Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na ma éjszakám volt. Muteréknak volt éjjel egy besurranó tolvajuk.

Persze ki volt készítve a székre a táska, benne 35000 plusz a hozzá járó csekkek + személyi stb.

(nemtom befizeti-e majd a csekkeket) :lol:

Mire rájöttünk sikerült minden újlenyomat gyanús helyet összefogdosni, bár nem hiszem hogy puszta kézzel dolgozik az ilyen.

Szereznem kell egy kinti kutyát, bár az sem ér sokat, de hátha felébreszt legalább ilyen esetben.

Nem elég, hogy a gerincsérvem is megbolondult és feküdnöm kellene 48 órát......

Hm nem semmi erre a kérdésre én ezt lépném; kutya az semmire sem való mert valamire való tolvaj az kb akármilyen kutyát 5 perc alatt ártalmatlanná tesz, riasztó az már valamennyire megoldás de az kicsit macerás illetve zónázni kell hogy ha otthon vagy akkor is tudjon működni.

Nekem személy szerint ez a tuti : Visit My Website

Mondjuk helyzeti előny hogy van rá engedélyem :9 szal reszkessetek betörők ;))

Link to comment
Megosztás:

Hm nem semmi erre a kérdésre én ezt lépném; kutya az semmire sem való mert valamire való tolvaj az kb akármilyen kutyát 5 perc alatt ártalmatlanná tesz, riasztó az már valamennyire megoldás de az kicsit macerás illetve zónázni kell hogy ha otthon vagy akkor is tudjon működni.

Nekem személy szerint ez a tuti : Visit My Website

Mondjuk helyzeti előny hogy van rá engedélyem :9 szal reszkessetek betörők :lol:)

Tudom hogy ártalmatlanná tudja tenni a kutyát, de legalább van rá esély, hogy felébredek addigra.

2 ház van egy udvaron belül és 4-en élünk itt. Ha már egy valaki fel kel addigra több esély van arra, hogy elkergetjük, esetleg meg is fogjuk.

Ha meg csak egy sima kis piti besurranó tolvaj, hátha tovább megy a kutya láttán és hallatán ;)

Link to comment
Megosztás:

11 év után, lekorlátozták a cégnél az internet használatot. Ez is csak egy lépés vissza felé. Miért gondolják, hogy aki netezik az nem dolgozik? Én akkor ültem a gép elé ha éppen nem volt mit csinálnom. Tehát nem volt olyan, hogy ez most nem fontos, így olvasok kicsit, hanem ha tényleg nem volt különösebb melóm, akkor gépeztem.

Az irodákban ücsörögve fészbukkozó, webp@arasztot játszó emberkék nevében nem tudok nyilatkozni. De gondolom ők is nagyban hozzájárultak ehhez a nevetséges, és ugyanakkor szerintem szánalmas lépéshez. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Totalcar-on 1.6 16V Astra fogyija 20L körül van. Sokan javasolják a termosztát cseréjét, meg még pár szokásos dolog ellenőrzését, és persze vannak elég kretén hozzászólások is az íráshoz.

Az egyik viszont nagyon ott van! :lol: ;) :)

Én ismerem a srácot, elmondom, mi van vele:

szóval a fickó egy völgyben lakik, a munkahelye igaz ugyan, hogy csak 5-6 kilométerre van, de a hegy tetején, amire 67 fokos dőlésszögű sáros földút vezet fel. Ez nem minden, mert szakmája szerint hentes és az éjjel otthon levágott 8-10 marhát viszi minden reggel a hegy tetjén levő boltjába, ezért a kocsi hátsó- és tetőcsomagtartója, valamint a háromtengelyes utánfutó is úgy meg van pakolva, hogy nyaranta a devecseri lomisok hozzá járnak továbbképzésre, jó pénzért.

Aztán este, amikor eladta az összes árut a boltban, akkor indulás előtt úgy olvasztja fel a garázsa előtt a jeget, hogy föléáll a kocsival és megvárja, amíg a jég felolvad a kocsi alatt, mert estére már vagy lusta, vagy elfárad, fizetni meg nem fizet senkinek, hogy felvakarja a jeget, márpedig fenn, a hegytetőn még nyáron is fagy.

Szóval anélkül, hogy boncolgatnám a technikai részleteket, javaslom, hogy fenntartásokkal fogadjátok a történetet a nagy fogyasztásról! És arról nem is beszéltem, hogy a bikák vérét keveri a benzinhez, mert azt mondta a sógora, hogy nincs elég ló a kocsiban és elkelne belé némi plusz erő. Szerintem ez se jó az adagolónak, na!

Link to comment
Megosztás:

11 év után, lekorlátozták a cégnél az internet használatot. Ez is csak egy lépés vissza felé. Miért gondolják, hogy aki netezik az nem dolgozik? Én akkor ültem a gép elé ha éppen nem volt mit csinálnom. Tehát nem volt olyan, hogy ez most nem fontos, így olvasok kicsit, hanem ha tényleg nem volt különösebb melóm, akkor gépeztem.

Az irodákban ücsörögve fészbukkozó, webp@arasztot játszó emberkék nevében nem tudok nyilatkozni. De gondolom ők is nagyban hozzájárultak ehhez a nevetséges, és ugyanakkor szerintem szánalmas lépéshez. ;)

Losi!

Te is tudod, hogy majdnem mindegyikük rossz színész, ez nem megjátszás, TÉNYLEG ilyen sötét parasztok. :) Éppen emiatt nekik sakkozniuk kellene! :lol: És ha már sakk: vezéráldozatot hoztak. Az vezérli őket, hogy minden(ki)t feláldozzanak...

Irodában disznót etetni, kapálni... Nooooooormális?! :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.