Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jaja, űbertuti volt.Jó volt a sok elégedett arc, jó volt, hogy mindenki b@aszta neki ahogy kell, és magasról tett arra, hogy a másik esetleg egy Renault Clió Sport-ban dekkol, vagy egy 500LE-s S2-ben, vagy csak egy síma C14NZ-ben.

Ez a dolog erről szól.Megsültem/megfőttem pont úgy mint mindenki, de jól éreztem magam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg zsír volt!Mindenki jól érezte magát!Csajok első kérdése jöhetünk jövőre is?Aki úgy érezte meg kellett ott volt!Aki nem az meg nem!Folyt. köv. jövőre!

papírkutya meg te is meg te is a hableányról meg nem is beszélve :lol: :lol: :D pedig egész jó buli kerekedett :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor legalább a telefonod vedd fel...de ugye ennyi vér sincs...benned sem. :D

Te figyi! Haggyad má' ezt a kiben van vér meg kiben nincs dumát. Nagydumálni bárki tud, kérdés van-e értelme. Korábban pont te mondtad, hogy bezzeg így személyesen, meg úgy személyesen.Akkor meg ne papolj itt a telóról.

Hiányoztál a buliból, ennyi. Majd személyesen megbeszélitek, kultúrember módjára.

Persze semmi buzulás! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te figyi! Haggyad má' ezt a kiben van vér meg kiben nincs dumát. Nagydumálni bárki tud, kérdés van-e értelme. Korábban pont te mondtad, hogy bezzeg így személyesen, meg úgy személyesen.Akkor meg ne papolj itt a telóról.

Hiányoztál a buliból, ennyi. Majd személyesen megbeszélitek, kultúrember módjára.

Persze semmi buzulás! :lol: :lol:

Érdekes módon senkinek nem esik le a 20fillér...még neked sem... :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes módon senkinek nem esik le a 20fillér...még neked sem... :lol:

Úgy tudom, te melóztál. Ezért maradtál ki. Tavaly én is így voltam, még is megoldottátok helyettem is a dolgot. Idén ez ugyanígy volt. Neked kellett melózni, és én el tudtam jönni. A buli jó volt, ki kellett volna próbálnod a tökgyököt, szerintem élvezted volna. Amikor jöttél, még volt rá lehetőség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, te melóztál. Ezért maradtál ki. Tavaly én is így voltam, még is megoldottátok helyettem is a dolgot. Idén ez ugyanígy volt. Neked kellett melózni, és én el tudtam jönni. A buli jó volt, ki kellett volna próbálnod a tökgyököt, szerintem élvezted volna. Amikor jöttél, még volt rá lehetőség. :lol:

Turcival már beszéltem telón, mert kiváncsi voltam a vélményére, mint kiderült nem kicsit értette ő is félre a dolgot. Hívtalak téged, de nem vetted fel...

Link to comment
Megosztás:

Turcival már beszéltem telón, mert kiváncsi voltam a vélményére, mint kiderült nem kicsit értette ő is félre a dolgot. Hívtalak téged, de nem vetted fel...

Mer' én a gép előtt, a teló meg még a kertben a fa alatt ahová tettem mikor kint molyoltam.Majd minjá' felhíílak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No ma is tanultam!Jó dolog a hiszti csak az oviba!Bizonyos kor felett már kicsit ciki!Sokkal többre megy az ember ha kérdez a másiktól mi előtt berág és duzzog meg idegesíti magát és ezzel másokat is!A másik túl rohanó világot élünk ahhoz hogy azt a luxust engedjük meg magunknak hogy haragudjunk egymásra!Ma még itt holnap ki tudja!Ezen is érdemes elgondolkodni kicsit!Hát és persze magába néznie az embernek nem biztos hogy csak az a jó hogy a másik hibáit látom!

Link to comment
Megosztás:

No ma is tanultam!Jó dolog a hiszti csak az oviba!Bizonyos kor felett már kicsit ciki!Sokkal többre megy az ember ha kérdez a másiktól mi előtt berág és duzzog meg idegesíti magát és ezzel másokat is!A másik túl rohanó világot élünk ahhoz hogy azt a luxust engedjük meg magunknak hogy haragudjunk egymásra!Ma még itt holnap ki tudja!Ezen is érdemes elgondolkodni kicsit!Hát és persze magába néznie az embernek nem biztos hogy csak az a jó hogy a másik hibáit látom!

Sosem mondtam, hogy tökéletes vagyok, csak az a baj, hogy van, aki reagál, van aki nem és van aki csak beleokoskodik, anélkül, hogy tudná miről van szó. :lol:

Az meg, hogy ovisnak hiszel inkább hízelgő, csak nem látszom még olyan öregnek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

No ma is tanultam!Jó dolog a hiszti csak az oviba!Bizonyos kor felett már kicsit ciki!Sokkal többre megy az ember ha kérdez a másiktól mi előtt berág és duzzog meg idegesíti magát és ezzel másokat is!A másik túl rohanó világot élünk ahhoz hogy azt a luxust engedjük meg magunknak hogy haragudjunk egymásra!Ma még itt holnap ki tudja!Ezen is érdemes elgondolkodni kicsit!Hát és persze magába néznie az embernek nem biztos hogy csak az a jó hogy a másik hibáit látom!

Adott esetben elvonatkoztatva a pillanatnyi helyzettől, de egyet kell értsek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sokat kaptam tőletek!Nehéz helyzetekben meg főleg!Van akire jobban van akire kevésbé de mindig lehet mindenkire számítani!Ettől vagyunk mások!Ahogy te éjfélkor Tomival beültél és jöttetek a nullásra értem!Ahogy én Losinak tanácsot adok festésbe ő meg kicserélte a kuplung bovdent és lehetne sorolni!Az ovira vissza térve 5 évesen ez elmegy!A mi korunkba már inkább szóból ért az ember!Fölösleges dolog ez!Annak örülök hogy az ovisra magadra ismertél! :lol: :lol:

De mondjátok ha véletlenül nincs igazam!

Link to comment
Megosztás:

Én sokat kaptam tőletek!Nehéz helyzetekben meg főleg!Van akire jobban van akire kevésbé de mindig lehet mindenkire számítani!Ettől vagyunk mások!Ahogy te éjfélkor Tomival beültél és jöttetek a nullásra értem!Ahogy én Losinak tanácsot adok festésbe ő meg kicserélte a kuplung bovdent és lehetne sorolni!Az ovira vissza térve 5 évesen ez elmegy!A mi korunkba már inkább szóból ért az ember!Fölösleges dolog ez!Annak örülök hogy az ovisra magadra ismertél! :lol: :lol:

De mondjátok ha véletlenül nincs igazam!

Jaaa és köcsög vagy amúgy is, mert a körteformákat és a Gi Joe-kat nem adtad vissza múltkor... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.