Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én is őket akartam ajánlani azt hiszem - Ez az a csapat ahol az egyik srácnak bravoja van vagy volt?

Pl.: az egyik esztergályosuk az én szomszédom, na ő egy általam hasonló kérdésre azt mondta hogy nem vállalja! Pedig én csak egy acél kereket akartam vele szétvágatni. Régi vágású fazon!

Az, hja Bravoja van és szerintem full nem normális, de amit csinál, ahhoz nagyon ért.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap előtt szabályosan birkóztam a korzival, mert piszokul húzott jobbra.Lelki szemeimmel már megszoruló féket, és halódó kerékcsapágyat láttam.Aztán mivel szemre is laposabbnak tűnt a jobb első mint a bal, így elmentem a benzinkútra, és felpumpáltam.Láss csodát, a futóműgeometria helyre állt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap előtt szabályosan birkóztam a korzival, mert piszokul húzott jobbra.Lelki szemeimmel már megszoruló féket, és halódó kerékcsapágyat láttam.Aztán mivel szemre is laposabbnak tűnt a jobb első mint a bal, így elmentem a benzinkútra, és felpumpáltam.Láss csodát, a futóműgeometria helyre állt! :D

Ennyi! Corsa! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem csak nem hinném hogy mindenkinek a zsé számít! :lol: Ha meg igen akkor egyedül döglök meg inkább!

A pénz és a munkahely egy szükséges rossz ahhoz, hogy ne haljunk éhen. Van aki korlátolt annyira, hogy képes mindent körülötte elképzelni. Az ilyenek szaladgálnak luxusverdákkal. Pénzük van, de Ők is érzik, hogy valami durvára nem jó mert bár bármit megvehetnek, még sem boldogok igazán. Mondva csinált hobbijaik vannak (ha van egyáltalán) , és olyan társasághoz csatlakoznak akik hozzájuk hasonlók. Nincs boldog házas életük, mert jellemzően olyan menyecskét (kéket) vettek el akik szintén ilyen szinten vannak szellemileg. Mivel ilyenből megint sok van akik úgy gondolják, hogy a pénz az igazi boldogság, kedvükre válogathatnak a látszólag dekoratiív, "esze semmi dugd meg jól" menyecskék közül. Persze ez aztán megint óriási fegyvertény abban a társaságban amiben mozognak. Hiszen egy-egy tivornya alkalmával, enyhén bólés állapotban van miről storiyzni.

A lényeg lényege, hogy az élet igazi értékét ezek az emberek soha nem fogják megbecsülni, hiszen fogalmuk sincs, mi is az valójában. Tehát valószínűleg a felületes értékrendjüknek köszönhetően igen-igen érzelemszegény világból fognak eltávozni.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este 7 körül indultam pestre a régi 5-ön. Lajosmizse után van a nagy körforgó, egy bömbis gyerek nyomult előttem, már bent a városban is. Kiértük a körgorgóhoz, mindketten elég nagy lendülettel érkeztünk meg, na kanyarodjunk. Kb 3-4 m-re voltam mögötte, mikor én érezni kezdtem a kormányon, hogy nagyon könnyen tudom fordítani és elkezdte lassan tolni az orrát kifelé. Elvettem óvatosan a gázt, abba is maradt az orrtolás. A bömbis a körforgóból kifelé ráugrott a gázra. Na lett is ihaj, mert becsóvált a segge, aztán a srác úgy 60-al az árokba vágódott! :lol: Első blikkre elkezdtem röhögni, de aztán megálltam. Kiszálltam, vissza mentem, kérdem ok-e minden. Mondja hogy menjek nyugodtan, majd hívja a haverokat, kiszedik. A lökös és a kocsi komplett jobb oldala KO volt. :D Kérdezte tőlem, hogy szerintem is csúszott? Tutira fényes volt az út és lefagyott, hiába mutatott 4fokot a BC.

Hazafelé hajnal 1-kor megálltam és megnéztem, kicibálták a srácot valahogy és a körforgó akkor is levolt fagyva, vékony pára réteg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.