Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

...és azt is, hogy a mesterpapírjával a kezében már a turbócsövet nem tudja visszarakni? Tomi vízcsövéről és olajleeresztő csavarjáról ne is beszéljünk és még sorolhatnám...de biztos bennem van a hiba. :)

Ja és ugye én az ovis szintről is eltávolodtam, mivel nem a háta mögött beszélem ki azokat, akik pénzt vittek a házhoz és nem a barátaimat húzom le pénzzel, amikor szarban vannak...hagyjuk ezt inkább. :D

Várjál Papi!Én vicceltem!Ha gondotok van rendezzétek el nekem semmi közöm hozzá!Nekem nem csináltak szart ha meg igen ki javította és ennyi!De ha nem gond ebbe nem folynék bele!Senki se tökéletes még én se ill. te se!Én nem rád kiabálni akartam semmit!De ahogy érzed!

Link to comment
Megosztás:

Várjál Papi!Én vicceltem!Ha gondotok van rendezzétek el nekem semmi közöm hozzá!Nekem nem csináltak szart ha meg igen ki javította és ennyi!De ha nem gond ebbe nem folynék bele!Senki se tökéletes még én se ill. te se!Én nem rád kiabálni akartam semmit!De ahogy érzed!

Nem is rád haragszom! :)

Csak tudod, hogy nekem van annyi vér a tökömnél, hogy ha bajom van, azt a szemedbe mondom.Van, akinek nincs...sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Nem is rád haragszom! :)

Csak tudod, hogy nekem van annyi vér a tökömnél, hogy ha bajom van, azt a szemedbe mondom.Van, akinek nincs...sajnos.

Ez nagyon szép és gratulálok hozzá!Csak nem jó helyre mondod hogy mi is a bajod!Mivel elvileg nem velem van bajod!

Link to comment
Megosztás:

Veled néztünk farkasszemet tegnap a városközponti elbandinál? Ha igen, bocs, hogy nem köszöntem, kellene egy erősebb szemüveg már nekem és egyúttal érezd magad lebaszva, mert te is rám kiabálhattál volna :DDD

Erősen kétlem, hogy vele szemeztél :)

Kint van Deutschland-ban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Akksicsere előtt állok de nem tudok dönteni.

Szóval A vagy B?

C, nekem 5 évig volt az Astrában egy Banner. (osztrák, jó minőség, a céges targoncák zöme is ilyet kapott)

Amikor kivettem a telet töltés nélkül pihente a garázsban.

Turcinak így vitték el menteni, és a kocsija pöccre indult tőle.

Jelenleg a kollegám használja egy mitsuban lassan fél éve....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is vennem kellene, mert ha már 2 napig nem járok a géppel lemerül és utána is csak 3 amperrel veszi a töltést.

Eddigi legjobb ajánlat a meteorból 70-es Powerblock plus mindenféle kedvezménnyel 17.000 (2év gari)

Nem vittek vissza még a boltba belőle. Neten rákerestem, de sok info nincs róla. Mindenhol csak teherautó aksikat találok ilyen néven, ami mondjuk rosszat nem jelent azért.

Délután futok egy kört még...

Link to comment
Megosztás:

C, nekem 5 évig volt az Astrában egy Banner. (osztrák, jó minőség, a céges targoncák zöme is ilyet kapott)

Amikor kivettem a telet töltés nélkül pihente a garázsban.

Turcinak így vitték el menteni, és a kocsija pöccre indult tőle.

Jelenleg a kollegám használja egy mitsuban lassan fél éve....

Bannert nekem is mondták, hogy ilyet kellett volna fennem a fosch helyett(ami nem mellesleg ismét lemerült pedig péntek hajnalban még közlekedtem) :)

Link to comment
Megosztás:

hát ez kész:

ferrari

Az egyik kollégám jár fotózni erre-arra.Nem is olyan régen Etyeken volt fotózáson, ahol ez a jómunkásember is megjelent ezzel a foss@al.

Azzal kezdte, hogy lefikázta az egyébként űbertutifrankó hostesslányokat, no meg előadta a devagányvagyok keverve jóó nagy adag bunkózással.A kolléga sem egyszerű eset, de ha valakit már Ő is kőbunkónak tart, ott lehet valami.

Amúgy mindig is unszinpatikus volt a CsontiCar autóeladási dumája.

Lehet, hogy a fővárosi autópiacon ez menő, de nálam baróóra nem jön be.

Vagy nem jön át...... (szánalmas). :)

Link to comment
Megosztás:

Az egyik kollégám jár fotózni erre-arra.Nem is olyan régen Etyeken volt fotózáson, ahol ez a jómunkásember is megjelent ezzel a foss@al.

Azzal kezdte, hogy lefikázta az egyébként űbertutifrankó hostesslányokat, no meg előadta a devagányvagyok keverve jóó nagy adag bunkózással.A kolléga sem egyszerű eset, de ha valakit már Ő is kőbunkónak tart, ott lehet valami.

Amúgy mindig is unszinpatikus volt a CsontiCar autóeladási dumája.

Lehet, hogy a fővárosi autópiacon ez menő, de nálam baróóra nem jön be.

Vagy nem jön át...... (szánalmas). :D

és amúgy is lenyomod a Corsával :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.