Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valaki esetleg, ismeri ezt az autót? :rolleyes:

OMEGA

Szép darab így elsőre, és oldallégzsákos no meg digitklímás.Ez a tipikus nyugis utazóautó kategória, és max. 550e.ft-ért meg is érné...Meg kell nézni.A biztonság kedvéért Tomit vihetnéd ha gondolod... :blink:

Amúgy voltam ma Valkainál.Eladta a kéket, asszem Debrecenbe vitték, és vett helyette egy 94'-es IV.gen. Honda Civic Sedant 1.6 16V 125LE-vel.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap tankoltam az Agip kúton.

EDC-s klubkártya kedvezménnyel 205 Ft a kukoricalé.

Kaptam egy ajándék sport szeletet, és egy kávét is.

A kutas nézte az autó hátulját, és megkérdezte, hogy az opelnál ennyire bevált az etanol?

Mert mondta, hogy volt már egy omega, és egy fehér f astra is a napokban.

Válaszoltam, hogy fog jönni fekete b corsa, meg egy c corsa gsi, és egy zöld vectra is elvileg. :rolleyes: :blink: :lol:

Amúgy én is számolgattam amennyit én tankolok az éves tagsági ára visszajön az üzemanyagon, és akkor még nem beszéltem talik kedvezményes belépőjéről....

Link to comment
Megosztás:

és egy zöld vectra is elvileg. :blink: :lol: :D

Jaja.Muszáj lesz a 7n tankolni, mert most még büntetlenül lehet keverni a lötyit, mert még jó az arány.Amúgy most, hogy bejöttek a hidegek, a Vekikocsi étvágya is megnőtt.Sztem karcolja erősen a 9L-t.

Ma picit nyúztam az ABS+ASR kombót.Utóbbit kikapcsolni nem mertem..... ;) :D De előbbi viszont kihúzott a csávából, miután a színház mögötti kisutcán nemes egyszerűséggel feljött elém egy Micra, majd fékezett, hogy kiengedjen egy másik autót ami az út mellett parkolt.Én meg kerregő fékkel megálltam mellette.Kicsit mérgesen néztem át a hüljén bámuló hölgyre.. :rolleyes: Ha nincs ABS, most elég furán nézne ki a lökösöm, meg úgy az eleje.......meg a Micra segge is valszeg... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma én is voltam az Agip kúton lónyálért.A kutas kissé kétkedve fogadta a kérésem az E85-tel kapcsolatban, de rövid tapasztalatcsere után rájött, hogy tudom mit csinálok! :rolleyes: :blink:

Felesben kérted?

Ma este 17:45-kor találkoztam HRT-511-es rendszámú astrával Hetényben.

Csak a rendszámot tudtam elolvasni, mert már sötét volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.