Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Húúú mit okoztam... :lol:

Na... szóval, hogy lássátok az én oldalamat:

Nekem nincs bajom a MOTE-val... és hiszek abban, hogy közös erőfeszítéssel a gyengeségei, gyermekbetegségei "meggyógyíthatóak"!

A tagságot természetesen én választottam és vállaltam. Hozzáteszem, hogy teljes mértékig osztom az előttem szólok véleményét a kecskeméti szekcióról... melyek szerint az egy nagyon "penge kis csapat"! Szerintem is rendben van teljesen! :lol:

Az ok, amiből kiindult ez a "kis vita" - amire én talán kicsit erősen reagáltam - az a soltvadkerti tali... és az, hogy egy jóbarátunk nem jöhetett el egy napra.

De mindegy ezen is túl vagyunk... - bár ebben nem értek egyet!

A fórumon zajló csevegésekben, tapasztalat cserékben, hozzászólásokban tényleg sok hasznos információ rejlik... és jó, hogy van egy ilyen fórum.

Link to comment
Megosztás:

A fórumon zajló csevegésekben, tapasztalat cserékben, hozzászólásokban tényleg sok hasznos információ rejlik... és jó, hogy van egy ilyen fórum.

sőőt sőt,

a fórum vagy akármelyikfórum infóanyaga csak egy töredéke annak, ami infó egy találkozón megtalálható.

Kérdezni kell, rengeteget, személyesen, mit, miért, hol, és tényleg?

A személyesen átadott tudást nem pótolhatja egy fórum se.

Mint pl tegnap este az üregvédőzés téma vagy a laposTV téma, azis jól ki lett beszélve. Annyi szót és karaktert sohasenki nem írna be a billenytyűzeten keresztül. vagy skoda motor benzintankszellőztetőrendszere, h mit ki nem találnak.....

Link to comment
Megosztás:

senki sem sértődött meg, sőt el is gondolkoztunk... 8)

hogy hogy lehet jobbá tenni a talikat stb............

Tudod csak az a baj, hogy fent áll annak a veszélye, hogy amikorra eljutnak oda a talik - mint pl a tavalyi évadzáró, ahogy mondtátok - hogy elég színvonalasek lesznek... addigra már csak néhányan fognak elmenni, okulva a korábbi talikból...
Link to comment
Megosztás:

igenigen és az 5K nem azért van elkérve, hogy a Sanyinak rendben legyen a Senátora! Hanem azért, hogy szinvonalasabb talik jöjjenek össze minnél olcsóban. Higgyétek el próbáltunk már pénzt kunyizni mindenkitől de nem sokan adtak. Inkább szolgáltatást tudtak felajánlani.

A fóti tali -nekem ugyan sajna melo miatt kimaradt- azért volt olyan amilyen mert kicsit kutyafuttában lett teljesen leszerverve. A G Asztmás alakuló gyűlésből lett egy -hallomásaim alapján- egy igen jó kis tali.

Speed! Ujratoltve cartásaal meg azért nem lehet -szerintem- kivételezni mert akkor szerintem jogosan érvelhetne azzal más is hogy ő miért nem részesül ugyanolyan elbánásban.

Nagyon sajnálnám, ha ilyen apró félreértés miatt lelassulna a kecsói szexcióélet :? :?

Újratöltve állapotárol meg irogassatok néha!

Az euroring weboldalát épp a héten nézegettem. Nagyon félek attól, hogy mivel elég sűrű a programjuk (szinte minden napra van valami) piszok sokba lenne a bérlés :? :?

Esetleg összevonnánk más klubbokkal is. Vagy vmi nyiltnapra leszervezni egy tailt ahol csak dedikáltan miénk lenne a pálya mondjuk egy fél napra. De ezek a nyilt napok meg többnyire hétköznap vannak.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálnám, ha ilyen apró félreértés miatt lelassulna a kecsói szexcióélet :? :?

A sexcióélet nem lassul le,mert mint mondtam minden nap tartjuk a kapcsolatot(msn/skype)és pénteken mindig van minitali.Lehet,hogy nálunk van a legpezsgőbb élet mostanság? :lol:

Megjegyzem szépen bővülünk is,kilátásban van 3 új tag is,pedig mi nem rohanunk mindenki után,hogy tag legyen!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz a ring, én már mentem ott.... :lol:

Kedves kecskeméti és környékiek! Kissé félve irom le kérésemet, miszerint: le kelle irni, ki mikor megy Soltvadkertre, csakhogy tudjuk, mikor számíthatunk egymásra.

én: szombat délután, este

Én szintén és vasárnap délelőttig maradok,és remélem Joee is,különben kukinyisz lesz neki! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hú de sok demagóg ember van...

Ha nem tetszik a MOTE valakinek, és ezért nem lesz atag, akkor mire fel követelőzik??? Főleg akkor ne hiányolja a plusz juttatásokat az ilyen ember, ha nem anyagi okok miatt marad ki. Nem ellentmondásos kicsit? "5000 a semmiért" ugyanakkor "nem klubtagnak miért nem jár ez meg az"?? Normáslisak vagytok???? :shock: :shock: Pofám leszakad!

Aki nem lép be pl a Magyar Autóklubba, annak nem jár az olcsó autómentés. Aki nem MOTE tag, nem jár az olcsó(bb) találkozó. Ennyire egyszerű a dolog.

Túlideologizáljátok páran (akinek inge, vegye már magára) a klubtagságot. Ez nem egy vallás. Ha egy csöppet is tiszteled a klubtagot, aki segít ebben-abban, valamint egy kis tisztelettel is adóznál azoknak, akik legalább tesznek valamit önzetlenül, sokszor saját költségen, NEKED szolgáltatva információt, segítséget, csapatösszetartást, akkor tiszteletből kifizeted az 5000 forintot, ha másért nem, ezekért. Ha nem tetszik, akkor legyen benned annyi tartás és gerinc, hogy NEM veszed igénybe a segítségüket, és nem leszel ingyenélő.

A "diák" szövegtől meg kifordul a belem. Aki tud autóval járni iskolába, legyen az saját nyári kereset, örökség vagy a papamama ajándéka, az nehogymár havi 417 Forintot (heti 96 Ft, napi 14Ft) sokalljon. Ez szöveg. Méghozzá rossz. :twisted: :evil:

Link to comment
Megosztás:

A sexcióélet nem lassul le,mert mint mondtam minden nap tartjuk a kapcsolatot(msn/skype)és pénteken mindig van minitali.Lehet,hogy nálunk van a legpezsgőbb élet mostanság? :lol:

Megjegyzem szépen bővülünk is,kilátásban van 3 új tag is,pedig mi nem rohanunk mindenki után,hogy tag legyen!!! :lol:

Bakker én meg megint lemaradtam :lol: :lol: :lol:

Szerintem meg kellene ezt a hétvégi talizós dolgot beszélni, és csak az egyik napra állandóra megegyezni.

A vitához nem szólok hozzá, szerintem vélemény az is, hogy tag vagyok. :wav:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg összevonnánk más klubbokkal is. Vagy vmi nyiltnapra leszervezni egy tailt ahol csak dedikáltan miénk lenne a pálya mondjuk egy fél napra. De ezek a nyilt napok meg többnyire hétköznap vannak.

és még itt van a reptér is...

idénre már biztos nem, de a 2-3 év múlva esedékes köv repnapon, lehet, h lehetünk párhuzamos program.

Volt a fóti, itt lesz a veterántali, ma van/volt a Manta Kupa, augban a nemzetközi.

pl:

Az egész szekció magához vonja Mr. Klubvezetőségeket, Mr. Lightning-ot, esetleg Mr. Helyi Márkaképviselőt és kérdésekből jólfelkészülten apróra kifaggatja a tapasztalatokból.

Aztán majdcsak lesz valahogy.

uff

Link to comment
Megosztás:

Rukezke!

Mi szombaton délután mérkezünk valamikor,mert délelőtt még Siófokon leszünk tenyésszemlén.Maradni nem tudom ,meddig maradunk,az sok mindentől függ.. :wink:

A Kecskeméti talikról mindig későn értesülüönk,jó lenne már végre ott lenni valamikor!!Bezsélgettük nemrég,hogy lenne egy családi tali is Tőserdőn...Azt mikorra tervezitek?Már úgy ennék egy jó bográcsost!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Éppen erről meg a csevej msn-en, de a Tős mostanság az áradás miatt felejtős.

Valamikor kb 2-3-4 hét múlva kellene egy minitalit tartanunk, ahol mindenki ott tud lenni, mert szeretnénk végre egy igazi szekció fotót gyártani a weblapra. Helyszínnek szerintem jó lenne a Kápolna rét is, de ha van jobb ötlet írjátok ide.

Link to comment
Megosztás:

Ertem en hogy mire dondolsz, de nem feltetlenul jelent egyet a MOTE tagsag es a jo csapat, meg a jo talik. Jelen esetben ugy fest eppen egymassal szemben allnak. Nem gondolod hogy lehet benne valami ha mar ennyien igy latjuk a dolgot ?

Mert külsős vagy, csak ezért látod így.Klubrendezvény pedig klubtagoknak van.Baráti összeröfi meg mindenkinek, aki hawer.A kettő azért távol áll egymástól.Sexciótagnak meg mindenki igyexik olyat beszervezni, akit v.milyen szinten ismer, és tudja, hogy nem fogja esetleg beégetni mások előtt.

Részemről ezt az értelmetlen "vitát" befejeztem, nem kívánok többet foglalkozni a témával, hogy ki miért lépett be, vagy miért nem. :?

Link to comment
Megosztás:

Nabamme! nem vagyok egy napot, 'sztán bálozás van?? :lol:

Asszem Sziszi írta...

at tulzas hogy forumot olvasgatom, neha benezek a szekcio oldalra, mert a helyi csapattal nincs semmi bajom, csak megtevejedtek de lassan rojonnek ok is

Mire jövünk rá??? :roll: megtévejedtünk??? Mi vagyol te Jézus Krisztus?? :shock:

Ez nem vallási szekta vazze! Ide csak az lép be aki akar!! Aki nem akar az nem lép be!! ...ja és akit befogadnak(unk). mert én láttam már olyat, éppen ebben a szekcióban, hogy valaki megvétózott egy "leendő" tagságot!!

És az a manus biony nem lett tag minálunk! 8)

Az meg gondolom elfogadható a MOTE részéről, hogy nem veszi egy kalap alá azokat akik klubtagságit fizetnek, esetleg még adójukból is támogatnak, azokkal akik csak kívülről szemlélődnek, meg részt vesznek!! :wink:

A "penge" csapat meg sztem majd csak lesz penge! Ez még nem az, nem is lehet, bár télleg kezdünk kupálódni! Persze azt is derekasan be kell látnom, hogy olyan nagyon NEM kovácsoltam azt a pengét a minitalikon való résztvétellel! :oops: :oops: :oops: Tegnap is szoliban voltam mikor Joee esemeselt!

Ha jooban meggondolom pár hóhónapja alakultunk :!: ... bőven van időnk...

Tőserdőn sztem most rohadalom sok a szúnyog! Hozzánk még sajna nem tudunk jönni, mert csak most kezdett előbújni a fűűűű! :lol:

dat_01.jpg

Kápolna rét az az arborétum melletti nagy legelő???

Csalánosi parkerdő?? De nekem tulajdonképpen mindegy...csak főzzünk már!!

Ja és azt a kib@cott MSN -t valaki segíccsen már eccer beállítani, mer' így nem bírok csettegni senkivel!

...megmérgelem magam csinálok csettszobát valamelyik csettszerveren! :evil: :evil: NA jó ez vicc vót, még mielőtt asziszi valameik modi, hogy konkurálni akarok a fórummal! 8) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez így nem ér!!

Délután Én is kinn voltam a fiúkkal pingpongozni.És mindig lesem,hogy nem jön-e ismerős arrafelé..Majd kiesek a kerítésen,amikor egyik-másik őrült dudál,de még ismerőst nem sikerült elcsípni..Ti meg állandóan láttok Minket! :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát......nem vágtam, de mostmár vágom! :roll:

Én csak azt szeretném, ha nem kezdenénk a születés előtt temetni!!

Meg ugye úgy kéne mindenkinek hozzáállni a MOTE -hoz.... ha már Opel ótója van, és nem egyszerűen használati tárgynak tekinti! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Meg ugye úgy kéne mindenkinek hozzáállni a MOTE -hoz.... ha már Opel ótója van, és nem egyszerűen használati tárgynak tekinti! :wink:

Errol csak a MOTE tehet nem en !

Most jon az hogy en ugatok itt ossze vissza, de mivel nem en vagok az elso es nem is az utolso aki igy latja a dolgokat, ezert lehet el kene gondolkodni rajta.

Ja es mielott en lennek a fo bunos, en kerdesre valszoltam, nem en kezdtem a temat !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.