Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma délután,voltunk J0hnnynál, megpróbáltuk lecserélni az omiban az olajat, de sajnos a leeresztő csavart nem tudtuk kiszedni... THX a segítséget! :D (nagyon kellene már "valakinél" csinálni 1 aknát), így majd marad hétfőre...

Hazafelé jövet, Tomi piros astráját láttam a széchényibe az univer parkolóba... :)

Link to comment
Megosztás:

Ma délután,voltunk J0hnnynál, megpróbáltuk lecserélni az omiban az olajat, de sajnos a leeresztő csavart nem tudtuk kiszedni... THX a segítséget! :D (nagyon kellene már "valakinél" csinálni 1 aknát), így majd marad hétfőre...

Hazafelé jövet, Tomi piros astráját láttam a széchényibe az univer parkolóba... :)

Igen ott volt.

Link to comment
Megosztás:

:D

Nem olvasni kell, hanem kérdezni :D

Anno is voltak dolgok kint, amik jóval olcsóbbak voltak, sajnos (vagy szerencsére) ez nem sokat változott 4 év óta... :)

Még egy dolgot nézhetnél nekem kint.

Annó te hoztad Gepinek az a fajin nagy elektromos hűtőtáskát.

Turci nézett kint és 50 eruóért látott. Ha esetleg belebotlanál olcsóbban gondolj már rám.

Link to comment
Megosztás:

Délután elléptem Losi pajtihoz!Pajtás nézőbe meg kicsit dumálni!No szerelés lett a móka vége!Persze nem nagy csak kuplung bovden csere volt!Köszke a közre működést!Bazsinak így csak a légkürtöt kell beszerelnie holnap! :D De fincsi lesz!

Így van ez. Vagy ivás vagy szerelés lesz a vége.... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Délután elléptem Losi pajtihoz!Pajtás nézőbe meg kicsit dumálni!No szerelés lett a móka vége!Persze nem nagy csak kuplung bovden csere volt!Köszke a közre működést!Bazsinak így csak a légkürtöt kell beszerelnie holnap! :D De fincsi lesz!

Nincs mit.Nem nagy bonyolultság, Bazsi meg így ráér mókázni az IFA kürt készlettel! :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

namostanmegazvan, hogy megvettem nagy erőkkel a Nokia C5 telefonomat. De sajnos használni nem tudom. most lehet kövezni de kérem vissza a régi nokiámat. sajnos az felújításra szorul, ami 19.000 Ft-ba kerül. Tehát ha valaki adna az 1 hónapos C5-ért ennyit akkor én nagyon boldog lennék és lenne egy igazi classic nokiám.

Link to comment
Megosztás:

Tomi023!

Találtam tempomatot hozzá, mivel e.gázpedálos kell hozzá egy "T" elosztókábel és egy AP900 tempomat vezérlő, kapcsolók, kábelek stb. Mindent egy szettben is meg lehet venni kb. 103e Ft-ért.

http://www.metroman.hu/product/index.php/A...juszkapcsoloval

Ilyen kábelt kérjél a szetthez:

http://www.metroman.hu/product/index.php/T...AI-KIA-01280052

Link to comment
Megosztás:

Még egy dolgot nézhetnél nekem kint.

Annó te hoztad Gepinek az a fajin nagy elektromos hűtőtáskát.

Turci nézett kint és 50 eruóért látott. Ha esetleg belebotlanál olcsóbban gondolj már rám.

Ok,majd szétnézek! :D

Amit adtál kütyüt,sajnos nem jó,beszéltem Bazsival is, mondta, hogy nem tudta Ő sem,hogy jó-e... :D

Így holnap irány a bontó, remélem sikerül szerezni jót :)

Link to comment
Megosztás:

Ok,majd szétnézek! :lol:

Amit adtál kütyüt,sajnos nem jó,beszéltem Bazsival is, mondta, hogy nem tudta Ő sem,hogy jó-e... :D

Így holnap irány a bontó, remélem sikerül szerezni jót :)

Hát benne volt a pakliban sajna :D

Azért ne dobd ki, elrakom. Hátha a csati jó lesz még egyszer :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.