Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi mindenkinek. Ha autós vonulás is lett volna, írtam volna ide, de a Városházától 2 perc séta a szálloda, ahol a banzáj volt :D

Amúgy Pesten élünk, de mindketten Kecsón születtünk, és visszahúzott a szívünk esküdni :P

Gratula meg sok boldogság!

A legszebb Városháza a miénk, a történelme magáért beszél. Az én esküvőmön volt egy darab arab cimborám is, na neki tátva maradt a szája a gyönyörtől.

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek. Ha autós vonulás is lett volna, írtam volna ide, de a Városházától 2 perc séta a szálloda, ahol a banzáj volt :D

Amúgy Pesten élünk, de mindketten Kecsón születtünk, és visszahúzott a szívünk esküdni :P

Nálunk anno a polgári volt itt Kméten, a templomi Kiskőrösön, a buli pedig Páhin! :P Csak így tudtuk megoldani, hogy mindenki jól járjon. :D

más:

Puntóra kelleni fog téli gumi.Ami jelenleg rajta van, az 165/70-14.Nem egy olcsó méret.Viszont az Opelnél elterjedt 175/65-14 tökkéletesen jó rá, 0% eltérést mutat a kalkulátor! :D Kicsi a világ! :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk anno a polgári volt itt Kméten, a templomi Kiskőrösön, a buli pedig Páhin! :P Csak így tudtuk megoldani, hogy mindenki jól járjon. :P

más:

Puntóra kelleni fog téli gumi.Ami jelenleg rajta van, az 165/70-14.Nem egy olcsó méret.Viszont az Opelnél elterjedt 175/65-14 tökkéletesen jó rá, 0% eltérést mutat a kalkulátor! :D Kicsi a világ! :D

Nekünk "csak" polgári volt, nem vagyunk vallásosak. 30-35 vendég volt csak, nem voltunk sokan, de jó volt a hajnalig tartó mulatság :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kisebbikkel tekertünk egy konkrét kört.Elindultunk tőlünk, eltekertük Gepárdékhoz, onnan be a Bánffyra, onnan vissza az Akadémiáig, majd Széktóin ki a strandig, onnan Izsáki út, Hetényi út, és úgy haza.Bírta a gyűrődést, de a végére elfáradt a lába.Mondjuk amilyen fakír, nem panaszkodott.

Azt már most látom, hogy a kiskerekű bringát kinőtte a csajszi, és kell valami nagyobb járgány.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.