Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Bika erős a GSi! :D

;)

Amúgy, tegnap este, Axxon is hívott, hogy nem indul a párja autója,a Ceddy...

mondtam is neki, hogy azért mert vasárnap van, és az Keddi autó :blink: :lol:

De a lényeg, hogy mire oda értem, már ott volt Turci, bikakábel összekötve, de akkor sem indult... így el lett vontatva...

Szvl, lehet hogy a dizel erő mégsem tudta bebikázni.. a gsi-re rá se raktuk... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a tiéddel beindult volna....Turcinak eleve aksi problémája van...miért próbál arról bikázni másik autót? :rolleyes:

Javítva az előző hozzászólásom:

Most volt nálunk Turci megmértük az aksit és a töltést is Bosch műszerrel. Aksi 84%-os töltési szinten állt,

generátor is jó, full terhelés mellett is 14,01V-ot mértünk. Ennek tudatában az előző hozzászólásomat javítom azaz bikázni tud róla, mert jó az aksija. :blink: Viszont az elmondottak alapján az önindítója gyengélkedik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondtam is neki, hogy azért mert vasárnap van, és az Keddi autó :blink: :lol:

:D ;) :D

Viszont az elmondottak alapján az önindítója gyengélkedik... :lol:

Konklúzió: Nem szabad az önindítójával másik autót indítani! ;) :D Amúgy a Veki is eléggé nyögvenyelősen indult be ma reggel.V.mi nem kerek nála.Az akksi új, innentől kezdve nekem is lehet generátor, ill. önindító is. :rolleyes:

Közben megvettük az évi szokásos földlabdás fenyőfánkat.Kari végén aki gondolja, szívesen neki ajcsizom! :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont az elmondottak alapján az önindítója gyengélkedik... :rolleyes:

Nálam sem igazán szerette az ilyen nagy hidegeket a kocsi, amit ugye mondtam is a Turcinak anno amikor megvette.

Önindító nálam is és azt hiszem már nála is felé lett újítva, de nem igen oldotta meg a problémát.

Csodát azért nem kell várni tőle, csak egy 300.000 km-es 14 éves diesel autó.

Viszont ha sikerül megoldani valakinek a hidegben nehezen indulását, akkor arra kíváncsi vagyok.

....

Közben beszéltem Pistivel, mondta hogy csinálják az öníndítót és holnap kész.

Hát kíváncsi vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Nálam sem igazán szerette az ilyen nagy hidegeket a kocsi, amit ugye mondtam is a Turcinak anno amikor megvette.

Önindító nálam is és azt hiszem már nála is felé lett újítva, de nem igen oldotta meg a problémát.

Csodát azért nem kell várni tőle, csak egy 300.000 km-es 14 éves diesel autó.

Viszont ha sikerül megoldani valakinek a hidegben nehezen indulását, akkor arra kíváncsi vagyok.

....

Közben beszéltem Pistivel, mondta hogy csinálják az öníndítót és holnap kész.

Hát kíváncsi vagyok.

Megoldás : fűtött garázs...

Link to comment
Megosztás:

Udi papi köszi a mérést!Lassan minden nap köszönök valakinek valamit! :rolleyes: Viszont Joee itt pici hiba van!Nem az önindító hanem a generátor lett felújítva drága tesvírem :blink: A kiváncsiságoddal viszont egyetértek mert én is az vagyok!Garázson meg rajta vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Udi papi köszi a mérést!Lassan minden nap köszönök valakinek valamit! :rolleyes: Viszont Joee itt pici hiba van!Nem az önindító hanem a generátor lett felújítva drága tesvírem :blink: A kiváncsiságoddal viszont egyetértek mert én is az vagyok!Garázson meg rajta vagyok! :lol:

Akkor csak nálam volt csináltatva az önindító. Elsőnek egy picit kontár csinálta, aztán Bazsi is megszervizelte. Érezhetően jobb lett Bazsi munkássága után, de azért csodát nem tett -20 foknál.

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak nálam volt csináltatva az önindító. Elsőnek egy picit kontár csinálta, aztán Bazsi is megszervizelte. Érezhetően jobb lett Bazsi munkássága után, de azért csodát nem tett -20 foknál.

Nekem csak a generátort mondtad hééééé!Na majd erre még vissza térünk! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Axxonnal.

A Caddy ma reggel (kedd) simán beindult pöccre.... :rolleyes: :blink: :lol:

Én is szakértettem a szomszéd arc 1.9D Golf III-át.Tegnap b.szott beindulni, hiába izzítgattam.Az akksi finoman szólva is a nullára merülés határán volt.Jött egy hawerje, Ő elvitte feltölteni.Ma berakás, és láss csodát, ugyanolyan xarul indul, de hosszas ígérés után elkapta.

Mondom, itt v.mi nem kóser.Üza.cső tele bubival, v.hol falsot is szív, ergo nyomást azt elengedte.Ahogy beindult, szépen kisimult, de a bubik bár ritkultak, megmaradtak.Építettek bele egy plusz szűrőt a visszafolyóágba.De, hogy minek, arra nem jöttem rá, hiszen az már a résolaj után van.Javasoltam, hogy azt onnan sürgősen szedje ki aki bele tette, mert teljesen felesleges, és valszeg ott szívja a falsot.Közvetlen a szűrőház utáni visszafolyó ágat szűri.V.miért....

Szal beindult, örülés van. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.