Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ezt a két likat hegesztettem ma:

(a kép még a foltozás előttről)

akksi_alatt.jpg

még életemben nem káromkodtam annyit, mint ma :x :x :x

hát kell egy normális hegesztő

a hegesztés utáni állapotot nem mutatom, mert ölég randa lett. :oops:

Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

Ez gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű!!(lenne,ha valami absztrakt festményről lenne szó..)Bevallom,én annak néztem először... :oops: :(

Link to comment
Megosztás:

No tegnap megnéztük Zolival a gépet a Széchenyiben,tetszett neki!

Gepárd,frissiteni kellene a kecskeméti honlapot,új tagokat és képeket felrakni!

Az új tagoknak kellene leírást illetve képeket készíteni.

A melegedőt is tényleg meg kellene már találni.

Malom, Auchan, vagy Tesco?

Link to comment
Megosztás:

A Széchenyiben elmetntünk egy vendéglő szerű hely mellett, nem tudom az út vagy utca nevét, megpróbálom lerírni:

a nagy kereszteződésnél kifelé a tesó felé, majd balra az első lámpánál a szabadidőparkhoz és azon az úton kicsivel a szabadidőpark előtt egyből bal oldalon, ha jól láttam van nagy parkolója is. Lehet, h jó lenne.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny neked mint uj dieselek istenitojenek, errol mi a velemenyed ?

"PD-TDI, PJ-TD, DC-TDI, stb.

Ezek az úgynevezett ( Commonrail ) programbefecskendezéses 1000-1500 Bar nyomáson működo elektromos rendszerek. Ezekben sajnos egymás után maguktól mennek tönkre az alkatrészek, még a gázolajtól is.

Véleményem szerint egy biztonságosan működo, 50 éve bevált rendszert akarnak lecserélni, és fél liter gázolaj megtakarítás árán dobják oda a kutyáknak a megbízhatóságot, és az egyszerűséget.

Lehet, hogy 5-10 év múlva kinövi a gyermekbetegségeit és teljesen megszokott lesz az alkalmazása, de amíg 100 - 150 ezer Ft-ért adják a típusba az elektomos porlasztócsúcsok darabját, addig nem fogja felvenni a versenyt a régi mechanikus csúcs 2800 Ft-os árával." http://www.biodizel.info

Link to comment
Megosztás:

A Széchenyiben elmetntünk egy vendéglő szerű hely mellett, nem tudom az út vagy utca nevét, megpróbálom lerírni:

a nagy kereszteződésnél kifelé a tesó felé, majd balra az első lámpánál a szabadidőparkhoz és azon az úton kicsivel a szabadidőpark előtt egyből bal oldalon, ha jól láttam van nagy parkolója is. Lehet, h jó lenne.

Az ott egy Pizzeria.Ha emlékeim nem csalnak.Utána, mellette kell lekanyarodni a Nyíri folytatására.Vagy miamanó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.