Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na akkor leírom ide.Ha normális hangnemben kérdezek valamit, elvárom, hogy tisztességesen válaszolj rá.Nagy ívben teszek rá, hogy mi a gondod, nekem is van.Egy szóval nem mondtam, hogy mit csinálj a pénzeddel, tőlem akár drogra is költheted, lexarom.

Nem őriztünk együtt libát, és ezt a fajta stílust velem szemben nem engedheted meg.Sem te, sem pedig más.Nem az első eset volt, és nem szeretném a jövőben esetleg nyomatékosabban felhívni rá a figyelmed.Remélem értjük egymást.

Nem is kértem hogy érdekeljen a problémám!Abba is igazad van hogy nem őriztünk libát együtt!Viszont én is kérnék valamit!A magas lóról való beszédet pedig te gyakorold mással szemben pl:meg látszik hogy új vagy és nem tudod kinek kell szólni!A végét olvasd el a válaszod végéről!Részemről ezt a dolgot lezártam!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos maximálisan megértem,nagyon szar volt látni a mai temetésen,ahogy az általam régóta ismert emberek hogyan törnek meg...

Nézzétek páran tudjátok miről van szó!Ne ragozzuk ezt túl mert nem is akarom nagy dobra verni!Joee,Johnnyi,Füri és Tomi veletek beszéltem!Sőt Joee nagyon sokat és sokszor segített nekem!Még most is mikor elmegyek hozzá amiért nagyon hálás vagyok!És neked is Johnnyi azért néhány msn beszélgetésért!Így ennyi többet nem igazán tudok most mondani!A többit nekem kell lerendezni magammal!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos maximálisan megértem,nagyon szar volt látni a mai temetésen,ahogy az általam régóta ismert emberek hogyan törnek meg...

Gondoltam rá, hogy kimegyek, de a héten már túlestem egyen.

Mondjuk annyira közelről nem is ismertem Kornélt, de nagyon sajnálom őt is és az egész családját.

Na meg jövőhétre is van még egy, amitől szintén nem kicsit tartok.

Sok ez így egyszerre. Remélem megáll a lavina!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rá, hogy kimegyek, de a héten már túlestem egyen.

Mondjuk annyira közelről nem is ismertem Kornélt, de nagyon sajnálom őt is és az egész családját.

Na meg jövőhétre is van még egy, amitől szintén nem kicsit tartok.

Sok ez így egyszerre. Remélem megáll a lavina!!!!!!

Sajnos ilyen dolgok is vannak , nekem is volt részem bőven ilyenben idei évben és az elmúltakban, 2 nagyszülőm is elment.....

Ilyenkor azért , én is elgondolkodok bizonyos dolgokról....

:)

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok a következő történt!Jöt egy régi barátom akivel régen találkoztam mióta kinn dolgozok!Mondja menjünk le sétálni közbe dumálunk meg iszunk egy sört ami szerintem nem is lett volna magába véve baj!Hanem jöttek a rendőrök megállnak mellettünk!Személyi stb. Mondja 3000Ft a bírság mert sörözök az utcán!Mondom neki nem vagyunk részegek és nem randalírozunk csak sétálunk és beszélgetünk!Mire ő ha gondom van feljelent és akkor 30-35.000Ft!Mondom nincs gond csak nem értem én éjszaka nem alszok mert az ablak alatt randalíroznak éjjel azzal nem tudnak mit kezdeni és az a legnagyobb gond hogy én iszok egy sört egy barátommal miközben sétálok!Így került fejenként 3000Ft-ba az amúgy 180Ft-os sör!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.