Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Opel Astra G (Caravan) vásárlás előtt állok. Találtam egyet, de én Budapesten élek, de az autó Szentesen van.

Kérdésem, hogy van-e ötletetek, hogy tudnám megnézetni.

Találtam egy másik ígéreteset is: ez pedig Pesten van, a Schillernél (céges autó volt). A Schillerről vannak tapasztalataitok?

esetleg dobjál linket, hogy mi is láthassuk de magadnak veszed vagy a női faktor is beleszól?

Link to comment
Megosztás:

Találtam Neked autót... mert látom, hogy nincs most opeled :lol:

OPEL OMEGA V8 :lol:

A motor egy E34-ből való, 286LE-s, és 6.3 sec. alatt van 100-on.Kíváncsi lennék, hogyan rakták össze a lényegi részét.Amúgy egy baromira strapabíró konstrukció, nehéz széttaposni és bődületes nyomatékkal tol. Némelyik ütődött még E30-ba is befaragja.... :D

S, ahhoz képest nem eszik többet mint egy MV6.

Amúgy most értünk haza Majsáról.nagyon jó volt, a nagyobbikkal gátlástalanul sokat csúsztuk a csúszdákon mert alig voltak azon a részen.

Igaz, még nincs 10 éves, de senki nem kérdezte.Mi meg nem firtattuk. :D Üdülési csekket elfogadtak! ;)

Link to comment
Megosztás:

esetleg dobjál linket, hogy mi is láthassuk de magadnak veszed vagy a női faktor is beleszól?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...ssic_ii-5034594

A magánszemély árulta szentesit elvitték. Maradt a céges autóként használt Schiller-nél lévő.

Leginkább magamnak, pontosabban a családnak veszem. Néha a női faktor is közbeszól (jellemzően akkor, amikor az Ő családjához megyünk, és én iszom :-) ...

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma Szentkirályon lábat lógatni.Jó volt végre.Nem jöttek össze nagy magasságok hála (hogykapjabe) a keresztirányú szélnek, de a lényegen nem változtat.Egy hátimocis is éppen szárnypróbálgatott ( a leszállásnál szegény elszámolta magát aztán kicsit arcon landolt, de nem lett baj) óriási feeling volt látni, ahogy festettük egymásnak az eget. Ő olyan 400m-n keringett, én 150m-n alatta.

Jóó volt.Csütörtökön folyt.köv. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma Szentkirályon lábat lógatni.Jó volt végre.Nem jöttek össze nagy magasságok hála (hogykapjabe) a keresztirányú szélnek, de a lényegen nem változtat.Egy hátimocis is éppen szárnypróbálgatott ( a leszállásnál szegény elszámolta magát aztán kicsit arcon landolt, de nem lett baj) óriási feeling volt látni, ahogy festettük egymásnak az eget. Ő olyan 400m-n keringett, én 150m-n alatta.

Jóó volt.Csütörtökön folyt.köv. :lol:

Pályanapra kijössz?

Link to comment
Megosztás:

Csodálkoznak a szülők hogy el vagyunk "rontva"??: Tarzan fél pucéran rohangál...Hamupipőke éjfélkor ér haza...Pinokkió állandóan hazudik...Aladdin lop, Batman 220 km/h sebességgel repeszt...Csipkerózsika állandóan alszik...Hófehérke pedig 7 fiúval él együtt..

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csodálkoznak a szülők hogy el vagyunk "rontva"??: Tarzan fél pucéran rohangál...Hamupipőke éjfélkor ér haza...Pinokkió állandóan hazudik...Aladdin lop, Batman 220 km/h sebességgel repeszt...Csipkerózsika állandóan alszik...Hófehérke pedig 7 fiúval él együtt..

:lol: :D

SHREK pedig fingik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jobb estét!

Pedagógus asszonykám az oktatási reform áldozata lett (lesz, szeptember 1-től), magyarul leépítették. :lol: :lol: Ha valaki ismeretlenül is tudna így tanév kezdetén olyan ovit, vagy alsó tagozatra ált. iskolát, ahol még keresnek pedagógust, megköszönném a segítségét! Gyanítom napokon belül rengeteg állástalan pedagógus lesz, a kötelező óraszám emelés kb. 5 felesleges ember/ intézmény arányú. De azért csak szóljatok....

Link to comment
Megosztás:

Jobb estét!

Pedagógus asszonykám az oktatási reform áldozata lett (lesz, szeptember 1-től), magyarul leépítették. :lol: :lol: Ha valaki ismeretlenül is tudna így tanév kezdetén olyan ovit, vagy alsó tagozatra ált. iskolát, ahol még keresnek pedagógust, megköszönném a segítségét! Gyanítom napokon belül rengeteg állástalan pedagógus lesz, a kötelező óraszám emelés kb. 5 felesleges ember/ intézmény arányú. De azért csak szóljatok....

Azta Jó.B..K..Eget xar lehet - Á nem vagyok ideges a ****** miatt!!!

Holnapután megyünk a kissebbik fiammal ovit kezdeni ott megkérdezem.

Nekem is oldalborda pedagógus középiskolában na neki napi 7 óra + 1 tantárgy és Ofő is lessz de legalább van munkája

Link to comment
Megosztás:

Azta Jó.B..K..Eget xar lehet - Á nem vagyok ideges a ****** miatt!!!

Holnapután megyünk a kissebbik fiammal ovit kezdeni ott megkérdezem.

Nekem is oldalborda pedagógus középiskolában na neki napi 7 óra + 1 tantárgy és Ofő is lessz de legalább van munkája

Én a ****** miatt nem ideges, dühös vagyok! ********

Ofő volt a boszim, elvették az osztályát, akiket most vitt volna másodikba. Ő adta meg nekik az alapokat...

********

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.