Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv Udi!

én is olvastam abemutatkozód. :lol:

Általánosidős koromban minden nyarat ott kellett végignyaralnom...

Meg a szigemben is az van írva, h : KKfháza.

ezt nagyon nem szeretem, mert nagyon hosszú. Szivesebben születtem volna Szegeden pl., mert az minden szaggatott vonalra kifér. Irígylem is aztokat akik Szegeden születtek. De pl Üllőn már nem szivesen születtem volna, az nem tetszik... Vagy Pilisen se.

-----

Holnap reggel 7re megyek én is Műszakizni, most a KPM-hez, azt igérték nem kell várni.. :lol:

Most nem szereltem rajta semmit azóta, csak lemostam, na még megnéztem világítanak-e az izzók...

Remélem holnap este már nem kell OFF autóval mennem talira...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

jó ott leszek 6ra. :lol:

nem világít az a kib** ködzárfény hátul. :lol: , úúúúgy fog maradni, és pont.

persze biztos lesz más is amibe beleköthetének, most nyugodtabb leszek, és majdcsak lesz vhogy. a múltkor csak az a 2 hiba volt, hátha nem gyarapszik.

szabit se kaptam, a múlthéten reg-eltem, ez volt a legkorábbi időpont holnapra, aztán megyek melózni, sietni kéne... :lol:

Nekem is mesélték a Márkában, hogy voltak olyan off autók, amiket vám után azonnal teljes fékcserére vittek házon belöl, mert 20% fölött ingadozott..., de a story szerint ez már rééégen volt.

(a ködös országból származók, amelyikekből már nem lesz több új)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a multkor a MAK vizsgán másfél órát kellett várnom. 7-re volt időpontom, 6után ott is voltam a csukott kapu előtt,6:45kor befutott a kapukulcsos, begurultam mint első auto, de már ketten álltak előttem tegnaprólotthagyottak. Reggeli+kávé+duma dolgozni senki sem akart. Nagynehezen elkészültek a papírok ami feltétele volt a padragurulásnak. Bement egy off autó "a ti autótok" kb 45percig mérték a tetves zöldjét. majd egy omega gurult be szépen vizsgázott utána én jöttem. márcsak 15perc és mehettem is haza az új matricámmal.

péntek OK 18:30körül arra megyek.

Link to comment
Megosztás:

Idézet:

Álltalában cseverészés, meg a kiskörúton száguldozó önjelölt autóversenyzők nézegetése.Aztán Szeliden már más lesz a helyzet.

Szelid? Hol van több info?

Szóval szerveződés alatt van egy szelidi buli, ahová mindenki jön, aki tud, meg nem megy Gregékkel repülni.Vagy utána lejön hozzánk.Az időpont még egyeztetetés alatt van, de valószínű a július 16.-a, vagy környéke.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...

igazán sajnálom, hogy lemaradtunk a kisautómmal a mai taliról és a fotózásról... :lol:

De remélem, hogy jövő hétfőn már tényleg véglegesre összeáll a szekér... és végre tökéletes lesz a klímám... (kicsit már kezd teli lenni ezzel a dologgal a hócipőm). A legszarabb az egészben, hogy már megint itt egy hétvége a kisautóm nélkül... :lol:

Tiszta lelkibeteg vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...

igazán sajnálom, hogy lemaradtunk a kisautómmal a mai taliról és a fotózásról... :lol:

De remélem, hogy jövő hétfőn már tényleg véglegesre összeáll a szekér... és végre tökéletes lesz a klímám... (kicsit már kezd teli lenni ezzel a dologgal a hócipőm). A legszarabb az egészben, hogy már megint itt egy hétvége a kisautóm nélkül... :lol:

Tiszta lelkibeteg vagyok! :lol:

Nem a szölő savanyú,meg jó dolog a klima,de ilyenkor örülök egy picit hogy az én olajkályhámban szinte alig van elektronika és luxus!Ebből a szempontból örökélet! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.