Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi, Pjoc! :D

Én is úgy tudtam, hogy köbcenti alapján, de azért furcsa, hogy egy kategóriába teszik a literes meg az 1.5-öst!

Sőt, ha kicsit tovább megyünk a 110 lovas 1.5-öst egy 36 lovas 1-essel! :(

Nem baj a fő, hogy kijövök belőle meg egy kicsi. :wink:

Ill. még jár 3Ft km-enként.

Link to comment
Megosztás:

Sőt, ha kicsit tovább megyünk a 110 lovas 1.5-öst egy 36 lovas 1-essel! :(

Nem baj a fő, hogy kijövök belőle meg egy kicsi. :wink:

Ill. még jár 3Ft km-enként.

Már 9 Ft jár km-enként!... legalábbis a törvény szerint ennyit lehet elszámolni.

Link to comment
Megosztás:

http://www.tuning.online.pt/tuningonline/p...turbo/teste.jpg erre csak ugy tiszta véletlen találtam rá érdekes adatokat! És ez mind egy korzaban!

Apropo corsa ennek mennyi lenne a fogyasztasi normaja?

Vajh' érezhető, és hasznosan használható is, vagy csak benne van.Mert ez a nyomaték még eny nagyautótól is tekintéjes.Nyilván a fogyija is ennek megfelelő.

Link to comment
Megosztás:

Ennél kisebb kép nem volt? :( :D

Egyébként Chevrolet embléma díszeleg az orrán.Ha jól tudom, Dél-Amerikában így hívják az Opeleket.

egyébkén nekem joval nagyobb volt a kép amit belinkeltem!

nem értem miert lett ilyen kicsi

de tényleg Chevi kar hogy itthon nem az opel let chevi hanem na ugyis tudjatok mi!!!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor mondom a frankót.

Akinek van tehetsége (és nem csak szája) az próbáljon belegondolni abba, hogy a 2006-os februári évadnyitót mi fogjuk szervezni. (lehet örülni, és megmutatni, hogy milyen ügyesek vagyunk)

Most nem olyan dolgokat szeretnék itt olvasni, hogy: szerintem lehetne itt vagy ott, hanem konkrét árajánlatot, és helyszín megjelölést kérek.

Lehet a fantáziát mozgatni, és az ismerősöket felkutatni.

Tanya csárda, Bajor vendégház, Tó hotel, 3 Gúnár fogadó, és a rendőrség már részemről el van indítva, tehát ezeket a helyeket kivéve gondolkozzatok.

Válaszokat, nem a stílusommal (max priviben), hanem a témával kapcsolatban kérek.

Aki jön ma este a Centrumhoz azzal beszélhetünk erről is.

Link to comment
Megosztás:

Hello Skacok!!!

A Tanyacsárdát lehetőség szerint beválalnánk Zsócival mert ő Személyes jól ismerőse a tulajdonosnak!!!!

Ha meg nem késő!!!

Pontos datumot tudtok mondani?

Meg kb hány főre kellen meg micsoda (azaz legyen kaja de milyen italfogyasztás azt mindenki maganak intezze vagy mi az elképzelés?)

Amugy opel Tormasit is meg lehetene környékezni esetleg valami igen jó szöveggel de ezen meg gondolkodok mit is kelle mondani neki azaz mit kele kerni tölle!!!!

Valami jó kis zene is lehetne amire lehet ropni esetleg gondolkodok ezen is!

Link to comment
Megosztás:

Ja ma sajna nem nem jutunk ki valszeg a centrumban de majd ide irom az ötleteket!

Meg irjatok hogy tudjak kronket dolgokat mondani a tanyacsárdában

Amugy ha nem leszunk sokan van egy hangulatos hely Solt fele jobbkéz felöl de nemtudom hogy ott hány embert tudunk leültetni!!

Nagyon jol föznek és baromi nagy adagokat csinalnak egéssz jo árba!!!

Sasfészek amugy szeritnem mopst biztos olcso lenne meg lehet grillezni is meg lehet nezni a csillagokat!

Link to comment
Megosztás:

...majd ide irom az ötleteket!

Amugy ha nem leszunk sokan van egy hangulatos hely Solt fele jobbkéz felöl de nemtudom hogy ott hány embert tudunk leültetni!!

Nagyon jol föznek és baromi nagy adagokat csinalnak egéssz jo árba!!!

Sasfészek amugy szeritnem mopst biztos olcso lenne meg lehet grillezni is meg lehet nezni a csillagokat!

Vigyázz a "Főnök" megmondta, hogy:

Most nem olyan dolgokat szeretnék itt olvasni, hogy: szerintem lehetne itt vagy ott, hanem konkrét árajánlatot, és helyszín megjelölést kérek.

:( :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap is ott voltam igaz csak kb 21:00 után de nem maradtam sokaig!

Tudom tudom konkret ötleteket fogok kitalalni!

Tanya Csarda projekt indul!!!!!

Dénes, ne hülyéskedj már! Tudod, hogy csak poénkodtam...

Király vagy! :D

Remélem a főnök dolgot sem vetted komolyan! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.