Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

"A MÁV-TRAKCIÓ Zrt. gördülőállománya

A vasúti közlekedés jellegzetessége, hogy a vasúti járműveknek csak egy csoportja, a vontatójárművek rendelkeznek önmaguk, illetve a hozzájuk kapcsolt járművek vontatásához (azaz a jármű, illetve járművek menetellenállásainak leküzdéséhez) szükséges gépi berendezéssel."

:) vagyis van benne motor. a szerk.

Link to comment
Megosztás:

"A MÁV-TRAKCIÓ Zrt. gördülőállománya

A vasúti közlekedés jellegzetessége, hogy a vasúti járműveknek csak egy csoportja, a vontatójárművek rendelkeznek önmaguk, illetve a hozzájuk kapcsolt járművek vontatásához (azaz a jármű, illetve járművek menetellenállásainak leküzdéséhez) szükséges gépi berendezéssel."

:) vagyis van benne motor. a szerk.

Miket nézegetsz te? :D

Inkább ilyet nézzél: http://www.napiszar.com/uploads/2012/02/01/0b67a492e7ac9dfb8c8a878e2ef54519.jpg :D

Link to comment
Megosztás:

amit a képeken láttál

A Taurus Piko digitális

a Hercules Roco digitális

a sínszet Roco geoline ágyazatos az íves váltó dekóderrel vezérelhető. a többi még nem :)

az árat meg a vevő mondja meg én max elfogadom.

Hú ezek szép darabok, de én kicsit másabb irányban kezdtem neki a gyűjtésnek majd az építés lassan kezdetét veszi.

Volt nekem is ilyen "nagy" mozdonyom de végül a gőzös irányba indultam, valahogy azok jobban tetszenek.

A terv az, hogy egy bánya és egy kis vasút szeli majd a tájat. Bánya+bányász falu és egy kis város.

Link to comment
Megosztás:

Nno harcostársak az van, hogy a régi reg.emmel nem tudok belépni a fórumba sem otthonról, sem pedig anyuméktól.Hálás lennék, ha valamelyik szakértő megnézné, hogy mijarákvan. Nem ismeri fel sem a régi nickem, sem pedig az emailemet.

Link to comment
Megosztás:

Nno harcostársak az van, hogy a régi reg.emmel nem tudok belépni a fórumba sem otthonról, sem pedig anyuméktól.Hálás lennék, ha valamelyik szakértő megnézné, hogy mijarákvan. Nem ismeri fel sem a régi nickem, sem pedig az emailemet.

Megnéztem, de nem láttam semmi különset. Írok az adminnak! ;)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, de nem láttam semmi különset. Írok az adminnak! ;)

Thx.Amúgy ma leteszteltem a Puntót téli körülmények között. Ezzel a használt téli gumival is iszonyat jót autóztam Kiskőrösre.Nagyon jól tapadt, és mellé párosult a jó futómű is.Tisztára mint valami Rallye-s videójáték! :D Éppen ezért a sok tötymörgőt nem igazán toleráltam. Viszont itt kméten reggel meg teli volt kreténnel az út. Élen a terepjárósok, aztán a többi luxuskotla.Remek volt.Idióták egy rakáson. :omg:

Link to comment
Megosztás:

Thx.Amúgy ma leteszteltem a Puntót téli körülmények között. Ezzel a használt téli gumival is iszonyat jót autóztam Kiskőrösre.Nagyon jól tapadt, és mellé párosult a jó futómű is.Tisztára mint valami Rallye-s videójáték! :D Éppen ezért a sok tötymörgőt nem igazán toleráltam. Viszont itt kméten reggel meg teli volt kreténnel az út. Élen a terepjárósok, aztán a többi luxuskotla.Remek volt.Idióták egy rakáson. :omg:

Menetek mint az eszetlen egymás seggében.

Kapubejáróból kiparkoló barom, le nem takarított abalakokkal majdnem belém toltaott...

Persze az utakat nem takarítják...

Link to comment
Megosztás:

Thx.Amúgy ma leteszteltem a Puntót téli körülmények között. Ezzel a használt téli gumival is iszonyat jót autóztam Kiskőrösre.Nagyon jól tapadt, és mellé párosult a jó futómű is.Tisztára mint valami Rallye-s videójáték! :D Éppen ezért a sok tötymörgőt nem igazán toleráltam. Viszont itt kméten reggel meg teli volt kreténnel az út. Élen a terepjárósok, aztán a többi luxuskotla.Remek volt.Idióták egy rakáson. :omg:

erre ne válaszolj de minnyárt elfogy a napi limited Losi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.