Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

jól látod h nem a gépemről van :lol:

kárstájlingon linkelte a főszereplő valakinek....Losi meg már annyira oda van, hogy nem hagyhattam élmény nélkül a lelkét :lol:

Gondótam... :lol: csak gondoltam fricskázlak egy csöppet...

hja rossz fórum, de ma nem megyek ki, mert a láz nem csillapodik, és még fertőző is...

Link to comment
Megosztás:

ide ne hozzál bacilust, megint egzotikus lánnyal voltál mi? mit kaptál el? madár vagy marha esetleg kecske?

Halálos hólyagos himlő. Csak az elsőt nem öli meg, a többieknek nyenyó... és vszínű Debrecenben már osztottam a vírust :lol: :lol: Csak az igazán kemény piásoknak van 1 csöpp esélyük...

Szar dolog másodjára, ráadásul felnőttként bárányhimlősnek lenni.... :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!Nem ismerős a verda? :lol: :lol:

Timi kolleganő árulja?

....Losi meg már annyira oda van, hogy nem hagyhattam élmény nélkül a lelkét :D

Debrecenben pedig Tomi volt nagyon ráindulva, szegény leányzó nem győzött menekülni előle. :lol: :lol: :P

Csak, hogy jó legyen a nyaralás az este Hajni belázasodott, most már úgy néz ki túljutott rajta, valami alattomos vírus. (doki szerint 1-2 nap,láz, hasmenés)

Link to comment
Megosztás:

Majd kérek tőle még, hátha ad! :lol:

Timi kolleganő árulja?

Jaja! :lol: Amúgy ér vagy max. 250e.-t......amilyen állapotban van! :P Csak messziről szép! :lol:

más:

Amúgy kb. 1.5 hét, és Swifttelen leszek.A szomszédom apósa keresett városi rohangálóst magának, meg v.mi költséget tud rá elszámolni.

Úgyhogy most nézegetem az utódot.Az E34 projekt még eléggé képlékeny.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.