Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszönöm a válaszokat, lehet benevezek majd egy nem fejetőbe, mert a CAR300-ért senki nem karja beverni az ablakot, és továbbra sem szeretnék Kiskaszától Vectra B első oldalüveget venni.Egy v.mire való MP3-t tudó fejegység is 10e.ft-tól indul, szal ez költséghatékonyabb dolognak tűnik.

Ebként honnan érdemes megvenni?Melyik üzletben?

ne vegyé adok én.

ott van az astra boxában

hétfőn odaadom.

Link to comment
Megosztás:

Hozzáértő cartársak!Mennyire jó v. nemjó ez a cucc?

Ha szereted, hogy anyáznak a lámpánál melletted állók.... :huh:

De amennyiben jó frekire hangolsz akár még ezt is ki lehet küszöbölni.

Faterom lent van Révfülöpön, elvileg hétfőn jön majd haza. Ha addig nem lesz változás (péntekig) akkor beszélhetünk róla, hogy hazafelé beugorjon érte.

Apu hamarabb hazajött, mint gondoltam, így egyelőre almás a dolog.

Link to comment
Megosztás:

A MOTE, és a KOMA oldalán is modi vagyok.

Most írok épp két új jelentkezőnek.

A KOMA-ban te is modi vagy.

Az klub szintű reg. ott én nem csak modi vok, hanem tulajdonos is :lol:

Srácok nem tudom mit szóltok hozzá,de Iwiwen csinálom a Kecskeméti Opel Clubot!

De én erre gondoltam... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Megvan.

Javasolnék egy kis pontosítást.

Első sorban a márka hű tulajdonosainak jelentkezését várjuk! A típus lényegtelen a Fő hogy Opel legyen! Ezt a klubot az autónk szeretete, és egy baráti társaság hozta össze! Egy kis családként működünk a mai rohanó világban, ahol nem közömbös számunkra egymás problémája! Ha úgy gondolod ne csak itt csatlakozz!

Link to comment
Megosztás:

Megvan.

Javasolnék egy kis pontosítást.

Első sorban a márka hű tulajdonosainak jelentkezését várjuk! A típus lényegtelen a Fő hogy Opel legyen! Ezt a klubot az autónk szeretete, és egy baráti társaság hozta össze! Egy kis családként működünk a mai rohanó világban, ahol nem közömbös számunkra egymás problémája! Ha úgy gondolod ne csak itt csatlakozz!

Kicsit elírtam imitt amott!De csak az első sorba találtam hibát ezt javítottam!Remélem már jaffa! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nos az történt, hogy két verzióval számoltunk.

Az egyik az volt, hogy aki vált az kap 15% kedvezményt.

A másik az, hogy nincs kedvezmény, hanem ezt az összeget (15%) a klub számlájára utalja a biztosító a kötések után.

Az elsőt választottuk, de a biztosítónál valamit félreértettek, és a második verzió lépett életbe.

Tehát így aki váltott az a klubot támogatta, ergo saját magát.

Még jó,hogy nem ezzel a biztosítóval kötöttem... :lol:

De mint anno mondtam, hogy nem tudsz Te nekem kedvezőbbet, mint amit az ismim tud. :lol:

Ergo, így biztos hogy magamat támogattam, mert így olcsóbb lett... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.