Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Úgy néz ki, hogy megoldódott a probléma... :D

Találtam 1 donor GSi-t, amit sajnos összetörtek, és a benne lévő ABS vezérlő egység, pont ezzel a kódszámmal volt kiadva.

Egyenlőre nincs hibakód, műxik az ABS is rendesen...

Akkor sikerült felvenni a kapcsolatot azzal a hölggyel akit javasoltam?

Link to comment
Megosztás:

Akkor sikerült felvenni a kapcsolatot azzal a hölggyel akit javasoltam?

Így van, Sikerült.

Felhívtam J0hnnyit, Ő megadta Emil számát. Felhívtam Emilt, hogy megtudjam GSiAncsa számát, de szerencsém volt, mert Ő meg épp ott volt Ancsánál...szerelték az "új" GSi-t.... :D

Gyorsan lebeszéltük, mire is lenne szükségem, és délután el is mentünk, Szanda-ra... Balassagyarmat mellett van... jó kis túra volt. :)

Ami még a mák, hogy abba a GSi-be is ugyanaz a cikkszámú vezérlő egység volt.... pikk-pakk kiszereltem, a másikat meg vissza, és most hibakód nélkül műxik a szekér.... :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok kellene egy kis segítség!Egyik kollegám venne omegát 2.5dieselt!Mik lehetnek a tipus hibák?Ha meg venné mire kellene neki oda figyelni!

Ne vegyen ilyen motorral szerelt Omegát.Inkább keressen ugyanilyen motorral szerelt E34-t v. E39-t.Ugyanis ez BMW motor.Nagyon nehéz kifogni olyat, ami nincs szétküldve.Bár leginkább a gondos karbantartás hiánya öli meg őket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.