Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És tényleg olyan jó állapotban van, mint ahogy a képeken látszik? Mechanikusan?

Szépen kivan takarítva, be ugyan nem indítottam, de valszeg holnap jobban megnézem és kerülünk vele egyet, ha Losi is velem jön.

Ádám barátomnak lenne, a régi rönó 19-ét is beszámolnák neki és kicsi hitel is beleférne.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell neki dízel.

Itt beszámolják a régi rönót is, nem kell neki az eladással bibelődni.

Holnap van időd ezt velem megsasolni?

Meló után ráérek.14:00 Rlz.Egyébként ha elég nyomott áron tolja be a keróba a renót, lesz az az aberrált aki megveszi! :) Nagyon magas labdára ezektől sem kell tartania.Piaci ár -50-80e.

Link to comment
Megosztás:

Olaj le, karter le.

Kitakarít, elmos.

Ha kell gyári tömítőpaszta szójjá, van.

Hol és mikor csinálod?

Mennék kontárkodni! :)

Holnap délelőtt, itthon. (Gabinál szabadság van, és Zánka előtt jó lenne megcsináljam)

Este megyek melózni, addig be kellene fejezzem.

Link to comment
Megosztás:

Mesélte!Papírkutya! :) :D

...és azt is, hogy a mesterpapírjával a kezében már a turbócsövet nem tudja visszarakni? Tomi vízcsövéről és olajleeresztő csavarjáról ne is beszéljünk és még sorolhatnám...de biztos bennem van a hiba. :D

Ja és ugye én az ovis szintről is eltávolodtam, mivel nem a háta mögött beszélem ki azokat, akik pénzt vittek a házhoz és nem a barátaimat húzom le pénzzel, amikor szarban vannak...hagyjuk ezt inkább. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.