Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ok, rendben. :D

Kedves Tamás!

Az adott tempomatról beszerezhető információk alapján az egység az ÖN autójába beszerelhető. A beszerelési költség 30 000 Ft.

Amennyiben megvásárolta az egységet a beszereléssel kapcsolatban állunk rendelkezésére.

Szűcs Sándor

Szerviz munkafelvevő

FORMONT AUTOMOBIL KFT.

Szeptemberben ha összejön rá a pénz megvesszük. Ennyiért meg szerintem mi ne vacakoljunk a Bazsi garázsában, inkább oda adom nekik és még garit is vállalnak :) mi meg nem izzadunk két napot :D

Persze olvasva a hszeket akár Johnny féle Opel szervizbe is beadhatnám, amíg megcsinálja én veszek fel pénzt az automatájából :D

Link to comment
Megosztás:

NA és egy ilyet helyrepofozni?

A fényezését csak síkba kell csiszilni mert fehérre fóliáznám az egészet, maradt a motor meg a futómű meg egy kis karosszéria.

2.5_V6

Be kell érte ajánlani 300e.ft-ot.Max. 320e.-t.Ha jó az ár, majd felhívnak. :D

:) :D

Lassan tényleg kiírom, hogy Opel szervíz! :D

Mi lett végül a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten voltam Kecskeméten reggel, anyut vittem vizsgálatra a kórházba - hát, olyan óriási csúcsforgalom volt reggel 8-kor, hogy ihaj. :lol: Volt jópár sorok közt cikázó őrült is.Remélem, az uszoda előtt nem futottam bele trafiba a 30-as táblánál. KoMa-sokat nem láttam. :lol:

Az az időszak főleg az Izsáki úton eléggé forgalmas.Aztán 16:00 körül pedig a városból kifelé menő forgalom nagy.Olyankor aki teheti, inkább kerül a Csalánosi út felé.Kicsivel több, de gyorsabb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel Astra G (Caravan) vásárlás előtt állok. Találtam egyet, de én Budapesten élek, de az autó Szentesen van.

Kérdésem, hogy van-e ötletetek, hogy tudnám megnézetni.

Találtam egy másik ígéreteset is: ez pedig Pesten van, a Schillernél (céges autó volt). A Schillerről vannak tapasztalataitok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.