Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nah, ma meg volt Tomi pirosdobozosának a fékupgradeje. A mart Brembók elöl sztem bemelegedve orraesős feelinget fognak adni.A Textar betéttel kombinálva.A hátuljára kíváncsi leszek, mennyire sikerült jól, vagy kevésbé jól belőni.

Viszont az a gép brutálul megy, ahhoz képest, hogy "csak" 1.7 DTi. Gyorsul úgy, mint anno a vektor tette. :lol:

Tomi!

E34

E38

E39

E46

E60

Csak, mert Tomi nem értette, mikor nekiláttam E-zni a bimmerekkel kapcsolatban! :D

Ott van a fönök fiának verdája szétcsapva a céges udvarban 530D, de nem kell neki. :devlish:

Hugomék begazoltak mikor kiderült, hogy megtörte, én telipofából röhögtem. :devlish: Idő kérdése volt csak...az öccse rallyizik bigulival, de még ő is fosik a bömbitől havas úton. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mennyire élték le azt az E39-et?

Kell pár dolog hozzá, de majd Baranyi Feri helyre rakja, Deák Árpi úgyis oda visszi. :lol:

Jobb eleje kapott: lámpa, motortető, sárvédő, turóhűtő, lökös, merevítője stb.

300-ból talpra áll, ha színhelyeset találnak még kevesebb.

Link to comment
Megosztás:

Sipiék?

Én nem fogok senkinek sem telefonálgatni, majd a fönök intézi a kisfiának a szarát. :devlish:

Amúgy van pesten komplett gép éppen bontásban, pont 530d, szétkapnám a gépet otthon, aztán ami kell felírni, alku és menni érte.

De hát valahogy majd a visszaszámlázásból is kell pénz...érted! :lol: :D

Amúgy amikor összetörte én csak röhögtem, már akkor mondtam, amikor megvették, hogy nem kéne. Idő kérdése volt, mikor következik be.

Tanuló autónak nem 192 lovas hátulhajtóst veszünk ótómatát. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg a jóédesanyját a sok barom mezeinek, aki nem tud parkolni...

A malomban a P3-on is van egy pár seggarc, aki kersztbe áll be a nagy fosával, mert egyrészt félti, másrészt nem tud vele parkolni.

Ma voltam bent 3-kor az arany jános utcán fodrásznál. Előttem egy nagy bálna mergával gurult egy fazon, ahogy a könyvtártól kifordultunk a régi Tisza bolt előtt akkora hely volt, hogy bőven befértünk volna ketten is....de nem. Ő úgy parkolt be, hogy 2 helyet foglaljon, nehogy valaki elé és mögé álljon. Rábacott, mert elé még pont befértem a corsával. Behajtogattam a corsát úgy pestiesen hátrafelé, jobbra beállva centizve. Az öreg az egész manőverem végignézte mellettem állva. Kiszálltam, miközben ő a merga orrát stírölte, hogy megnyomtam-e. Kérdi tőlem, hogy miért nem kerestem máshol helyet? Mondom egyrészt mert máshol nincs, másrészt ha megtanult volna parkolni a bálnával, akkor befértünk volna mindeketten kényelmesen. Én vettem parkolójegyet és otthagytam.

Érdekes módon ő nem vett. Úgy kb 40 perc múlva jöttem vissza és látom a parkolósok nézik a corsán a jegyet, érvényes volt még. Az öreg öltönyös férfinemiszerv verdáján se jegy, se bérlet, valami noteszt nézegettek és tovább mentek...magyarország... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg a jóédesanyját a sok barom mezeinek, aki nem tud parkolni...

A malomban a P3-on is van egy pár seggarc, aki kersztbe áll be a nagy fosával, mert egyrészt félti, másrészt nem tud vele parkolni.

Ma voltam bent 3-kor az arany jános utcán fodrásznál. Előttem egy nagy bálna mergával gurult egy fazon, ahogy a könyvtártól kifordultunk a régi Tisza bolt előtt akkora hely volt, hogy bőven befértünk volna ketten is....de nem. Ő úgy parkolt be, hogy 2 helyet foglaljon, nehogy valaki elé és mögé álljon. Rábacott, mert elé még pont befértem a corsával. Behajtogattam a corsát úgy pestiesen hátrafelé, jobbra beállva centizve. Az öreg az egész manőverem végignézte mellettem állva. Kiszálltam, miközben ő a merga orrát stírölte, hogy megnyomtam-e. Kérdi tőlem, hogy miért nem kerestem máshol helyet? Mondom egyrészt mert máshol nincs, másrészt ha megtanult volna parkolni a bálnával, akkor befértünk volna mindeketten kényelmesen. Én vettem parkolójegyet és otthagytam.

Érdekes módon ő nem vett. Úgy kb 40 perc múlva jöttem vissza és látom a parkolósok nézik a corsán a jegyet, érvényes volt még. Az öreg öltönyös ###### verdáján se jegy, se bérlet, valami noteszt nézegettek és tovább mentek...magyarország... :lol:

Megnézték, véletlenül nehogy valakinek a valakijét zaklassák.

Sajnos téged zokszó nélkül megb.tak volna...

És szomorú vagyok, mert már nem elég alanyi jogon a luxus autó, már "tagnak" is kell lenni...

Mennyit változott a világ, mindig mások a kivételek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.