Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Esetleg mert megérdemled:

http://www.hasznalta...garnitu-5267870

:)

régóta árulja volt ez 1,7m is

Tartsd távol magad ettől a szériától.Egy nagy rakás guanó a villamossága, és az alkatrészt aranyárban mérik hozzájuk.A Birizdónál láttam faragásokat meg orális kapcsolatot mikor ezeket csinálták.......szinte új korukban....

Inkább a Saab vagy pedig ilyesmi....... :D

Link to comment
Megosztás:

Illetve érdemes számolni vele, hogy 999.999 után nullázódik az óra. Ismerős nagyon mutogatta, hogy az övében csak 115.000 van, és milyen szép, stb. Kiolvastatták gépen, aztán amikor meglátott előtte még egy egyest, elkezdte keresni az állát.

még nem ismersz annyira, hogy nem a magyar elvek szerint veszek autót :)

vagyis a km nem szempont volt már 300.000-es V6-os és van egy 500 ezres vagy 700 ezres g astra :)

most meg egy év alatt tettem az új fijatba 60 ezret tehát mennyi lehet egy tíz éves bmwbe? :)

Link to comment
Megosztás:

Valóban nem ismerlek, és örülök annak, ha az állapot fontosabb, mint a km, azért írtam le, mert a Mercedesekről nehezebb megmondani, hogy mennyit futott, mert kívül-belül lehet szép, és eleinte a menetdinamikából se jön le semmi, de pártízezer kilométer után meglepő lehet, hogy a hajtáslánc kezd tropára menni, és akkor mélyen a zsebbe kell nyúlni.

Egyébként BMW-ből is szívesebben vennék Németországból 3-400 ezret futottat, mint itthon ugyanabból az évjáratból 150 ezret futottat, de "szerencsére" nincsenek ilyen problémáim a pénzügyek miatt :D

Édesapám szokott mindig kérdezgetni, hogy vajon meddig bírja majd a Caravanunk, mert már benne van 189.000 körül. Mindig azt mondom neki, hogy még csak be van járatva :)

Mi 240 el vettük vissza lett tekerve eladás miatt 105 re és most újra 300 valamennyi van benne ha jól emlékszem. Igaz ez 94 fastra c16nz

Link to comment
Megosztás:

néha még jobb érzés is egy sok kilométeres autóban ülni mert akkor az ember büszke a technikára föleg ha már a saját kezével is húzott meg benne legalább egy csavart.

persze itt mind annyian többet szereltünk már.

bár a legtöbbet én csak székböl mert fáj a lábam ezért volt autómatám is és önkritikám :)

Link to comment
Megosztás:

egyébként a ma nyertem egy sport szeletet a sport szelettel

csak a beváltás helyett fizetés lett belőle.

mivel több mindent vetem nem vettem észre, hogy a pénztáros nem beváltja a csokipapírt hanem leszámlázza és kidobja.

így a nyeremény csokimat és az üres papírt is kifizettem.

ebben az a legrosszabb, hogy így a CBA elvette a nyereménycsokimat aminek annyira örültem.

de nem baj mert vegyek egy másikat máshol.

mert a teszkóban a legkisebb csoki is számít :)

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam életem legdrágább fényképét. Ennyi pénzért szebbet is csinálhattak volna :D

Igyekszem figyelni, hogy ne fizessek többet a közlekedésért mint éppen amennyi szükséges.De a sunyi módon trafizó rendőröket nem szeretem.Nyilván nem ők tehetnek róla, hanem az a vadvidéki vezetőjük aki kiküldi őket a 30as tábla mögé bújni és fotózni.Lakott területen kívül meg sokan versenypályának nézik az utakat.Ha valakinek erős autója van és nem veszélyeztet mást, tolja csak hiszen az Ő nyárfája is ott áll valahol amire felcsavarodhat majd.De a szériaautóval eszetlenül száguldozókat nem tolerálom.

Link to comment
Megosztás:

Ha már BMW, akkor mi Z3-ban gondolkodunk.

Ha már Z sorozat, akkor én ERRE szavaznék.Tanulmánynak indult de olyan visszhangot csinált, hogy széria lesz belőle.

Igyekszem figyelni, hogy ne fizessek többet a közlekedésért mint éppen amennyi szükséges.De a sunyi módon trafizó rendőröket nem szeretem.Nyilván nem ők tehetnek róla, hanem az a vadvidéki vezetőjük aki kiküldi őket a 30as tábla mögé bújni és fotózni.Lakott területen kívül meg sokan versenypályának nézik az utakat.Ha valakinek erős autója van és nem veszélyeztet mást, tolja csak hiszen az Ő nyárfája is ott áll valahol amire felcsavarodhat majd.De a szériaautóval eszetlenül száguldozókat nem tolerálom.

Link to comment
Megosztás:

Olyannyira szériaautóval voltam, hogy a kisebbik, gyengébbik Astrával mentem. Az életben nem gondoltam volna, hogy azzal fognak gyorshajtásért megbüntetni :D. "Kint felejtettek" egy 30-as táblát a hétvégére, nem vettem észre, és bumm.

De hol történt ez, oszd meg velünk is, hátha tanulunk belőle... ;)

Link to comment
Megosztás:

Farmos. Azért nem írtam, mert gondolom nem sokan jártok arrafelé. Múlt héten is voltam, de már eltűntek a táblák.

Nevetséges, ami arra felé megy.Ott tényleg bebizonyították, hogy 30as táblával lehet a legjobban utat javítani.Heves környékén is nagyon szorgalmasan mérnek a rendőrök, pedig szintén sza@rok az utak.Nemkicsit.

más:

Kiskockát kivittem ma szakértetni, és 30e.ft a munkadíj amiért kihegesztik úgy, hogy továbbra is használható maradjon.Ehhez nem kell mást tennem, csak venni 2 küszöböt, és 2 hátsó sárvédőjavító ívet.Gyanítom, darabja lesz 5e.ft környékén.Utána jöhet a műszaki.Ezt a produkciót olyan 70e.ft környékére saccolom, inkább több.Az autó meg ér kb. 50e.ft-ot.Nyilván nekem többet, de........

Link to comment
Megosztás:

Kiskockát kivittem ma szakértetni, és 30e.ft a munkadíj amiért kihegesztik úgy, hogy továbbra is használható maradjon.Ehhez nem kell mást tennem, csak venni 2 küszöböt, és 2 hátsó sárvédőjavító ívet.Gyanítom, darabja lesz 5e.ft környékén.Utána jöhet a műszaki.Ezt a produkciót olyan 70e.ft környékére saccolom, inkább több.Az autó meg ér kb. 50e.ft-ot.Nyilván nekem többet, de........

Megint száguldunk egy észszerűtlen döntés felé, szép lassan meggyőzöd magad...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.