Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem is volt Fiatom: Panda 850-es. ;) 1982-es évjárat. Többet volt szétszedve, mint egészben, folyton volt valami nyűgje. ;) De simán száguldott 120-al, a fogyasztás akkor még nem érdekelt (szerintem 10 liter körül volt) :lol:

Egyébként a kis doboz még ilyenkor is beéri egyelőre 7.4L-rel főleg városban használva.

Link to comment
Megosztás:

Örvendtem srácok. Jó kis este volt. Jó volt a hangulat. A Suzukis úr nem egyszerű csóka. Istenem ennyit nevetni :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is örülök, hogy taliztunk.Szép ótód van. ;) Bátyádat üdvözöljük, anno mikor még Ő is lógott a CP-ben, sokat dumáltunk vele meg Lalival is.

Azokat a 18as görgőket meg vedd ki a gép alól, és tegyél be 205/50-15-ös kerekeket.Bőven elég az, ezek meg megmaradnak talira járós felniknek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is örülök, hogy taliztunk.Szép ótód van. ;) Bátyádat üdvözöljük, anno mikor még Ő is lógott a CP-ben, sokat dumáltunk vele meg Lalival is.

Azokat a 18as görgőket meg vedd ki a gép alól, és tegyél be 205/50-15-ös kerekeket.Bőven elég az, ezek meg megmaradnak talira járós felniknek. ;)

Köszönöm d dicséretet. Bratyónak átadom az üdvözletet. Az lesz egyébként, csak akkor teszem fel a 18-ast ha megyek a misére :lol:

Link to comment
Megosztás:

;) ;) :lol:

láttam már hogyan csinálják, csak beteszik a fát az meg felhasogatja, vagy két román meg két fejsze.

Megkérdeztem a fehér suzukis barátomat és ő megkérdezte azt akinek már van ilyen :lol:

Tehát minimum 5 tonnás de inkább 6 tonnást érdemes venni.

A kisebb teljesítmény nem sokra való.

Annyit viszont már nem biztos hogy megér, tehát marad a hasogatás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem a fehér suzukis barátomat és ő megkérdezte azt akinek már van ilyen :lol:

Tehát minimum 5 tonnás de inkább 6 tonnást érdemes venni.

A kisebb teljesítmény nem sokra való.

Annyit viszont már nem biztos hogy megér, tehát marad a hasogatás :lol:

egy 8T-s csak 180-200 Ezer az sok?

;) ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.