Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Halihó!

Srácok! ... és Hölgyeim - természetesen!

Lesz ma MINI MEET?

Összefutunk? Akár összefuthatnánk... nem?

(én mondjuk nem sokáig érek rá... de azért még oda mennék szivesen...)

19:00?

Én sajnos nem tudok menni, mert meló van, de érdeklődnék, hogy a lámpailag mi a pálya!

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz Wolfi?

A Dénes álltal licitált lámpára.Link fentebb.Viszont az is igaz, hogy már átlépte a bűvös 10eurós határt, szal így már tárgyítalan!Annyit még csak-csak rászántam volna, de ha 20euro lesz a vége, esetleg megnyerem, még mindig +10euro a postaköltség, szal 7500-ért hátsó lámpát venni egy 16 éves verdára, már akkor inkább nem.

Ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

És akkor mit szóltok a 179 EUR-os hátsó lámpához... :lol:  :lol:

Más egy Astra GSÍ, és más egy 1.2S 45LE-s aggregát! ;) :( :D

Meg más, hogy kasztni+festés(külső) közel 137e. ft lesz.Nincs ezzel a dologgal semmi gáz, csak hála az elcseszett törvénynek, augusztus 9.-ig még a műszakinak is meg kell lennie, hogy egyáltalán a nevemre kerülhessen a verda.Amúgy minden király! :?

Link to comment
Megosztás:

Szóval király volt a tali, nagyon sok szép járgányt láttunk, találkoztam sok klubtárssal, meg utána király volt a felvonulás is, de a rendőrjárőr egy kicsit elkalandozott, aztán a végén lévő szép fiatal verdáinkkal egy kicsit leszakadtunk.Aztán jó volt még a Gokartpályán is a móka, nyugodtan lehetett menni köröket, és Speed jóvoltából megtapasztaltam a 40mm-es ültetés előnyeit.Iszonyat, hogy mit fogtak azok a Dayton D200-as gumák.

Bevallom töredelmesen, hogy remegő kezekkel, de fülig érő vigyorral szálltam ki mellőle, mert Atomkirály volt.!

Speed, köszi!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.