Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok japperek!

Mától újra működik a pc-m, igaz csak 1/4 gőzzel , de legalább megy.

2-ből másfél giga memória behalt. Most várom a garis cserét. (ha valakinek van kölcsönbe 2 hétre ddr1-es ramja akkor érdekelne)

Tudom J0hnny megmondta...

Hogy teljes legyen a kép előtte még tápot is cseréltem, mert abból meg a -5 volt hiányzott.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok japperek!

Mától újra működik a pc-m, igaz csak 1/4 gőzzel , de legalább megy.

2-ből másfél giga memória behalt. Most várom a garis cserét. (ha valakinek van kölcsönbe 2 hétre ddr1-es ramja akkor érdekelne)

Tudom J0hnny megmondta...

Hogy teljes legyen a kép előtte még tápot is cseréltem, mert abból meg a -5 volt hiányzott.

Memória tesztet nem futtattál tápcsere előtt?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok japperek!

Mától újra működik a pc-m, igaz csak 1/4 gőzzel , de legalább megy.

2-ből másfél giga memória behalt. Most várom a garis cserét. (ha valakinek van kölcsönbe 2 hétre ddr1-es ramja akkor érdekelne)

Tudom J0hnny megmondta...

Hogy teljes legyen a kép előtte még tápot is cseréltem, mert abból meg a -5 volt hiányzott.

Az hogy nincs -5V az nem egy létszükség a gép számára, elő tudja állítani saját magának is. Ősrégi első szériás AMD K7 lapot (Asus A7V) is üzemeltettem már -5V nélküli tápról. Rinyált érte, de ignore a hardware monitorban és öjömbódottá. :huh:

Kár, hogy ilyen messze lakok, mert van most feleslegesen 2GB DDR1-em. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kell ez neked ? :huh:

Mondjuk mi jókat derülhetnénk... :angry: ha törés nélkül megúszod... :blink:

Ha majd végre elindulok a levegőbe is, lehet jönni röhögni!Udi megígérte, hogy az első elemelkedést levideózza.Legalább lehet utána rekonstruálni a balesetet! :lol: :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok japperek!

Mától újra működik a pc-m, igaz csak 1/4 gőzzel , de legalább megy.

2-ből másfél giga memória behalt. Most várom a garis cserét. (ha valakinek van kölcsönbe 2 hétre ddr1-es ramja akkor érdekelne)

Tudom J0hnny megmondta...

Hogy teljes legyen a kép előtte még tápot is cseréltem, mert abból meg a -5 volt hiányzott.

Nem megmondtam? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv otthon mindenkinek!

Ma ismét picsán vágták a verdát!A hülye Alfás nem látta hogy állok!Kívülről nem látszik a kocsin semmi így elment a majom!Viszont a gond akkor jött mikor a csomagtartó ajtót le akartam csukni!Hát az egészet majd 1 cm benyomta a gyökér,a hátsólámpa mellett szintén hézag van most már!És az egész csak akkor látszik ha felnyitom a csomagtartó ajtót!

Link to comment
Megosztás:

Flórával voltam orvosnál.Mivel tanácsadás volt, várni kellett......úgy egy röpke órát.Elsőként érkeztünk, így elvileg nem volt félnivalónk, szal az elején bejutottunk.Amíg vártunk, hallgattam 2 anyuka fenkölt társalgását, és a stílus eléggé......hogyismondjam....szal gázz volt.Rájöttem, hogy még is van élet az agyhalál után.S, az a gáz, hogy a gyerekeik sem lesznek különbek......sajnos. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Memória tesztet nem futtattál tápcsere előtt?

Nem tudott lefutni.

Tudom nem jó párosítás de az egyik 512 megás a 382. szektornál halt be, az egy giga meg teljesen szar volt.

A -5 volt hiányán eléggé csodálkoztak, de nem volt róla szó, hogy anélkül is használjam nyugodtan.

Amúgy FSP táp volt.

Turci ilyenkor legalább a rendszámot írd fel, vagy fényképezd le, vagy valami.

Link to comment
Megosztás:

Flórával voltam orvosnál.Mivel tanácsadás volt, várni kellett......úgy egy röpke órát.Elsőként érkeztünk, így elvileg nem volt félnivalónk, szal az elején bejutottunk.Amíg vártunk, hallgattam 2 anyuka fenkölt társalgását, és a stílus eléggé......hogyismondjam....szal gázz volt.Rájöttem, hogy még is van élet az agyhalál után.S, az a gáz, hogy a gyerekeik sem lesznek különbek......sajnos. :huh:

Igazán nem is értem mit várunk a mai fiataloktól!Azért a mi korosztályunk 28-35 évig nem ebben a stílusban nőt fel!Tényleg ezek termelik ki a nyugdíjunkat?Sok minden múlik a szülőkön!Egy biztos engem bárhova sodorjon a szél a gyerekeim már ha lesznek az erkölcsileg tiszta magyar gondolkodásra nevelem hogy tudjuk és emlékezzünk arra honnan jöttünk!Amit sokan elfelejtettünk de az is lehet hogy ez demagógia!De ha szülők ilyenek mit várunk a gyerekektől?Ki mit hoz otthonról!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudott lefutni.

Tudom nem jó párosítás de az egyik 512 megás a 382. szektornál halt be, az egy giga meg teljesen szar volt.

A -5 volt hiányán eléggé csodálkoztak, de nem volt róla szó, hogy anélkül is használjam nyugodtan.

Amúgy FSP táp volt.

Turci ilyenkor legalább a rendszámot írd fel, vagy fényképezd le, vagy valami.

Nekem a 3 hónapos 550W FSP szerver tápom halt meg. Vitte magával az intel alaplapot, így vehettem azt is másikat. :lol: Milyet vettél helyette? Remélem Chieftec-et. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 3 hónapos 550W FSP szerver tápom halt meg. Vitte magával az intel alaplapot, így vehettem azt is másikat. :lol: Milyet vettél helyette? Remélem Chieftec-et. :huh:

Mivel már olyanom is halt meg ezért nem azt vettem.

Egyelőre egy újabb fsp (2 év garival) ment bele, az addig jó lesz amíg össze nem jön a pénz egy komolyabb gépre.

Netezni jó ez a gyengécske is.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudott lefutni.

Tudom nem jó párosítás de az egyik 512 megás a 382. szektornál halt be, az egy giga meg teljesen szar volt.

A -5 volt hiányán eléggé csodálkoztak, de nem volt róla szó, hogy anélkül is használjam nyugodtan.

Amúgy FSP táp volt.

Turci ilyenkor legalább a rendszámot írd fel, vagy fényképezd le, vagy valami.

-5 volt nem kell mai lapoknak már,chieftec meg ugyanolyan fos,én még mindig jobban bízom az FSP-ben.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!Írtam valószínű hogy 18-án fogok indulni haza!Legalábbis így tervezem!Hacsak a Holland hatalmas félisten Josh közbe nem szól!Ez hajnali indulást jelentene nálam így még aznap éjjel haza érnék!Viszont ha csak este vagy 19-én reggel tudok indulni akkor kb 16 óra az út ha nincs dugó baleset stb!Én így tervezem remélem nem változik! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hozzáértő cartársak!Mennyire jó v. nemjó ez a cucc?

A rácsatlakoztatott eszközből kijövő hangot rádió adássá alakítja, amit meg tudsz keresni a rádiódon. pl ennek van usb csatlakozója egy pendrive-on lévő zenét le tudod így játszani . vagy egy MP3 zenéit. Be kell rajta állítani hogy milyen frekvencián adja a jelet, a rádiót is erre kell hangolni és már szól is.

Link to comment
Megosztás:

Hozzáértő cartársak!Mennyire jó v. nemjó ez a cucc?

Ilyen van Reninek is a szutyukiba. Múúúködik, teszi a dolgát, egyetlen hátránya, hogy minden egyes kikapcsoláskor elvésznek a beállítások, és elfelejti mit hallgattál éppen. Ez engem bosszant kicsit benne. Legközelebb ha vennék ráfigyelnék, hogy ezt ne tegye :huh:

Sziszinek is van egy hasonló, de az nem felejt és asszem van benne bluuutuuuszos kihangosító is, de a típusát nem tudom pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat, lehet benevezek majd egy nem fejetőbe, mert a CAR300-ért senki nem karja beverni az ablakot, és továbbra sem szeretnék Kiskaszától Vectra B első oldalüveget venni.Egy v.mire való MP3-t tudó fejegység is 10e.ft-tól indul, szal ez költséghatékonyabb dolognak tűnik.

Ebként honnan érdemes megvenni?Melyik üzletben?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.