Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap éltemben először láttam a levegőből a minimális talaj menti szélben max. 5m magasan kúszó és terülő füstöt.Egyszerűen gyönyörű volt.Erősen naplemente körüli időszak volt, így még szebbek voltak a fények. :D

Korzi meg produkált egy 6.5L-es fogyit, vegyesben.Sztem igen csak meg lehetek vele elégedve. Puntóról nem tudok érdemileg nyilatkozni, kb. 1.5 hete ültem benne utoljára. :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap éltemben először láttam a levegőből a minimális talaj menti szélben max. 5m magasan kúszó és terülő füstöt.Egyszerűen gyönyörű volt.Erősen naplemente körüli időszak volt, így még szebbek voltak a fények. :P

Korzi meg produkált egy 6.5L-es fogyit, vegyesben.Sztem igen csak meg lehetek vele elégedve. Puntóról nem tudok érdemileg nyilatkozni, kb. 1.5 hete ültem benne utoljára. :P

:D Ezaz! Ne hagyd magad, maradj csak a villámosnál... :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap éltemben először láttam a levegőből a minimális talaj menti szélben max. 5m magasan kúszó és terülő füstöt.Egyszerűen gyönyörű volt.Erősen naplemente körüli időszak volt, így még szebbek voltak a fények. :D

Korzi meg produkált egy 6.5L-es fogyit, vegyesben.Sztem igen csak meg lehetek vele elégedve. Puntóról nem tudok érdemileg nyilatkozni, kb. 1.5 hete ültem benne utoljára. :P

Corsa a cégnél áll bent, puntoval járok egész nap...rühellem. :P

Link to comment
Megosztás:

Corsa a cégnél áll bent, puntoval járok egész nap...rühellem. :P

Esőben tök jó lesz.sztem jobb, mint ha gyalog kellene járnod nem? :P

Sógorom vállalt egy kis maszekot.Ford kókusz fékbetét csere.Na mondom, kis pénz nagy szerencse, bevállaltam.Mikor oda értem,akkor mondta, hogy hátul is...... :D Elöl gyerekjáték volt, bár a 7-esimbusznak hasznát vettem! :D Hátul volt némi legózás, mert olyan a féke, mint a Sharané, tehát a fékdugattyú a kézifék is.....Végül azért csak jó lett, bár a hátulja egyszer nyert egy újra táblát, mert fordítva tettem be a betéteket......bement......csak nem volt kézifék! :D

Link to comment
Megosztás:

Esőben tök jó lesz.sztem jobb, mint ha gyalog kellene járnod nem? :P

Sógorom vállalt egy kis maszekot.Ford kókusz fékbetét csere.Na mondom, kis pénz nagy szerencse, bevállaltam.Mikor oda értem,akkor mondta, hogy hátul is...... :D Elöl gyerekjáték volt, bár a 7-esimbusznak hasznát vettem! :P Hátul volt némi legózás, mert olyan a féke, mint a Sharané, tehát a fékdugattyú a kézifék is.....Végül azért csak jó lett, bár a hátulja egyszer nyert egy újra táblát, mert fordítva tettem be a betéteket......bement......csak nem volt kézifék! :D

Nem megy rosszul a piszkált 1.3jtd, a klímát is használom serényen, de a konfort érzet(vagyis hiánya) a belső térben...az valami vicc.

A futóműve jó, tényleg jól elnyeli a hibákat, de a rohadt elektromos szervó miatt (főleg CITY üzemmódban) olyan, mintha valaki más vezetné helyettem az autót.

A féke pont fordítva müxik mint a corsámé: itt ha kicsit lépek rá, fejelem a szélvédőt, de ha taposom keményen pályán, akkor meg elfogy...corsában pont fordítva van.

Ma hoztam el a fékeket, amiről beszéltünk...30E lett a vége brembo tácsák és textar betétek.

A 7-es induszom (egyik kollegám hívja így, persze senki nem szól neki, hogy ez így baromság, mindenki röhög rajta) pedig meg kell néznem van-e, vasárnap reggel csere.

Rézpasztám van itthon...

Link to comment
Megosztás:

Nem megy rosszul a piszkált 1.3jtd, a klímát is használom serényen, de a konfort érzet(vagyis hiánya) a belső térben...az valami vicc.

A futóműve jó, tényleg jól elnyeli a hibákat, de a rohadt elektromos szervó miatt (főleg CITY üzemmódban) olyan, mintha valaki más vezetné helyettem az autót.

A féke pont fordítva müxik mint a corsámé: itt ha kicsit lépek rá, fejelem a szélvédőt, de ha taposom keményen pályán, akkor meg elfogy...corsában pont fordítva van.

Én annyit kértem az asszonytól, hogy ha egy mód van rá, a CITY gombócot ne macerákodja, mert drága mulaccság ha elromlik, lévén típushibája volt anno a II.-es szériának az elektromos szervó elromlása.Normál helyzetben is kellő rásegítés van.

A belseje tényleg kopogós, de ugye ez kis kategóriás autó. :D Viszont a zajszigetelése meglepően jó nálam a benzines mivoltához mérten.Utazó 80-90km/h-nál semmi futómű, és motorzaj ami beszűrődne. :P

Link to comment
Megosztás:

nekem pontosan ilyen kell!

úgysem építettünk mostanában semmit!

Adj 1,5 milkát nekem és Losinak és megoldjuk! :D

Losi!

Kész lett a G astra, nem kellett levenni semmit, nem olyan a nyereg, mint ami a corsán vagy a régebbi astrán van. :D

A tárcsák felvoltak gyógyulva ugyan, de samuka megint segített. :P Adtam neki Losisan! :P

Megszünt a nyekergő zaj is és a pollenszűrőt is kivadásztam neki.

Link to comment
Megosztás:

Attól függ milyen mélységű munkáról van szó...

Csak a kötelező olajcsere. Szakszervizbe kell hordani még 3 évig ha ragaszkodom a garanciámhoz.

Kecskeméten már jártam az 5ös út mellettiben de egyből azzal kezdték hogy nem kell 3000-nél szervizelni.

Azért én elvinném.

Link to comment
Megosztás:

Csak a kötelező olajcsere. Szakszervizbe kell hordani még 3 évig ha ragaszkodom a garanciámhoz.

Kecskeméten már jártam az 5ös út mellettiben de egyből azzal kezdték hogy nem kell 3000-nél szervizelni.

Azért én elvinném.

Milyen sasról beszélünk? J Astra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.