Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Csak a kötelező olajcsere. Szakszervizbe kell hordani még 3 évig ha ragaszkodom a garanciámhoz.

Kecskeméten már jártam az 5ös út mellettiben de egyből azzal kezdték hogy nem kell 3000-nél szervizelni.

Azért én elvinném.

Jász utcán megcsinálják neked ha kéred. Ha viszel olajat, akkor azt teszik bele, természetesen ha bele való.(GM-LL-A-025, GM-LL-B-025)

Link to comment
Megosztás:

Unod a Doblót? :P

Egyébként reggel rá volt fagyva a korzira a pára ill. a tegnap esti eső maradványa..... :D

Na kérem, ma megjött a bontott ajtókárpitom a céges fiJathoz, 2000Ft, komplett balos. :D

A jobbos ajtót is szétszedtem, ott széthulott a kp-zár...most már az is jó.

Lemosattam, kiptakarítattam, egész autó formája lett. :P

Link to comment
Megosztás:

Na kérem, ma megjött a bontott ajtókárpitom a céges fiJathoz, 2000Ft, komplett balos. :D

A jobbos ajtót is szétszedtem, ott széthulott a kp-zár...most már az is jó.

Lemosattam, kiptakarítattam, egész autó formája lett. :P

Én utoljára azon a hétvégén vezettem a miénket, amikor elhoztuk, és mentem Kalocsára repülni. :D

Mondjuk az asszony minden nap megemlíti, hogy mennyire jó vezetni.Csak hiányolja a lóerőket! :P

Link to comment
Megosztás:

Én utoljára azon a hétvégén vezettem a miénket, amikor elhoztuk, és mentem Kalocsára repülni. :D

Mondjuk az asszony minden nap megemlíti, hogy mennyire jó vezetni.Csak hiányolja a lóerőket! :P

Vasárnap, nagy Tusco parkoló, FIAT tali. Na ott volt lóerő is... de rohadjak meg, nekem valahogy nagyon nem jön be a design!!! :P

Egy kicsit távolabb, az AUDI Quattro, na az már pulzust növelt... pedig volt vagy 25-30 éves.

Link to comment
Megosztás:

Meglepő módon nálunk is egész sok rohangál belőle......pedig itt vajmi kevés digó lakik.... :D

Helyettük van rengeteg "vándor" indián.... és a fémipari szakma jeles képviselői.... Lakatos, Kolompár, Rostás.... na meg a mai színesfém gyűjtögető megélhetési tagok.

Nem túl jó üzlet ez, akkor már tényleg inkább a digók...

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma személyit csináltatni a TESCO-ban lévő okmányirodában.A kabát levételétől számítva 5 perc sem telt el, és már kifelé jöttem.Szerencsém volt, senki nem volt előttem.......meg nagyon utánam sem.

A régi, még barna fedelű, most már érvénytelenített flekó pedig megmarad emléknek. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.