Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A 7végén betörtek a szomszéd lakásba.Csak kézpénz tűnt el.Érdekes módon.A betörők átmásztak 2 kerítésen a kettővel errébb lévő telekről, az erkély alá tolták a kukát, felmásztak rajta és így jutottak fel a teraszra, ahol a rosszul becsukott erkélyajtón keresztül bejutottak a lakásba, és célirányosan mentek oda ahol az aznap felvett kézpénz volt.

Érdekes a dolog, mert honnan tudták, hogy a háziak nem lesznek itthon, és honnan tudták, hogy hol van elrejtve a pénz.Arany, és más érték nem tűnt el.Mi itthon voltunk, de nem hallottunk semmit.Valszeg régenóta figyelhették őket, de erre csak az épület háta mögött van v.hol lehetőség, mert nem az utcafronton van a lakás.

Asszem elkezdek filózni egy lakásriasztón. :huh: Meg sztem megbeszélem a többiekkel, hogy be kellene kamerázni az udvart, és az utcafrontot is.uUtóbbit lehet, a szomszédékkal együtt kellene.Tehát a szomszéd ház lakóival együtt, hiszen az Ő udvarukon keresztül jöttek át hozzánk.

Link to comment
Megosztás:

Mélységesen felháborít a dolog,hogy ebben az országban ,bárki,bármit,bárhol megtehet!Ha a magántulajdonod megpróbálod megvédeni még le is csuknak!Csak ezt engednék egy kicsit jobban!De addig amíg tolvajok kezébe van minden mit várhat az ember?Hát csak azt hogy végig nézed azt ha otthon vagy,hogy fényes nappal ki pakolnak!Igaz itt nem voltak otthon de azért dühít mert honnan veszi bárki a bátorságot ahhoz hogy más lakásába be menjen,főleg ha még egy egyszerű melós családról beszélünk!A legrosszabb hogy nem lehet mit kezdeni ezzel!Senki nem látott,nem hallott semmit!Hát itt tartunk!Ez Magyarország,de a magyart akár el is hagyhatod!Mert ez már régóta nem a miénk!!!

Link to comment
Megosztás:

Bakker hogy egy nap ne múljon el esemény nélkül!Most is történt valami,még pedig a következő!Vettem pályamatricát becsületes polgár lévén!Mivel tegnap még úgy volt hogy csütörtök hajnalban indulok vissza!Ma kiderült este indulni kell!Fogtam az igazoló szelvényt irány a benzinkút ahol vettem!Mondom mi a gondom,nem tudnak segíteni!Tudakozó autópálya kezelő kht!Itt is elmondom mi a probléma hogy időpontot kellene átírni!Rendben van semmi gond 1000ft az ügyintézés és fáradjak be a legközelebbi ügyfélszolgálati irodába,mivel ez telefonon nem megy!Kérdem viccel ugye?1170 ft a matrica és 1000ft hogy egy dátumot átírjanak?Mire jött a kedves válasz hogy ha gond vegyek újat vagy figyeljek oda mikor akarok indulni!Hát köszi szépen!

Link to comment
Megosztás:

Bazsival kicseréltük az omega agr szelepét és most pöccre indul és szépen jár.

a régi nem zárt el teljesen, 10%ban mindig nyitva volt ez okozta a nehéz indulást és az alapjárat ingadozását.

jöhet az etanol :lol:

Paja nem mondom meg mennyibe kerül, mert csak mérgelnéd magad :huh:

Link to comment
Megosztás:

Látom magadnak is találtál alkoholt... boccs: Tengerész Italt :huh: :lol: :lol:

Dolgozom az ügyön.Kell v.mi kikapcsolódás.Aztán hát ha másnak is kedve támad majd a társaságból ilyesmi szabadidős tevékenységre.

Sajnos ez a 7 nem kedvez az ilyen irányú mókának.Ill. inkább ez az időszak most nem erről szól.Pedig szívesen magamra csatolnék már egy cuccost.Max. elvisz a szél a bozótosba, de hát mi bajom lehet? :D ;) :angry:

Ez egy biztonságtechnikai táborban történt.Rosszul kivitelezett és előidézett vészhelyzet, ill. rossz megoldás.

esetben ugyanis ezt kell csinálni--------
Link to comment
Megosztás:

Székely bácsika Pestre utazik a rokonokhoz látogatóba és a fiára bízza a gazdaságot arra az időre, amíg távol lesz.

Ahogy visszatér, a fia már várja a lovaskocsival a vasútállomáson. Elindulnak haza és beszélgetni kezdenek.

Azt mondja az öreg:

-Minden rendben volt, fiam?

-Igen apám.

-Semmi baj nem történt?

-Semmi apám.

Az öreget nem hagyja nyugodni a dolog, és tovább faggatózik:

-De tényleg semmi baj sem történt?

-Hát... Eltört a villa nyele.

-Eltört a villa nyele? Hogyan tört el a villa nyele?

-Hát, mikor vittem a kutyát elásni...

-Miért, megdöglött a kutya?

-Igen.Hogy történt?

-Letaposták a lovak és a tehenek...

-Letaposták? Hogy-hogy letaposták?

-Megriadtak amikor kigyulladt az istálló.

-Kigyulladt az istálló !? Mitől gyulladt volna ki az istálló !?

-Hát apám, átfújta a szél a zsarátnokot a nagyházról...

-Hát az is leégett!?

-Igen, de a macska a hibás.

-Már hogy lenne a macska a hibás?

-Felborította a gyertyákat, amikor ravataloztuk a nagymamát.

-Meghalt a nagymama??! Dehát...

-Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor édesanyám megszökött a postással...

-Megszökött a postással?! Hát akkor minden rendben van, fiam.

-Hát ezt mondtam én is...

:huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomival voltunk kint a Kiskőrösi úton szakérteni.Amit meg kellett volna azt nem találtuk, de azon kívül sok minden mást.Számomra egy E38 ill. egy Vectra OPC látványa hagyott emléket.Ill. volt ott még egy Lexus GS450 is, karcmentes állapotban.Meg jópár A8, E39 és egyéb nagy értékű vas.Viszont arányaiban az eladó autók között a Suzuki kb. 50%-ot tuti kitett.De nem többet.

Volt, aki az orrom előtt adta le az Ignácát.Aztán szépen elballagott.Érdekes módon az autóval nem álltak a többi közé.Szal lehet, az már nemsokára v.melyik autóker.ben fog virítani.

Elég ganyé hely ez.Nepperek mekkája.A roncsokat meg kiteszik közprédára, esik beléjük az eső, zabálja a rozsda.Elég gáz ez így.

Link to comment
Megosztás:

Ismét akció volt!Jöttem át Lendeledéből Antwerpenbe hallom valami nem frankó!Ahogy kell leállósáv meg minden játszik ilyenkor vészvillogó megállok!Nézem a kocsit kívülről nem látszik semmi alá nézek lóg a dob!Mármint a kipufogó dob!Na frankó első pihenőbe ki persze cuccal teli a verda és szakad az eső ami erre felé nem ritka!Csomiból cucc ki emelő és gumi pók valahogy felkötöm a dobot!Gondoltam majd Antwerpenbe csak van egy műhely ahol meg hegesztik!Na ahogy ez eszembe jutott úgy volt halott ügy!Két maszek műhely meg egy Opel szerviz után gondolkodóba estem!Opelba azt mondja a fickó persze semmi gond ma nem tudja meg csinálni de holnap már megy!Ok mondom de mennyi?Nézi a gépet kis idő múlva ki nyögi 90 euro a dob na meg munka díj!Kérdem mi van?Mondja ennyi egy új dob!Nekem nem kell új dob hegessze meg azt jó idő!Az nem megy mondja ő mondom de megy!Adja ide a trafót megmutatom!De nem!Mondom kabd be akkor nem kell!Kb 130-160 euró lett volna!Ma pedig ahol dolgozunk ott kértem trafót azt meg csináltam!Annyira míg haza megyek ki bírja!

Link to comment
Megosztás:

Bazsi segítségével lett újra füttés a vektrábae'.Kicsit....na jó, nemkicsit kellett szétbontani a középkonzol környékét, ahol ilyesmikre leltünk, mint Nokia telókihangosító, egérfészek a hátsó lábtérbe menő füttéscsőbe'e, meg ilyenek.

Aztán fűtőradiátor kiszed, és a többit intézte a háztartási vízkőoldó, nagynyomású víz+levegő.Érdekes dzsuva jött ki belőle, de ami a lényeg, hogy most okádja a meleget az utastérbe.Így tél környékén ez úgy gondolom hasznos dolog! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bazsi segítségével lett újra füttés a vektrábae'.Kicsit....na jó, nemkicsit kellett szétbontani a középkonzol környékét, ahol ilyesmikre leltünk, mint Nokia telókihangosító, egérfészek a hátsó lábtérbe menő füttéscsőbe'e, meg ilyenek.

Aztán fűtőradiátor kiszed, és a többit intézte a háztartási vízkőoldó, nagynyomású víz+levegő.Érdekes dzsuva jött ki belőle, de ami a lényeg, hogy most okádja a meleget az utastérbe.Így tél környékén ez úgy gondolom hasznos dolog! :D

Ilyen kincseket lehet találni egy Vectrában? :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen kincseket lehet találni egy Vectrában? :huh: :lol: :lol:

Még madártoll is volt hozzá!Kellett a tökéletes hőszigeteléshez biztos! :D ;) Ja, meg ilyen slagdarab, hogy mi célt szolgált nem tudom, meg előkerült a gyári aluhoz jobb előre a kupak rögzítőcsavarja is! :angry:

De közben eltűnt a belsőlevegő keringtető kapcsolója, szal azt még elő kell kerítenem, mert tuti a verdában van! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.