Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Menjetek le egyszer cserkeszőlőre...

Tegnap este Bécsben voltam az Operaházban koncerten.

Innen még nem láttam koncertet...

Nem tudok mit mondani, még mindig a hatása alatt vagyok, nagyon megérte.

Persze a magyarság kibújt belőlünk és rögtön egy melettünk lévő üres páholyba átkéredzkedtünk és így teljes élményben volt részünk... :icon4:

Operaház az játszott, a Habsburg Ottó meg nélküled temetődött? :D

Link to comment
Megosztás:

Voltunk ma Lakiteleken strandolni.Családias hangulat, semmi szardínia effekt mint itt Kméten ilyenkor.Nem a holtágnál, hanem a medencés részen.Még ennyi klassz igazi nem mesterkélt hús/vér csajt nem láttam mint itt, no meg a kissé nagyra sikeredett bikini alsóból kikandikáló borotvált sunák látványa sem volt utolsó! ;) Sztem a csajoknak fel sem tűnt, nekem persze igen! ;) S, nem kellett hozzá letölteni semmit, vagy utalni paypallal....... ;)

Volt egy jó momentum is, ugyanis egyszer kis erővel eltalált egy strandlabda, majd megállt a hátamon.Akik rúgták, kissé ledermedtek, lévén biztos a kendő miatt :lol: rémísztő látvány vagyok haj nélkül.....állítólag.Szóval a levegő megfagyott.Mikor feléjük fordultam, hogy vissza passzoljam a labdát, kitört belőlem a röhögés, mert ezek tényleg be voltak parázva, hogy mi lesz a reag. a dologra! :icon4: ;)

Pedig kb. annyira vagyok véres kezű mint Joee, és kb. a hajam, már ami megmaradt pont azért olyan rövid amilyen! :lol:

Az úton meg lényegesen kevesebb b@rommal találkoztam mint az volt korábban.Lehet, tényleg változik valami az emberekben? :icon4:

MÁZLISTA! Nekem anyósom látványa jutott, szülinapja volt, de legalább jót kajáltam. Mivel nem ihattam, (akkor és ott) búcsúzásnál 6 dobozos Zipfer seritalt behűtve átadott részemre. Má csak 2 van! :lol: Ja, igen, errefelé nagy a kánikula így estefelé... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma délután mókoltam kicsit vektorral.Nem tetszett a magasabb üzemi hőfok.Hűtő ki, átmos kívül/belül+új termosztát.Próbajáratás után mint ha egy fokkal jobb lenne.Valszeg a nyári meleg miatt lehet, jobb ötletem nincs.Stabilnak stabil a technika.

Holnap kóórzafék lesz.Attól picit jobban tartok.

Jó dolog ez a szabadság. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma délután mókoltam kicsit vektorral.Nem tetszett a magasabb üzemi hőfok.Hűtő ki, átmos kívül/belül+új termosztát.Próbajáratás után mint ha egy fokkal jobb lenne.Valszeg a nyári meleg miatt lehet, jobb ötletem nincs.Stabilnak stabil a technika.

Holnap kóórzafék lesz.Attól picit jobban tartok.

Jó dolog ez a szabadság. :icon4:

Most nekem is 2-3 fokkal fentebb jár a mutató a megszokottól.

Valszeg a nagy meleg teszi. (remélem) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma délután mókoltam kicsit vektorral.Nem tetszett a magasabb üzemi hőfok.Hűtő ki, átmos kívül/belül+új termosztát.Próbajáratás után mint ha egy fokkal jobb lenne.Valszeg a nyári meleg miatt lehet, jobb ötletem nincs.Stabilnak stabil a technika.

Holnap kóórzafék lesz.Attól picit jobban tartok.

Jó dolog ez a szabadság. :D

Szabadság, Szerelem!

E kettő kell nekem!

Szabadság kivéve, Corsát szerelem! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Szerda reggel mentünk Visegrádra, röviddel a vihar után - micsoda pusztítás volt. :D

Kecskemét felé alig tudtunk haladni a kidőlt fák miatt..........

A város romokban hevert, amit lehetett kitört/letépett a vihar.Nagyon komoly volt.Nálunk egy kajszibarack fa látta kárát, pedig idén sok barackot szedtem le róla.Most meg tüzelő lesz belőle sajnos.

Internetünk is csak ma reggelre lett.

Link to comment
Megosztás:

Itt a Klapka utcán a buszmegállónál 20 cm vízben mentünk kocsival, két oldalról kidőlt fák. :icon4:

Jakabszállás előtt az egyenesben mindenütt tűzoltók voltak, húzták le a fákat az útról a szakadó esőben.....

Persze, a nyaralás alatt is jó hideg volt és esett is, de kivételesen nem volt ez gond, mert a Skanzent 50 fokos melegben nem lehet egy napig bírni, így pedig kényelmesen elsétáltunk ott estig. :D

Azért az vicc, hogy kedden 38 fok volt, csütrötökön meg ülésfűtéssel jöttünk haza Szentendréről.....

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Hazaértünk szerencsésen a lengyelországi túráról...

Kb 1200-1300 km-t jól bírta mind a csapat, mind a kocsi.

Csak rébuszokban lehet beszélni az élményekről, ezt kihagyni vétek.

Mi még vissza fogunk menni Krakkóba annyi szent, csodaszép város. Folyamatos a nyüzsgés, rengeteg a látnivaló, akár éjjel, akár nappal, a hét bármelyik napján.

Auschwitz megrázó, ugyanakkor nem kihagyandó "élmény", a magyarok itt is kitettek magukért. A legjobban elkészített emlékház a "miénk".

A Wielitzka-i sóbánya pedig.......

Ááááááá, látni kell......

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Hazaértünk szerencsésen a lengyelországi túráról...

Kb 1200-1300 km-t jól bírta mind a csapat, mind a kocsi.

...

A Wielitzka-i sóbánya pedig.......

Ááááááá, látni kell......

:D

Akkor tudjátok miért ajánlottuk Wielitzka-i sóbányát... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Akksicsere előtt állok de nem tudok dönteni. (Dizelbe kell, kb 70Ah, inditóáram lehetőleg 650A felett)

Ha nem sorolom az összes elérhető kombinációt, akkor lényegében kettő választási lehetőség lenne:

A) Jász akku 18.000 ért.

Gondolom pont két év mulva behal, azaz évi 9-ben lenne az akksi.

B.) Bosch Silver S4 25 -27.000

Gondolom (merem remélni), hogy ez 3 évet kibir. Ha igen akkor évente megint csak 9 nél vagyok, de ha az A) variációt veszem, akkor 2 évente „friss” akkuval számolok, s lehet akkor egy új Jász mégis jobb mint akkor már egy 2 éves Bosch?

Szóval A vagy B?

Most épp középkategória volt, Topla, 3 év garival, de ahogy lejárt a gari be is okádott (cellazárlat). Előtte is ilyen volt, az is ennyit birt, szóval nem vagyok elszállva tőle, ezért gondoltam márkát váltani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Akksicsere előtt állok de nem tudok dönteni. (Dizelbe kell, kb 70Ah, inditóáram lehetőleg 650A felett)

Ha nem sorolom az összes elérhető kombinációt, akkor lényegében kettő választási lehetőség lenne:

A) Jász akku 18.000 ért.

Gondolom pont két év mulva behal, azaz évi 9-ben lenne az akksi.

B.) Bosch Silver S4 25 -27.000

Gondolom (merem remélni), hogy ez 3 évet kibir. Ha igen akkor évente megint csak 9 nél vagyok, de ha az A) variációt veszem, akkor 2 évente „friss” akkuval számolok, s lehet akkor egy új Jász mégis jobb mint akkor már egy 2 éves Bosch?

Szóval A vagy B?

Most épp középkategória volt, Topla, 3 év garival, de ahogy lejárt a gari be is okádott (cellazárlat). Előtte is ilyen volt, az is ennyit birt, szóval nem vagyok elszállva tőle, ezért gondoltam márkát váltani.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkut ne vásárolj nagy bevásárló központokban (pl. Tesco, Metro, Auchan stb.), oda már újrahasznosított ólomból gyártott aksik kerülnek amik persze nem bírnak annyit azért olcsóbbak. Egyébként a Bosch, Varta, Exide, Tople mind egy gyárban készülnek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.