Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ide is ideírom:

Köszönet Turnernek és Hagának a szíves vendéglátásért és a finom ebédért! Köszönet Speednek az egyedülálló élményért! És gratula Berlinának!!!!!

Köfi!! azaz..szívesen!8) :lol: ...és mi is gratulálunk Berlinának, és azt nem is láttátok milyen hősiesen viselte az esti sörözést!! :roll: 8)

Speedy meg nem normális vazze! :shock: :shock: ...dejazé' jó volt! :wink:

Asszem a lecserélős gumikat ezután felajánlom majd neki ... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Képek a GP-ről:

gp1a.jpg

gp2a.jpg

gp3a.jpg

gp4a.jpg

gp5a.jpg

sajnos vagy 2mp-el a gomb megnyomása után fényképez a gépem, az izgalmasat pls gondoljátok a képekhez.

én nem tudtam fölkapcsolni 3ba, viszont volt aki 5ben is simán vette a kanyart....

a 2 nap hősége és napsütése kegyetlenűl kivette az erőmet

Link to comment
Megosztás:

Bevallom töredelmesen, hogy remegő kezekkel, de fülig érő vigyorral szálltam ki mellőle, mert Atomkirály volt.!

Speed, köszi!!!!

Köszönet Speednek az egyedülálló élményért!

Speedy meg nem normális vazze! ...dejazé' jó volt!

hát télleg nem

:roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll:

:wink: Köszi Mindenkinek! :wink: :lol:

:smt043 :smt043 :smt043 :smt043

A helyzet, hogy nagyon-nagyon élveztem... ;) Régóta rá akartam menni a pályára autóval... és... óriási élmény volt!

Adrenalin a plafonon... az endorfin csak úgy özönlött... Kicsit kiélhettem "versenyzői" hajlamaimat... :( :D :D

Csak szegény gumijaimat sajnálom... sajnos kapták az ívet rendesen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyira lenyugodtam... hogy utána egész nap szinte csak lépésben autóztam...

Mondjuk az is benne volt, hogy már minden apró zörejben a "csapágyak zúgását", a "motor csörgését", a "gumi rázását" éreztem! :lol:

Kicsit beparáztam, hogy nem-e megártott a kicsikémnek ez a kis... "élvezkedés" :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mai nap kint voltunk egy ismerősnél(Pisti ismeri:Baizsinál)autót szerelni,ilyen ösznépi szerelés lett belőle! :lol:

Tomi,Bazsi,Uncsitesóm és én 3 astra,1 vectra!

Szal uncsitesóm gépe régóta szarakodott már,így megnézte Bazsi mi is lehet vele.Elég fura kerregő hangja volt a gépnek,először a generátorra gyanakodtunk,aztán jobban fülelve vezérlés felöl jött a hang és csak nagyobb fordulaton volt jellemző.Hidrotőkék is szóba kerültek,abban maradtunk,hogy elvisszük egy olyan szerelőhöz,aki majd átnézi tüzetesen.

Délután hazajöttünk,este átmentem hozzá,hogy menjük el valahova.Beült a gépébe,indit!Beindult a vas,1-es,gáz és leállt!!!Aztán nem is indult be!Na mondom ennek annyi.Végül az a szerelő ismerős eljött este,megnézte és kiderült mi a gond:

-vezérlés tönkrement,mivel a vizpumpa nem volt cserélve elöző vezcserénél(lehet eddig soha sem),megszorult és ledarálta a vezszíjról a fogakat,ami betett a motornak! :shock: :roll:

Aztán kérdezgettem,hogy mikor volt vezérlés cserélve,125E-né,de csak szíj és feszítő!l :roll:

Olaj szintén ekkor és 15w-40-es castrol gtx-et kapott! :shock: :roll:

Levegőszürő nem volt cserélve már istentudja mióta,pollenszűrőt nem is tudta,hogy létezik! :shock:

Ehhez az adalék az,hogy a blokkban 155E van most és ez egy 1,4-es benyás 8V!!!!

15W-40,30EKm-en keresztül??? :shock: :!:

Most talán megtanulta egy életre,hogy karban kell tartani egy kocsit,nem csak tankolni és hajtani!!!

Javítás kb 70E lesz!

Link to comment
Megosztás:

KEDVES JANI!

VEGYÜK LE EZT A KÉPET JÓ!

NAGYON BUNKÓ VISELKEDÉSRE UTAL AKI ILYET TESZ!

Az érzékeny trabifun lélek! :lol: :lol: ;)

Sajnos elég sok elrettentő példa van sok helyen.Nézz csak meg egy vidéki pl. Skodakereskedést.Ott is tömkelegével állnak a trabik, warzek, meg minden.

Link to comment
Megosztás:

Nem az a bajom, hogy vannak olyan tulajok akiknek az Autó nem érték, látunk erre opeles példát is ugye Johnny, hanem azért a reklám kedvéért sem kellene a kukára dobni annál azért többet ér.

Biztos vagyok benne, hogy a magyarok döntő többségének volt az életében valamilyan 2Tje, vagy a felmenőjének.

A kisképen az enyémet láthatod!

Link to comment
Megosztás:

Nem az a bajom, hogy vannak olyan tulajok akiknek az Autó nem érték, látunk erre opeles példát is ugye Johnny, hanem azért a reklám kedvéért sem kellene a kukára dobni annál azért többet ér.

Biztos vagyok benne, hogy a magyarok döntő többségének volt az életében valamilyan 2Tje, vagy a felmenőjének.

A kisképen az enyémet láthatod!

Tudom, és szép is, de a kukában lévőnek valszeg nem volt ilyen lelkiismeretes tulaja.A jelek szerint.

Link to comment
Megosztás:

KEDVES JANI!

VEGYÜK LE EZT A KÉPET JÓ!

NAGYON BUNKÓ VISELKEDÉSRE UTAL AKI ILYET TESZ!

Én nem értem miért kell ezen ennyire felháborodni?

Attól,hogy valaki igy reklámoz,nem hinném hogy én vagyok bunkó!

Ha valami bajod van velem,akkor azt pedig ne itt tárgyaljuk meg,azt hiszem nem aputálták a kezed,hogy felvedd a telefont! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ma elmentünk egy helyre kajázni anyával.A hely neve, Norbi kifőzdéje, és a Hosszú utca elején van, a Szórakaténusz játszóház utcáján is meg lehet közelíteni.Szóval kb. 4 órával ezelőtt ettünk, de én még mindig a szétrobbanás határán vagyok.Ja, bőséges kajával, és üdítővel együtt fizettünk 1350ft-ot, ami felettéb röhejes összeg, az étel mennyiségét figyelembe véve, szal mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet. :smt016 :smt078 :supz:

Link to comment
Megosztás:

Norbi kifőzdéje??? Ezzel a névvel?? Ugyi nem valami talponákllós gyorsbüffe?? Ien névvel nem nívós éttermeket szoktak elneveződni! :roll: :roll: :roll:

Én inkább roppant emberközelinek nevezném, sallangok nélkül.A tulaj a szakács, végtelenül jó fej, le lehet ülni, csak nem szabad dél környékén menni, mert akkor meg sem lehet moccanni.Egy próbát megér sztem.Mondjuk mi már éppen 4X voltunk, és most sem utoljára. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.