Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

melyik ügyben, vasárnap találkoztam vele,

joee a sas leszállt a fészkére.

Köszi szépen!!!!

MÁS:

Ha valaki hall eladó kombi babaágyat esetleg háromfunkciós babakocsit a közelben az gondoljon már ránk legyen kedves,

Eddig sikeresen megy a vásárlás, amit kinéztünk mind elvitték az orrunk elöl :angry:

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen!!!!

MÁS:

Ha valaki hall eladó kombi babaágyat esetleg háromfunkciós babakocsit a közelben az gondoljon már ránk legyen kedves,

Eddig sikeresen megy a vásárlás, amit kinéztünk mind elvitték az orrunk elöl :angry:

Nekünk megvan még a nagy babakocsink igaz nem 3 funkciós de azért használható. Egy mosás ráfér amúgy semmi baja, nagykerekű elöl bolygós, fekve teljesen egyenes még talán a lábzsákja is megvan. Gyertek nézzétek-vigyétek :)

Link to comment
Megosztás:

Eladtam a kisebbik Astrát, mert... Nem jött be az ötajtós. Kicsi volt a csomagtartó, túl puha a futómű, nekem már túlzottan modern, valahogy "nem illettünk össze" :D Most egy OFF Honda Civic van helyette, szeretem, utcára pont jó. Pályára szeretnék valami mókaautót, már nézegettem én is a willhabent, főleg F Astra GSi, meg 5-6 gen. Civic érdekel. Csak hát mókázásra még nincs annyi pénz, amennyit egy ilyen projekt felemésztene :)

Utcai versenyautó a maga kategóriájában.Nekem volt ilyenem, imádtam.tényleg megy mint a ba@rom! :D

Link to comment
Megosztás:

A bringázás melyik ágát űzöd? :D

napsütésben hajlandó vagyok biciklivel kimenni Bp-röl Szentendrére :)

Egy Giant Roam 1-em van hobbizgatok ha van kedvem tekerek a hegyen vagy a rakparton.

De csak ha jó az idö. :)

az astrával el tudom majd vinni a bicajt oda ahol mindig süt a nap :)

Link to comment
Megosztás:

Johhnyval tegnap még helyre raktuk az Astrakocsi dolgait, és természetesen le kellett szednem róla az AGR-t, de szerencsére csak egy koromdarab csinálta fesztivált.Most gyáriság honol a motortérben! :D

Holnap viszem kereskedésbe, de előtte lövök rá v.mi kötelezőt majd a Rákóczi utcán.Voltam ugyan bent szombaton, de a kedves fiatal hölgy nem tudott érdemileg segíteni, mert csak amolyan dísznek volt bent.Mondjuk annak rendben volt! :D :D

Update:

Lengett a pallos az autó feje felett, mert bőven túl csúszott azon a kereten amit rá akartam szánni erre az egészre.Szóval több verzió volt.Végül az lett, hogy tegnap hirtelen felindulásból feltettem a korzát a Ha.Hu.ra, hát ha.Valkai Zsolesznak pedig beajánlottam az Astra nyári kerekeit, amit szintén kaptam hozzá.Mindkét cucc elkelt, így vissza billent a mérleg nyelve az ésszerűség irányába, ezért ma elvittem az Astrát a kereskedésbe, ahol mindent intéznek rá, elvileg kedden már kész lesz, és használhatom.

Hihetetlen tempóban kellett ma intéznem a dolgokat, de végül minden a helyére került.Nem szívesen váltam volna meg az Astrától, mert úgy rakattam rendbe, hogy ÉN tudjam használni, ne pedig más.

A korzát pedig igen, sajnáltam mert hűséges kis társ volt a mindennapokban de hiába rakattam volna drága pénzből rendbe, a kora miatt később sem ért volna pénzt.

Ezeknek az öreg gépeknek mára már csak eszmei értéke van sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen!!!!

MÁS:

Ha valaki hall eladó kombi babaágyat esetleg háromfunkciós babakocsit a közelben az gondoljon már ránk legyen kedves,

Eddig sikeresen megy a vásárlás, amit kinéztünk mind elvitték az orrunk elöl :angry:

Joee!

Babakocsi ügyben majd beszélhetünk... nekem megvan még Dávidé, és már nem használja... szvl, mikor tudlak felhívni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Joee!

Babakocsi ügyben majd beszélhetünk... nekem megvan még Dávidé, és már nem használja... szvl, mikor tudlak felhívni? ;)

Köszi, de pont szombaton vettünk.

Több helyről kaptunk volna, de asszony ragaszkodott a Pierre Cardin PS-682-es típushoz.

Sikerült vaterán elfogadható áron megcsípni egy nagyon jó állapotút és megvettük.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

2001-es 1.6-os G Astra-t kezdek bontani, klíma, el.ablakok, stb.. Az autó a törésig hibátlan állapotban volt, 70e km-el, 1. tulajtól, mo-i üzembe helyezéssel.

A belső nagyon szép, megkímélt ( mindene megvan), a motor most is indul, jó állapotban.

KISTELEK !!!

kepfeltoltes.hu/view/121120/7761814701_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/121120/606396162_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/121120/10264082703_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/121120/3382867064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/121120/3049799025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kepfeltoltes.hu/view/121120/557605706_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bővebb infók, alkatrészek:

30/3020391 - Papp Zoli

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.