Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nazca vonalak? :D

Helikoter bázis volt.Láttam, mikor vonultak ki.Nagyon durva volt.8-10 helikoter egyszerre egy kötelékben.Mi-8, Mi-17, Mi-24.Volt egyféle hangjuk. :D :D

Valamint a reptér sportpályájának kerítése a Mi-26 rotorlapátjából volt kirakva.Bakker, az nemkicsi volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Így néz ki a betermikelt cucc.Egyik fele le, másik fel:

Egyszer egy repülés után volt szerencsénk egy termikhez, ami elkapta a hőlégballont.

Após+Reni+utas még a kosárban volt, és megindult a szerkezet.

Lent még 4-en csüngtünk rajta, hogy ne kapja fel a magasba és úgy vágja földhöz, azért így is megemelte 3-4 métert.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer egy repülés után volt szerencsénk egy termikhez, ami elkapta a hőlégballont.

Após+Reni+utas még a kosárban volt, és megindult a szerkezet.

Lent még 4-en csüngtünk rajta, hogy ne kapja fel a magasba és úgy vágja földhöz, azért így is megemelte 3-4 métert.

Na ezért nem ülök én bele lufiba! :D :) :D

Köszi Losi!Tolmácsolom azt majd el dönti mit akar!Az már nem az én gondom hál istennek!

NM!

Link to comment
Megosztás:

Ma el nyelte az automata a kártyát és ki hívták a rendőrséget a bankhoz!Jöttek 3 kocsival meg 1 motoros!Útlevél meg minden játszott!Kérdezik mi van mondom el nyelte a kártyát a bankautomata!Erre a rendőr ezért hívták őket?Mondom nem tudom!El kezd röhögni és el mennek! :D Hát itt se jobbak mint otthon!

Link to comment
Megosztás:

Na ezért nem ülök én bele lufiba! :D :) :D

Kilitin egyszer hajnalban végignéztem ahogy egy lufi banán alakot ölt egy szélbefújás miatt, és kavics effektus volt.. voltak vagy 80-100 méteren... a "pilóta" meghúzta a hátát, mert ő fogta fel az utasokat... másnak semmi baja nem lett... hja a balon szája (nem) kicsit megégett... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Losi még egy kérdés!Az omega 2.0 dieselről cd dti 98-as évjárat!Erről mit gondolsz?

Én nem vagyok biztos, hogy a 2.5-ös bömös motoron kívül, más Diesellel szereltek Omit B1 verzióban a ráncfelvarrásig.B2-ben már igen.

Erre inkább a gázolajos kollégák tudnak választ adni.Én csak benyás fronton vagyok félig-meddig képben.

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok biztos, hogy a 2.5-ös bömös motoron kívül, más Diesellel szereltek Omit B1 verzióban a ráncfelvarrásig.B2-ben már igen.

Erre inkább a gázolajos kollégák tudnak választ adni.Én csak benyás fronton vagyok félig-meddig képben.

de volt x20dlh!

egyik barátomnak olyan van.

mentem vele, na az az igazán lusta ua moci mint a vectrámban volt.

viszont keveset eszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.