Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na mizu Kecsói Pudingok... :-)

Benéztek hozzánk ma este a Lurdíhoz??? :-)

Tesó, sajna ez a csütörtök nekünk Kecskemétieknek szerintem nagyon nem jóóó. Inkább egy péntek, de leginkább egy szombat délután lenne a tuti! Szerintem.

Valamelyik szombaton, mondjuk 17-kor pl.

Ti amúgy ilyenkor csütörtökön hány körül taliztok? (és ez meddig tart?)

Hányan szoktatok lenni?

Link to comment
Megosztás:

Szal most beszéltünk telón... :-)

legutoljára szerintem több mint 50-en voltunk kinnt, de 20-25-nél kevesebben még nem nagyon voltunk... :-)

(Mondjuk most nem túl jó az idő, de ott leszünk... :-) )

Akkor jöttök Pudingok??? Ha este akár 10-ig maradtok, akkor is hazaértek 11-re az pedig még nem hiszem hogy későn van... :-)

Link to comment
Megosztás:

Szal most beszéltünk telón... :-)

legutoljára szerintem több mint 50-en voltunk kinnt, de 20-25-nél kevesebben még nem nagyon voltunk... :-)

(Mondjuk most nem túl jó az idő, de ott leszünk... :-) )

Akkor jöttök Pudingok??? Ha este akár 10-ig maradtok, akkor is hazaértek 11-re az pedig még nem hiszem hogy későn van... :-)

Nálam a legfőbb bizonytalanságot az okozza, hogy nem tudom, hogy milyen lett az autóm. 5-re megyek érte a szerelőhöz, raktak bele egy másik vezérműtengelyt, állítólag ezzel már ######a! Hát nem tudom. Megyek és meglátom.

Link to comment
Megosztás:

Kérdezd meg Sonique-ot neki az vagyon fennt... :-)

És én is ilyesmire pályázok... jópofa... :-)

Bizti, hogy ütősebb, csak kérdés, hogy 288-as párosítással mennyit kóstálna, meg ugye sztem az egyetlen bontott Vectra B 2.5V6 nyeregpárost elvitte Futóék Gabija.Occsóé, azt hozzáteszem! :( :D

Link to comment
Megosztás:

Most hallottam rola de nem tudok bovebbet, tud valaki valamit a Szilvasi parkoloban szombaton este levo tuning autos rendezvenyrol ?

Nyilván egy telefon lenne a több info...

csak nem fél12-kor!

Majd holnap! :(

Amúgy én egyenlőre csak a jövő hétvégi Békéscsabai taliról tudok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.