Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

J0hnny!

Szerintem tolatóradar kell a Dezsőbe és akkor remélhetőleg nem lesz több ilyen eset.... :)

Elég gyorsan jött ez a hidegfront és sok frontérzékeny ember van, tegnap csak 3-an akartak összetörni szerencsém volt. Kitudtam kerülni, jó volt a fék és a pályanapos "tapasztalatokat" is tudtam hasznosítani. :D

Link to comment
Megosztás:

...

Elég gyorsan jött ez a hidegfront és sok frontérzékeny ember van, tegnap csak 3-an akartak összetörni szerencsém volt. Kitudtam kerülni, jó volt a fék és a pályanapos "tapasztalatokat" is tudtam hasznosítani. :)

Én mostanában csak frontérzékeny emberekkel találkozom az utakon. Ha van front, ha nincs... :D

Udi!

Milyen pályanapos tapasztalat volt? Csikorogva kanyarodtál? :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók !

Karbantartási munkálatok miatt az opelforum.hu és társoldalai, továbbá az opelklub.hu-s email címek 2009.10.15.-én 17 órától 3:30ig nem lesznek elérehetők.

Megértéseteket köszönjük !

Üdvözlettel :

MOTE klubvezetés

Úristen nem lesz fórum! Mit fogok csinálni? :D :D

Még jó, hogy ez csütörtöki nap, szóval lehet majd a Lurdynál offolni :)

Link to comment
Megosztás:

Stefan!

Neki STOP táblája volt, én meg főúton mentem egyenesen. Ez a barom meg balról jött egy kis utcából mint ha ott sem lenne a STOP tábla keresztül ment 50-nel előttem, féktávon belül volt csak egy lehetőség maradt gyorsan átmenni a szembejövő sávba és reménykedni, hogy nem fog fékezni és "szépen" elhalad mire odaérek és nem jön senki szembe. Pályanapra visszatérve tudtam, hogy mit bír el a verda hogyan fog viselkedni egy ilyen manőver esetén ami hatalmas előny! :D

Link to comment
Megosztás:

Stefan!

Neki STOP táblája volt, én meg főúton mentem egyenesen. Ez a barom meg balról jött egy kis utcából mint ha ott sem lenne a STOP tábla keresztül ment 50-nel előttem, féktávon belül volt csak egy lehetőség maradt gyorsan átmenni a szembejövő sávba és reménykedni, hogy nem fog fékezni és "szépen" elhalad mire odaérek és nem jön senki szembe. Pályanapra visszatérve tudtam, hogy mit bír el a verda hogyan fog viselkedni egy ilyen manőver esetén ami hatalmas előny! :)

Oké, örülök, hogy sikerült elkerülni a bajt! Csak próbáltam oldani a feszültséget :D

Sajnos mostanában marhára kell figyelni, mert nagyon elkezdtek törni az autók... :D

Link to comment
Megosztás:

Vazz... Sajnálom J0hnny! :D Azért inkább csak ilyen legyen, mint rosszabb. :)

Szegény anyukád nem is mer vezetni már, hogy leüvöltötted mi? :D

Azóta is bánja,főleg hogy pont előtte délelőtt beszéltem vele és mondtam neki hogy ne kísérelje meg.Tudtam hogy ez lesz...

Nagyon bántja a dolog,de kegyetlen vagyok,meg is érdemli.Sírva hívott fel ma is.Most megtanulta egy életre,hogy nem próbálunk meg vezetés közben olyat,amiben nem vagyunk biztosak.

Engem leginkább a festés aggaszt,nehéz lesz megint eltalálni a színt...

Link to comment
Megosztás:

Engem leginkább a festés aggaszt,nehéz lesz megint eltalálni a színt...

Lehet, nem lesz annyira menthető a csomitérajtó, mert elég gáz helyen hajlott meg.Meg kapott a hátfal is, de nem vészes, mert még a festék sem jött le róla.

Amúgy elvileg megvan minden cucc, Udinak átvittem, Ő pedig elugrott addig Kiskunmajsára a Vredesteinekért.Éppen határon vannak kopásilag, szal max. 1 szezon, meg amíg nem találok normális áron nyárit, ezt is lehet addig koptatni.

Udinak 1000 hálás Thx a segítségért! :D

Mikor haza értem, taliztam a szomszéd dokival aki miután elmondtam a gumis storyt, felhívta a figyelmem egy apró, ámde nem elhanyagolható tényre, miszerint Hartán gumis műhelyük van, szal ha gumi kell, szóljak mert pofátlanul olcsón oda tudják adni.

Mondtam neki, hogy egy pöttyet szólhatott volna korábban ish! :D

Amúgy vektrakocsi füttése nem éppen tökéletes, valszeg hibafeltárás lesz a 7végén. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.