Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma nem a siker napja volt számomra.Mivel volt szabadidőm, gondoltam kicserélem a vektrakocsi hőgombája alatti tömítést, mert régenóta szivárgott.Sikerült is a műtét, szépen feltöltöttem gyári fagyállóval, ill. előtte leszedtem a fűtőradiátorhoz menő csöveket is, és mivel elég haloványan muzsikált, átmostam vízkőoldóval.Szóval minden össze, feltölt, és vár.A közeg szépen mozog, csak csöpög.Mondom sembaj, majd eláll, biztos v.m pangó dolog lehet.nem az volt.A nemrégen vásárolt új hűtő nyomás alatt szépen szivárog az egyik alsó sarkán.Nemmellékesen a fűtés sem lett jobb, ott v.mi reteszelési dolog lehet.Csap nincs a rendszerben, a radiátorhoz menő csövek pedig melegek.Ahhoz meg meg kell majd bontanom a középkonzolt, hogy láthatóvá váljon mi lehet a gond.

Hátkapj'abe. :)

Közben olvasom a REVA indiai villanyautó tesztjét a Totalcaron, és kiemelnék egy részletet lehetséges vásárlókról:

A felső középosztályiak már megengedhetik maguknak, hogy egy ilyen praktikus városi járművet is tartsanak a családi flottában. Tudom, hogy ez a réteg nem túl vastag Magyarországon

Majd a lelki szemeim előtt megjelenik a kép, miszerint egy kisebbségi többséghez tartozó honpolgár oldalba ver a műszaki és minden más kötelező dolog nélküli roncsával egy ilyet........

Link to comment
Megosztás:

Suliban:

- Sziasztok gyerekek! Holnap be fog jönni egy tanfelügyelő bácsi és

kérdezni fog tőletek egy pár kérdést. Most szúrópróbát teszek veletek. Pistike! Neked mi a kedvenc állatod?

- Kutya!

- Miért?

- Mert szép nagy a füle!

- És miért olyan szép nagy?

- Mert Darlingot eszik!

- Ügyes! És neked Juliska? Mi a kedvenc állatod?

- Cica!

- Miért?

- Mert szép fényes szőre van!

- Miért fényes a szőre?

- Mert mindig kikefélem!

- Ügyes! És neked mi a kedvenc állatod, Móricka?

- Lepényhal!

- Miért?

- Mert olyan szép lapos!

- És mitől olyan lapos?

- Mert megkúrta a bálna!

- Ejnye Móricka! Nem szabad ilyet mondani! Találj ki valami mást.

Másnap reggel.

- Sziasztok gyerekek! Én vagyok a tanfelügyelő bácsi és most kérdezek

tőletek pár kérdést.

A tanbá addig kérdezi a gyerekeket, míg Mórickára nem kerül a sor. A

tanárnő tiszta ideg.

- És neked, Móricka, mi a kedvenc állatod?

- A béka!

A tannő szívéről leesett a kő.

- És miért szereted a békát?

- Mert olyan szép nagy gülü szeme van!

- És miért van olyan szép nagy gülü szeme?

- Mert látta, ahogy a bálna megkúrta a lepényhalat!

:) :) :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Losi!Szerváltam hátsó lengéscsillapítót tudsz segíteni nekem ki cserélni?

Nem nagy ügy, de a 7n éjszakás vagyok és a vectrával szívok.Egyelőre.Mai story, csodaújhűttő kiszerel, előtte bontóba elmegy, bontottat hoz, itthon széttúr, éppen átépítődne, erre kiderül, hogy a bontott is hibás.Szerencsére még berakás előtt.Teló Kiskasza GLSOpelbontónak, 17:00-kor már a háznál is az a hűtő amit korábban kiszedtem belőle (bontott, de megjavult).Én mar@ha.

Szal holnap délutáni ébredés után majd berakom.De, hogy ne pazaroljam a drága gyári fagyállót, egyelőre csak a leengedettel keverve töltöm fel.

Kis és tsánál pedug megegyeztem emberemmel, hogy ha tényleg él a szavatosság és kiderül, hogy vissza kapom a pénzem amit az új hűtőbe öltem, akkor levásárolhatom.Szóval jó eséllyel vagy új fék lesz előre, vagy pedig 2 teló, szintén előre.Alakul ez, de kúvára utálom az éccakázását, mert ilyenkor nulla időm van bármire is, és baróóra irigy vagyok arra akinek aknás garázsa van. :)

Link to comment
Megosztás:

Számolgattam a 2010-es kötelezőjét a vektrakocsinak.S, bizony a jelenleginél sokkal kedvezőbbek vannak, szóval sztem mejek váltani.Nemm indegy, hogy éves szinten 26e.ft v. 14e...... :)

Nagyon ne kapkodjatok a váltással, van okos dolog amit hamarosan pontosítani tudok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.