Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

igenis, értettem.

sajnos azt kell mondanom, hogy már nem tudok elmenni a szelidi röfire. Nem bírok finanszírozni ennyi találkozót. péntek szombaton repülőzés (ez csak most), közvetlenül után Akali, októberben meg Veterama. Pedig még családom sincs, van hogy gondolok ilyenre, hááát nem tudom hogy tudják mások - akik nem én vagyok - hogy hozzák össze hogy még tartozékokról is gondoskodnak... biztos ügyesek, úgy csinálják.

na mindegy azért vagyok, meg leszek még talin.

Link to comment
Megosztás:

:(

hú de itt is hideg van ám, meg esik is.

büntiből megnéztem az idegenes filmet, mert nem mertem hazajönni, mert tudtam hogy ott áll a kocsi és néz.

mi az érdekes?

kijövök a moziből és dörög az ég, meg villámlik is, ilyen apró pernyeszerű hull föntről. egy parkoló kocsiban telefonál egy csaj kezében a telefonnal, közben két bal kéz vakargatja meg simizi a bal térdét.

3 keze van? miiiiii?

később kiderült hogy a pernye a fákról levert kicsi virágszirmok serege

Link to comment
Megosztás:

:(

hú de itt is hideg van ám, meg esik is.

büntiből megnéztem az idegenes filmet,mert nem mertem hazajönni, mert tudtam hogy ott áll a kocsi és néz.

mi az érdekes?

kijövök a moziből és dörög az ég, meg villámlik is, ilyen apró pernyeszerű hull föntről. egy parkoló kocsiban telefonál egy csaj kezében a telefonnal, közben két bal kéz vakargatja meg simizi a bal térdét.

3 keze van? miiiiii?

később kiderült hogy a pernye a fákról levert kicsi virágszirmok serege

:smt003 :smt082 :smt046
Link to comment
Megosztás:

Hejhó Mindenkinek!

Haza értem én is... (igaz már pénteken)... gondoltam írok pár sort, mert elég pangós most a fórum... :(

Az a kérdés merült fel bennem, hogy a Haga család vajon miért nem jár a pénteki meet-ekre? Még csak 1szer voltak ott!!! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hejhó Mindenkinek!

Haza értem én is... (igaz már pénteken)... gondoltam írok pár sort, mert elég pangós most a fórum... :lol:

Az a kérdés merült fel bennem, hogy a Haga család vajon miért nem jár a pénteki meet-ekre? Még csak 1szer voltak ott!!! :roll:

Mint a Haga család jelenlévő tagja válaszolnék a feltett kérdésre(Hű ez naon hivatalos így!! :lol: )

Az az igazság,hogy a pénteki nap elég húzós nekünk általában.Még akkor is,ha a Haga éppen nincs szoliban!Eklég nehéz ezt így összefoglalni,de általában akkor szoktunk bevásárolni,futunk a városban elintézni a teendőinket.Bevallom őszintén,ezt már többeknek is említettem,hogy nekünk a szombat este sokkal ráérősebb lenne,de nem akarom,hogy CSAK miattunk változtassatok,ha a többieknek így jó.Az persze még cikibb,ha a Haga dolgozik,mert akkor meg végképp nincs,aki furikázzon engem. :( Ez van.

De azért megpróbálunk valamikor a közeljövőben időt szakítani!Igérem!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mint a Haga család jelenlévő tagja válaszolnék a feltett kérdésre(Hű ez naon hivatalos így!! :lol: )

Az az igazság,hogy a pénteki nap elég húzós nekünk általában.Még akkor is,ha a Haga éppen nincs szoliban!Eklég nehéz ezt így összefoglalni,de általában akkor szoktunk bevásárolni,futunk a városban elintézni a teendőinket.Bevallom őszintén,ezt már többeknek is említettem,hogy nekünk a szombat este sokkal ráérősebb lenne,de nem akarom,hogy CSAK miattunk változtassatok,ha a többieknek így jó.Az persze még cikibb,ha a Haga dolgozik,mert akkor meg végképp nincs,aki furikázzon engem. :( Ez van.

De azért megpróbálunk valamikor a közeljövőben időt szakítani!Igérem!! :wink:

Vajh' miért ismerős ez a story nekem? :roll: Család rulez! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Vajh' miért ismerős ez a story nekem? :roll: Család rulez! :wink:

Igen Warwolf kedves! :smt058

Ez így van sajna,ill hál' istennek! :wink: Munka ,család,háztartás...stb mellett soxor marad a neten keresztül való érintkezés(!)...,ami persze nem ér fel a személyes talikkal :lol: Szeretnék én is(és szerintem a Haga is) többet veletek lenni,de... :oops:

Igyexünk,majd igyexünk!! :smt060

Link to comment
Megosztás:

No igen, nekünk is mindig zűrös a péntek.... :?

Nem lehetne esetleg szombatra rakni?

Mostanában én is elhanyagoltam a Kecsóra járást, részben anyagi okoból, mert juni 1-el a Petinek meg nekem megszűnt ugye a munkahelyünk (nekem hála az égenk, van még egy másik), de egyelőre nem nagyon ugrálhatunk..... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a szombatnak semmi akadálya, de lehet mindkét nap is.

:-)

Petinek sok szerencsét!

No igen, nekünk is mindig zűrös a péntek.... :?

Nem lehetne esetleg szombatra rakni?

Mostanában én is elhanyagoltam a Kecsóra járást, részben anyagi okoból, mert juni 1-el a Petinek meg nekem megszűnt ugye a munkahelyünk (nekem hála az égenk, van még egy másik), de egyelőre nem nagyon ugrálhatunk..... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :lol:

Peti ma kezd egy autókereskedésben, hirtelenjében ezt találtuk, remélem előbb-utóbb elboltol nekem egy szép tűzpiros Astrát!!!! :lol:

Itt a fórumon nagyon sokan idegenkednek a piros GSÍ-től! :( :lol:

De olyan kékes színben nagyon jól tud kinézni ám! :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én alappol a GSI től tartok egy picit! De hat minden hol van szep és megkimet csak keresni kell!

Ha én egyszer vennek egy "sport autot" akkor jo sokaig keresgetnek. Mert azert ezeket nem varosi bevsarlo kocsinak hasznaljak (én se annka hasznalnam)

Sok sikert a piroskahoz! A piros nagyon jo szin én szeretem! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.