Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

Tegnap megjöttünk Gyulára!

Most jelenleg a várfürdőből írok unalmamban, várom az asszonyt hogy végezzen az iszappakolással, utánna megyünk masszázsra.

Csak jó valamire ez a TB :D

Inkább nem mondok semmit. :rolleyes:

Tőled nem sajnálom,de hogy sokan mások az én adómból hávájoznak és kórházak meg szarban vannak... <_<

Link to comment
Megosztás:

Inkább nem mondok semmit. :rolleyes:

Tőled nem sajnálom,de hogy sokan mások az én adómból hávájoznak és kórházak meg szarban vannak... <_<

Hát igen, és még mi minimális kezeléést vettünk igénybe.

Fejenkét hét belépő és naponta kétféle kezelés.

Erre még napi 1200 Ft-ot rákértek fejenként naponta, nehogymá teljesen ingyen legyen.

Amúgy évente 2x15 napot lehet így igénybe venni.

Link to comment
Megosztás:

Ja skacok sziasztok!Sikeresen ki értünk!Hajnal 3.30-kor indultunk és kb éjjfél volt hogy ide értünk!Gepi bocs hogy nem vittem a verdát de azzal kellett ki jönni!Ha látnátok beszarnátok,sertéstelepre kell napkollektor!De még a disznóól se semmi!Kb 1 hónapot maradok itt aztán gyí haza!

Link to comment
Megosztás:

Ja skacok sziasztok!Sikeresen ki értünk!Hajnal 3.30-kor indultunk és kb éjjfél volt hogy ide értünk!Gepi bocs hogy nem vittem a verdát de azzal kellett ki jönni!Ha látnátok beszarnátok,sertéstelepre kell napkollektor!De még a disznóól se semmi!Kb 1 hónapot maradok itt aztán gyí haza!

És jó lett a gép állat? nem folyik az olaj?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.