Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

:D

Link to comment
Megosztás:

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

:D

Nyugtatóként: http://www.youtube.com/watch?v=bkiGb3cNEwY...feature=related :D

Link to comment
Megosztás:

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

Én a sok lámán akadtam ki tegnap 18:00 környékén a Budai utcán kifelé jövet.Igaz, elég necces volt, és a Corsa fel is úszott olykor pedig csak 60km/h-val mentem a nyomvályús úton, de azért lehetett haladni......aki akart..... :D

Bár lehet, JetSkyvel jobban haladtam volna.... :D

Link to comment
Megosztás:

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

Időjárás jelentés:

szépen süt a nap, kellemesen fúj a szél, a kocsiban a vízállás apadt, az ülésekben még kézzel érezhető a nedvesség.

Bent tiszta szauna van, ingyé lehet jönni!

Ja, anyusom "véletlenül" hozott 4 jégbe hűtött Wernesgrüner SÖR-t, így csupa nagybetűvel. Bűntudata van, vezekel! Feloldozzam?

Link to comment
Megosztás:

Na ehun e a Rolling Stones! Mármint a Yellow Submarine. Meg a Green. :D

Amúgy az eső után az Omiban BELÜL volt ilyen a vízállás! Na akkor én sem nevettem. :D

Ne idézz képpel.

Amikor válaszolsz egy hozzászólásra, akkor a képek linkje után lesz egy ilyen .Na azt töröld ki, és úgy küld el a hsz.t.Akkor nem lesz benne a kép, csak a hivatkozó linkje. :D

Link to comment
Megosztás:

Én a sok lámán akadtam ki tegnap 18:00 környékén a Budai utcán kifelé jövet.Igaz, elég necces volt, és a Corsa fel is úszott olykor pedig csak 60km/h-val mentem a nyomvályús úton, de azért lehetett haladni......aki akart..... :P

Bár lehet, JetSkyvel jobban haladtam volna.... :D

Udi,Losi:

645615898_j_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :D

Köszönöm Udi mégegyszer, megírhatnád nagybátyád mit szeret inni... :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Látom nem gyors voltál, szép lett. :D

Agyaltam rajta, hogy majd holnap, meg ilyenek, de amíg a szivattyú tolta ki a vizet bepakoltam az astrába és átmentem a másik garázsba hebrákolni...zene és ment minden szépen.

Az ALDI-s kulcskészletem nagyon jól műxik. :D

Link to comment
Megosztás:

Új hűtő, új kiegyenlítő, mi kell még? :D

Én ma összetolattam egy 1000 éves pezsóval az ósan parkolóban.Vektoron egy karistolás, annyi nem lett, a pezsó ajtaja picit behorpadt. Mivel megkérdezte a csóka, hogy mennyivel tartozik, mondtam, hogy nekem nem lett bajom.Én is megkérdeztem, azt mondta 2e.ft-ból kibaszt@tják a horpadását, szóval ennyi lett a számla összege.Nem akartam görcsölni, tökéletesen látszott, hogy akkor fogja kinyomatni dolgot mikor piros hó esik.

Amúgy meg mind2n ludasak voltunk, bár én elindulás előtt alaposan szét szoktam nézni és folyamatosan figyelek, szóval ez most így jött össze.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.