Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pajához csatlakozva, vitt Tomi egy kört az Omival.Egy álom azaz autó, ahogy suhan, rezzenéstelenül.Hihetetlen feeling.Főleg így, hogy rendbe lett rakva a futómű.Gyakorlatilag nem történik semmi, az autómata kultúráltan teszi a dolgát, szinte nem is lehet észrevenni, hogy kapcsol.

Paja hátul kis híján elaludt, mert Tomi vezetési kultúrája nemkicsit változott! :P Előnyére! :D

Tomi, köszi hogy vittél. :lol:

Najah,meg a rinyavasat majdnem letéptem,mert az ótómata mire kigondolta hanyadikban is vagyunk majdnem köszcsi,puszcsi lett! :lol:

Corsánál meg visszabaszom 3-ba oszt had szóljon a móka! :lol:

Találkoztam tegnap haverral DP parkolóban.Kész a passat kombija,múltkor lurdy praktikernél láttam tréleren...vezérlés nyekk...400ropi...húzott 1.9TDi.

Éjjel a DP parkolóban melóztunk,vácin ment a racsing rendessen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Najah,meg a rinyavasat majdnem letéptem,mert az ótómata mire kigondolta hanyadikban is vagyunk majdnem köszcsi,puszcsi lett! :lol:

Corsánál meg visszabaszom 3-ba oszt had szóljon a móka! :lol:

Lassan majd megtanulja Tomi, hogy előbb nagygáz, és ha sok visszavesz, mint fordítva, és/vagy 0,5 seccel előre dolgozik a lába. Minden csak tanulás kérdése... vagy visszarakja kézzel 2 be oszt had szóljon a móka...

Link to comment
Megosztás:

vagy gyorsabb vagy mint az autómata vagy megvárod a sorod :lol:

hja, csak dzsoni a sorsot nem akarja megvárni... inkább elé menne :lol:

Mondjuk tény, hogy én anno már bőszen a sport gombot nyomkodtam mikor vártam, hogy eljöjjön szemből a delikvens, hogy előzhessek...

Link to comment
Megosztás:

Most jön az,hogy valami totál értelmetlen sast fogsz venni! :lol:

Ha mégis értelmesnek ítélnéd amit veszek, nyugodtan meghívhatsz majd egy pizzára.Oksi? :P

:lol: Megvan már, hogy mi lesz helyette vagy még csak tapogatózás van a lehetőségek függvényében?

Csak nehogy egy 1.0 vagy 1.2 -es kisfogyasztású, városi autónak tökéletes Corsa legyen :D :lol:

Jelöltek vannak, de konkrétat majd ha meglesz.Amúgy jellemzően a jelöltek 2L-s gépek.Édes pofák ezek a pörgős kisblokkok, de...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.