Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

meg kellene lepni a Pestieket, arra gondoltam, felmehetnénk

Szeptember végén" Tali , Lurdy-Ház, 2005.09.29

...........................tali : 19.00 óra.........................

válemény?

vagy inkább fizetés után?

Jövő hét csütörtükön is lesz tali, az már remélhetőleg fizu után van. :wink:

Szerintem örülnénk Neketek. :supz: :weedman: :smt049 :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jövő hét csütörtükön is lesz tali, az már remélhetőleg fizu után van. :wink:

Szerintem örülnénk Neketek. :supz: :weedman: :smt049 :wink:

De úgy gondolom, hogy azért nekünk - Kecskemétieknek - nyilván jobb lenne egy pénteki nap lenne a jobb... hisz akkor másnap nincs meló!

De akár én is benne lennék! De azért ne ilyen korai időpontot nézzünk ki!

Link to comment
Megosztás:

Isti:

rábeszélheted a Nőcit 1xer, hogy legyen talivendég a SEAT 124-el, ha a többieket is érdekli, én speciel a Togliatti 124-et se ismerem. :shock:

Az előrébb belinkelt Mercit megnézzük a hétvégén? érdekel-e benneteket?

Én szívesen rábeszélném, de ő (Ica néni) 50feletti, és nem annyira értékeli már a mi lelkesedésünket az autók iránt, neki ez csak egy munkaeszköz.Szal sztem 1Xűbb meglepni 1X mikor melózik. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben mindig éreztem, hogy 'mintha fogna' az olaj hidegen, úgy 15km után kezdett életre kapni, az egész autó, (motor valamivel hamarabb).

váltóolajnak az a dolga, hogy sűrű legyen nem? mármint viszonylag

a fogaskerekek kicsit megmelegítik és akkor lesz jó, ha csak városban használod rövid távokon, mindig sűrűnek fogod érezni a váltóolajat nem?

(ez az elmélet van a fejemben)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben mindig éreztem, hogy 'mintha fogna' az olaj hidegen, úgy 15km után kezdett életre kapni, az egész autó, (motor valamivel hamarabb).

váltóolajnak az a dolga, hogy sűrű legyen nem? mármint viszonylag

a fogaskerekek kicsit megmelegítik és akkor lesz jó, ha csak városban használod rövid távokon, mindig sűrűnek fogod érezni a váltóolajat nem?

(ez az elmélet van a fejemben)

Elvileg v.mennyi hőt átad a motorblokk is.Szal az is besegíthet a bemelegedésben.

Link to comment
Megosztás:

igen, az alumínium kuplungharangon keresztül valamennyit, de van köztük vékony kis papírtömítés az szigetel, inkább az általános a külső hőm.-nél magasabb °C a motortérben, valamint a hűtőből áramló meleglevegő is melegítheti még

nálam plusszba még a kipuffcső is ott sugározza a hőt a sebváltó mellett

(jóóóó meleg is van ott)

Link to comment
Megosztás:

cool, vehetnel mar egy ultetorugot hatulra is :wink:
Már folyamatban van egy 40-es rugó-gátló szett... csak nincs rá lé egyenlőre... :(

Ebay volt, és arcátlanul olcsón jutott hozzá!A fene a bakancsát!

A vételár valóban, de a postaköltség arcátlanul sok volt!!! :evil:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam bejelenteni a GSI-t eredetre a Fortunában működő "bázisra". A hölgy igazán kedves volt, mikor mondottam volt, hogy vettem egy járgányt, és meg kellene eredetvizsgálni, akkor csak annyit kérdezett, hogy már megint?? :D Na itt azért padlót fogtam, mert kb. májusban voltam ott, és nem hiszem, hogy annyira feltűnő jelenség lennék, hogy ennyire emlékezni kellene rám.Max. a lányom, és a verdák, mert azok tényleg szépek.Mindenesetre jól esett néhány kedves szó, mert a hölgy azért elég feltűnő jelenség.Pont olyan ,mint amik soha nem álltak szóba velem anno.

Szóval ha v.ki ismerné, kézcsókom küldöm! :D :D :D

Ja, és holnap kettőre megyek! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.