Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezeket én is nézegettem, meg egyik cimborám csinált is ilyet.

A gond az hogy ő 380-ast csinált. 220 voltosban kellene hozzá legalább 4.5 kw-os motor, hogy bivaly legyen.

Jó ott a 220 as is, csak hajtóműves kell, kis fordulat nagy nyomaték.

Link to comment
Megosztás:

Katonatelepen az öreg esztergályos komám csinált ilyet, elég brutkó gép!

Ha kell kimegyünk hozzá és rákérdezünk mennyiért csinál egyet...

Egyébként lehet Zsolti ismeri is az öreg Hortyt, rezeda utca vége...

Valamit intézni kell jövőre ;)

Majd megkérdem ismeri-e, ha nem akkor lehet egyszer kiszaladunk.

Link to comment
Megosztás:

Valamit intézni kell jövőre ;)

Majd megkérdem ismeri-e, ha nem akkor lehet egyszer kiszaladunk.

Múltkor voltam nála, ott menőzött vele: egy derék vastagságú és úgy 1m hosszú rönköt hasított vele ketté.

Egy szivattyú hajt egy hidraulikus munkahengert, oszt hello.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton társadalmi faültetés lesz Bazsinál.

Turci és Én ott leszünk, de gondolom ha más is eljön nem lesz hazazavarva.

Sajnos én nem érek rá.Kb. átállok éjszakából+családi progi, este meg céges rendezvény, és ha szerencsém lesz, repülhetek is St.királyon.

Nincs valakinek elfekvőben 4db lemezfelnije?

Az eladó felni/gumi szakaszon valaki hirdetett 4X100-as, 15'-ös lemezfelnit. Érdemes rácsapni, mert ritka madár.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg egy 2002-es évjáratú Astra F-ről 4 db 13" lemezfelni 2007-es Kléber nyári gumival és 1 db gyári pótkerék van nálam ami eladó, de szerintem az neked nem jó.

Ha érdekel valakit ugyanebből az autóból van fékrásegítő és főfékhenger, 236-as tömör féktárcsák, féknyergek eladók.

Természetesen nagyobb 256-os fék upgrade volt nála ezért eladó minden.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg egy 2002-es évjáratú Astra F-ről 4 db 13" lemezfelni 2007-es Kléber nyári gumival és 1 db gyári pótkerék van nálam ami eladó, de szerintem az neked nem jó.

Ha érdekel valakit ugyanebből az autóból van fékrásegítő és főfékhenger, 236-as tömör féktárcsák, féknyergek eladók.

Természetesen nagyobb 256-os fék upgrade volt nála ezért eladó minden.

Miért is nem lenne az nekem jó? Ára?

Link to comment
Megosztás:

Valamiért nem szeretnék előtte menni........ ;) :lol: :lol: :lol:

Srácok, én a ma esti közös rajcsúrt kihagyom. Gepárd egyik szava megfogott "kiengedni a fáradtgőzt"........én elég zajosan éltem korábban, a szombat esti láz már szinte függőség volt. Elég nehezen álltam le a csavargásról, és manapság az én fáradt gőzöm akkor illan, ha elemelkedek a földtől arra a néhány percre, lógatni a lábamat. Zömében a nyugit preferálom. Másnál ugyanakkor ebben az időintervallumban megy fel az adrenalin pumpa! :lol:

Szóval még egyszer elnézést kérek mindenkitől, és persze jó szórakozást is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok, én a ma esti közös rajcsúrt kihagyom. Gepárd egyik szava megfogott "kiengedni a fáradtgőzt"........én elég zajosan éltem korábban, a szombat esti láz már szinte függőség volt. Elég nehezen álltam le a csavargásról, és manapság az én fáradt gőzöm akkor illan, ha elemelkedek a földtől arra a néhány percre, lógatni a lábamat. Zömében a nyugit preferálom. Másnál ugyanakkor ebben az időintervallumban megy fel az adrenalin pumpa! :lol:

Szóval még egyszer elnézést kérek mindenkitől, és persze jó szórakozást is. ;)

Me mi lesz?

Na mindegy, megint nem szólt senki! ;) Megyek házibuliba onnan meg Ganxta koncert! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.