Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kapcsold ki a kipörgésgátlót és menj ki egy nagy üres parkolóba....nagyon király karikat nyomtam az Fx-el. :rolleyes:

Igazi örömautózás volt. :blink:

Egyelőre reggelig a melóhelyen dekkolok, viszont pl. a kéziféket nem merem behúzni, mert szvsz 7n már 1X befagyott. :lol:

De a kisutcákba behajtva kicsit hagyom tolni az orrát, majd hirtelen kormánymozdulat a másik irányba, és megy is a sejhaja! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre reggelig a melóhelyen dekkolok, viszont pl. a kéziféket nem merem behúzni, mert szvsz 7n már 1X befagyott. :rolleyes:

De a kisutcákba behajtva kicsit hagyom tolni az orrát, majd hirtelen kormánymozdulat a másik irányba, és megy is a sejhaja! :blink:

Akkor most már a targoncával is lehet pörögni, én reggel szórakoztam egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Akkor most már a targoncával is lehet pörögni, én reggel szórakoztam egy kicsit.

Az udvaron elég komoly már a hó, és nem szívesen rángattatnám vissza a targonyát traktorral! :rolleyes: :blink: Tehát amolyan elakadáshatár kategória.

Ezt meg siklóernyős képeket nézegetve találtam:

P1040699.JPG

Link to comment
Megosztás:

Hát mostanában olyan edzésed nem lesz, ahol ilyen közönség figyelne...

De nyáron még lehet, majd megyünk szurkolni, és szórakoztatjuk a "közönséget" amíg te repkedsz. :rolleyes: :lol:

A legközelebbi gyakorlásra alkalmas hely a Tétel-domb, Solt felé az 52-es mellett.Ill. szóba jöhetne még a Kerekegyházi felvidék is, de sajnos (Hál'Istennek) természetvédelmi terület.Szal kb. még a levegőben lelőnének! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok tudnátok segiteni alkatrészt keresek astra 1,7 Dieselhez futomü lengéscsilaípito kormány

Futómű alkatrészeket célszerű ujjat venni.Egy első lengéscsillapító ami értelmes és nem foss@ el magát 1 év után, 10e.ft/db körül kapsz, talpasgömbfejet v.hol 2-3e.ft környéke, kormányösszekötő szintén hasonló összegért.Kormányt pedig olyat teszel rá, amilyet a pénztárcád megenged.Favorit a Corsa B Gsi gyári kormánya, de bontva pl. Kmét Csóka utcán bennünket említve 3-5e.ft-ért tudsz venni.

Dióhéjban......

Link to comment
Megosztás:

Nos, beindult?? :rolleyes:

nos be

Ági Clio-járól bebikáztuk. Ugyanis az akksi nem bír ennyi indítózást.

Tettem bele 16L benyát. Hátha jobb lesz.

Tartósan állt?Mondjuk nem kicsit volt és pl. ma is lesz hideg éjszaka.Az előbb voltam kicsit járatni a vektrakocsit is, mert -7.5 fok volt a board szerint...

nem áll tartósan, mondjuk csak hétvégeken veszem elő.

Link to comment
Megosztás:

Én nem rég jöttem kintről... -14,5 volt a board szerint :rolleyes:

itt most -18 van -14 akkor volt mikor a testkábelt meg az akkusarukat cseréltem olyan 19:00 körül! ;) Ja de előtte bevettem egy kis gyorsítót is.... :blink: na én ugyan nem fáztam! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nokia 6300-át keresek kis pénzé.

Ha tud valaki eladót a közelben emberi áron, gondoljon már rám.

Ajándék lenne, ha összejönne.

Most vettem Timinek olyat (kari' ajiba'), mint a tied (LGkp500)

Le van akciózva 11000-re a vodánál.

Éjszaka fotóztam telóval a cégnél...

kép 1.

Látom a román kamion, még bent volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.