Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szasztok skacok.

Vadkerti tónál pancsiztunk ma, hát nem semmi...

Szinte kisebb..gben voltunk a "kisebb...gel" szemben... :icon4:

Nagy számban voltak határon túli vendégmunkások is.

Korábban este volt nagy feeling kimenni, de a fentebbi okok miatt már az sem jó.A piszok sok román "vendégmunkás" sokszor ott éli a családi életet is.Gázz... :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém ma ment át műszakin.Nem volt szükség a csókra, nem lóg semmije, fékek rendben vannak.Délután olajcsere.Liqui Molly-t kap.

Azért döntöttem a drágább olaj mellett, mert mióta megkapta azt az ominózus 1L OMV olajat ami 3600ft-ba került, nos azóta elmentem vele 3000km-t anélkül, hogy utántölteni kellett volna.Amúgy az olcsóbb verziónak csak 2500km volt a km.limitje.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém ma ment át műszakin.Nem volt szükség a csókra, nem lóg semmije, fékek rendben vannak.Délután olajcsere.Liqui Molly-t kap.

Azért döntöttem a drágább olaj mellett, mert mióta megkapta azt az ominózus 1L OMV olajat ami 3600ft-ba került, nos azóta elmentem vele 3000km-t anélkül, hogy utántölteni kellett volna.Amúgy az olcsóbb verziónak csak 2500km volt a km.limitje.

Majd számolj már be mennyiért sikerül megcsípni a Liqui Molly-t.

Én is azt tervezek bele rakni legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Töltsél fel képeket a hahúra, mert így a kutya sem fog felhívni. :icon4:

Az a baj, hogy friss kép csak kisebb felbontásban van, az angel eyes-es, RH Cup-osat nem akarom felrakni, de majd csinálok valamikor újakat, rendes géppel.

Egyelőre egyet raktam már fel, amin az a felni van amivel adnám. Csééén viszont friss képes :icon4:

Itt válaszolva amit mondtál, itt Pesten/környékén nem akarom kereskedésbe bevinni, meg azért használnám is még addig. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd számolj már be mennyiért sikerül megcsípni a Liqui Molly-t.

Én is azt tervezek bele rakni legközelebb.

12000ft volt minden szűrővel (levegő;pollen;olaj).

Az a baj, hogy friss kép csak kisebb felbontásban van, az angel eyes-es, RH Cup-osat nem akarom felrakni, de majd csinálok valamikor újakat, rendes géppel.

Egyelőre egyet raktam már fel, amin az a felni van amivel adnám. Csééén viszont friss képes :icon4:

Itt válaszolva amit mondtál, itt Pesten/környékén nem akarom kereskedésbe bevinni, meg azért használnám is még addig. :D

Az a "gáz" a tiéddel, hogy csak egy nagyon szűk közeg az aki szerepelhet mint lehetséges vevőkör.Sokat dobna rajta a gyári spoilerezés, mert úgy még gyáriasabban nézne ki.

Egy átlagember meg fél a nagy motorccm-től, ezért csak a magunkfajta fogja megvenni, de idővel.Amúgy meg mentsd le CS.ről a képeket, aztán told fel a hahúra.

Ha félsz pöst/környékétől, hozd le ide Kmétre árulni.

Link to comment
Megosztás:

...

Az a "gáz" a tiéddel, hogy csak egy nagyon szűk közeg az aki szerepelhet mint lehetséges vevőkör.Sokat dobna rajta a gyári spoilerezés, mert úgy még gyáriasabban nézne ki.

Egy átlagember meg fél a nagy motorccm-től, ezért csak a magunkfajta fogja megvenni, de idővel.Amúgy meg mentsd le CS.ről a képeket, aztán told fel a hahúra.

Ha félsze pöst/környékétől, hozd le ide Kmétre árulni.

Igen, tudom, hogy "rétegautó", amúgy pl. a hátsó szpojler megvan hozzá, csak nem ugyanaz a bordó és úgy bután festene rajta :icon4:

A "friss" csés képekkel az a baj, hogy kisebb felbontású, mint amit engedélyeznek.

Viszont lehet, hogy átméretezem, legfeljebb kicsit pixelesebb lesz :icon4:

Ha lesz valami hosszabb időszak, amikor nem akarok mászkálni, akkor lehet, hogy beviszem egy hétre Kecsóra, erre még lehet, hogy visszatérünk :D

Link to comment
Megosztás:

Losi!

A szomszéd audi 80-asa eladó lesz.

1.9TDi

Én imádnám, de sedan.Szal' csöbörből vödörbe.A másik, hogy hátul hajt.Én télen imádnám, de aki zömében vezetni fogja, az tuti megcsukná.

Azért thx.

Amúgy ma megejtettem az olajcserét is, mert Szolnokra menet kiírtaa kincsem, hogy Oelmangel.Különösebben nem foglalkoztam vele, mert eddigi tapasztalataim alapján még mindig marad ilyenkor benne 4L motorolaj.

Viszont amint haza értem, irány sógor, aztán a garázslejáróban megtörtént a légyott.Nagyon durván csöndesebb lett ettől az új olajtól.Korábban ilyet a Castrolnál sem tapasztaltam.A későbbi tapasztalatokat majd Turci elmeséli, ha megvan még a vektorvásárlási szándék. :D

Link to comment
Megosztás:

Én imádnám, de sedan.Szal' csöbörből vödörbe.A másik, hogy hátul hajt.Én télen imádnám, de aki zömében vezetni fogja, az tuti megcsukná.

Azért thx.

Amúgy ma megejtettem az olajcserét is, mert Szolnokra menet kiírtaa kincsem, hogy Oelmangel.Különösebben nem foglalkoztam vele, mert eddigi tapasztalataim alapján még mindig marad ilyenkor benne 4L motorolaj.

Viszont amint haza értem, irány sógor, aztán a garázslejáróban megtörtént a légyott.Nagyon durván csöndesebb lett ettől az új olajtól.Korábban ilyet a Castrolnál sem tapasztaltam.A későbbi tapasztalatokat majd Turci elmeséli, ha megvan még a vektorvásárlási szándék. :D

Csak akkor hajt hátul is ha quattro ... :icon4: alapból elsőkerekesek, igaz a moci hosszában van. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én imádnám, de sedan.Szal' csöbörből vödörbe.A másik, hogy hátul hajt.Én télen imádnám, de aki zömében vezetni fogja, az tuti megcsukná.

Azért thx.

Amúgy ma megejtettem az olajcserét is, mert Szolnokra menet kiírtaa kincsem, hogy Oelmangel.Különösebben nem foglalkoztam vele, mert eddigi tapasztalataim alapján még mindig marad ilyenkor benne 4L motorolaj.

Viszont amint haza értem, irány sógor, aztán a garázslejáróban megtörtént a légyott.Nagyon durván csöndesebb lett ettől az új olajtól.Korábban ilyet a Castrolnál sem tapasztaltam.A későbbi tapasztalatokat majd Turci elmeséli, ha megvan még a vektorvásárlási szándék. :D

MoS2 vagy sima mezei Liqui Moly az olaj?

Link to comment
Megosztás:

Amiről beszélsz az 16e.ft lett volna az 5L.Ez síma.

én ezt raktam "akármilyen" olajhoz, gondolom a liqui moly sajátjához is jó

http://shop2.auto-doktor.hu/index.php?term...&honnan=kat

azt hiszem 125 ml-t írt 5 literhez de mindig a 300 ml-t vettem mert kedvezőbb volt és így 150 ml ment olajcserénként

olaj árakat nem néztem még "liqui moly" de valaki mintha mondta volna, h nem érdemes adalékozva megvenni, mert a sima + adalék jelentősen olcsóbb és a minőség ua.

én is most cseréltem olajat bár ez csak olcsó "vastag" olaj (olyan ganés volt a szelepfedél és még kitudja mi más /egyszer az olaj nyomásszabályzót is takarítani kellett/is vásárláskor, hogy most csak ilyen megy bele már másodszor) kb 5000km után újra csere és belemegy a liqui moly.

Link to comment
Megosztás:

Voltunk ma Lakiteleken strandolni.Családias hangulat, semmi szardínia effekt mint itt Kméten ilyenkor.Nem a holtágnál, hanem a medencés részen.Még ennyi klassz igazi nem mesterkélt hús/vér csajt nem láttam mint itt, no meg a kissé nagyra sikeredett bikini alsóból kikandikáló borotvált sunák látványa sem volt utolsó! ;) Sztem a csajoknak fel sem tűnt, nekem persze igen! ;) S, nem kellett hozzá letölteni semmit, vagy utalni paypallal....... ;)

Volt egy jó momentum is, ugyanis egyszer kis erővel eltalált egy strandlabda, majd megállt a hátamon.Akik rúgták, kissé ledermedtek, lévén biztos a kendő miatt ;) rémísztő látvány vagyok haj nélkül.....állítólag.Szóval a levegő megfagyott.Mikor feléjük fordultam, hogy vissza passzoljam a labdát, kitört belőlem a röhögés, mert ezek tényleg be voltak parázva, hogy mi lesz a reag. a dologra! :icon4: :icon4:

Pedig kb. annyira vagyok véres kezű mint Joee, és kb. a hajam, már ami megmaradt pont azért olyan rövid amilyen! :lol:

Az úton meg lényegesen kevesebb b@rommal találkoztam mint az volt korábban.Lehet, tényleg változik valami az emberekben? :D

Link to comment
Megosztás:

Voltunk ma Lakiteleken strandolni.Családias hangulat, semmi szardínia effekt mint itt Kméten ilyenkor.Nem a holtágnál, hanem a medencés részen.Még ennyi klassz igazi nem mesterkélt hús/vér csajt nem láttam mint itt, no meg a kissé nagyra sikeredett bikini alsóból kikandikáló borotvált sunák látványa sem volt utolsó! ;) Sztem a csajoknak fel sem tűnt, nekem persze igen! ;) S, nem kellett hozzá letölteni semmit, vagy utalni paypallal....... ;)

Volt egy jó momentum is, ugyanis egyszer kis erővel eltalált egy strandlabda, majd megállt a hátamon.Akik rúgták, kissé ledermedtek, lévén biztos a kendő miatt ;) rémísztő látvány vagyok haj nélkül.....állítólag.Szóval a levegő megfagyott.Mikor feléjük fordultam, hogy vissza passzoljam a labdát, kitört belőlem a röhögés, mert ezek tényleg be voltak parázva, hogy mi lesz a reag. a dologra! :icon4: :icon4:

Pedig kb. annyira vagyok véres kezű mint Joee, és kb. a hajam, már ami megmaradt pont azért olyan rövid amilyen! :lol:

Az úton meg lényegesen kevesebb b@rommal találkoztam mint az volt korábban.Lehet, tényleg változik valami az emberekben? :D

Menjetek le egyszer cserkeszőlőre...

Tegnap este Bécsben voltam az Operaházban koncerten.

Innen még nem láttam koncertet...

Nem tudok mit mondani, még mindig a hatása alatt vagyok, nagyon megérte.

Persze a magyarság kibújt belőlünk és rögtön egy melettünk lévő üres páholyba átkéredzkedtünk és így teljes élményben volt részünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.