Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Számomra azért volt ennyire vicces, mert mi nem mozgunk makói körökben.Ha a kérdést úgy teszed fel, hogy itt kméten tudunk-e megbízható, hozzáértő, lelkiismeretes, nem drágán dolgozó szerelőt, tudunk segíteni.Még alaktrész beszerzésében is közbe tudunk járni, ha klubtagról van szó.

De Makón nem vagyunk jártasak. B)

Igen, gondoltam. Azért is kezdtem úgy, hogy látom mindenki K.méti, de hátha...

A Club leírásnál ott van, hogy csongrád. Gondoltam van arról valaki.

De majd keresek én. :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs ezzel semmi gond, csak a 7n éjszakás voltam, aztán reméltem valaki éppen arra jár, de tévedtem.Mivel nekem van a legközelebb, így elszaladtam érte.

Nagyon zsír pite pénteken valamikor felvenném!Mikor lenne néked jó Losi?Még egyszer köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

haver felhív ma

azt mondja elvitte a fiatot szervízbe olajcserére

na és?

hát futóművet is ellenőriznének

de nem merik levenni a hátsókereket...

mondom azt ahhoz minek?

mer kell...

és nem merik levenni mert szorul a csavar

és ha kihajtják kiszedi a menetet és akkor kerékcsapágyat kell cserélni

azt hittem behugyozok a röhögéstől

és mennyiért cserélnék a csapágyat?

nem cserélik

van hozzá felújító készlet:20E

B) :D :)

Link to comment
Megosztás:

haver felhív ma

azt mondja elvitte a fiatot szervízbe olajcserére

na és?

hát futóművet is ellenőriznének

de nem merik levenni a hátsókereket...

mondom azt ahhoz minek?

mer kell...

és nem merik levenni mert szorul a csavar

és ha kihajtják kiszedi a menetet és akkor kerékcsapágyat kell cserélni

azt hittem behugyozok a röhögéstől

és mennyiért cserélnék a csapágyat?

nem cserélik

van hozzá felújító készlet:20E

B) :D :)

Sztem oda többet ne vigye! :(

Amúgy vettem ma hátsó stab.szilentet vektorhoz.Héccáz' fórint volt a kettő! :)

Link to comment
Megosztás:

Szépen gyengülnek a valuták, de még nem eléggé....

A CHF olyan 150 körül reális, az Euro pedig 232n.Ennyi volt ugyanis a NAGY válság előtt.Vagy nagy spekuláció előtt? B) :D

Csak szimplán hóvége fele közeledünk. Amikor veszik ki/használják fel az emberek a valuta alapú pénzüket, ami általában hó elején/előző hó végén történik, mindig lecsökken az értéke. Nézz meg egy grafikont! Persze nyílván van egy hosszabb távú része is a dolognak, de ezen belül általában ilyenkorra szokott változni :)

Link to comment
Megosztás:

Csak szimplán hóvége fele közeledünk. Amikor veszik ki/használják fel az emberek a valuta alapú pénzüket, ami általában hó elején/előző hó végén történik, mindig lecsökken az értéke. Nézz meg egy grafikont! Persze nyílván van egy hosszabb távú része is a dolognak, de ezen belül általában ilyenkorra szokott változni B)

A törlesztőrészletek szempontjából ugyanakkor viszont az a jó, ha hó vége felé kezd el emelkedni, hiszen ugye a befizetendő összeg is nő pont emiatt.

Érdekes tendencia.

Link to comment
Megosztás:

A használtauto.hu n találtam egy érdekes hirdetést.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen...edition-4597234

B)

Igazán fantáziadús elmére vall! :D

más:

Volt ma szerencsém Sharan hátsó féket szakérteni, lévén sógor jelezte, hogy mint ha szaga lenne....

A móka a szokásos, porvédő kiszakadt, dugattyú megszorult picit, de.....belső kézifékes.Tehát nem külön dobfék van rögzítő féknek, hanem a fékmunkahenger mozog ilyen racsnis megoldással.Kifelé ugye ment a dugattyú, de vissza felé már a kosz ill. ennek a remekben szabott megoldásnak köszönhetően nem tudott.Ami még szép, hogy a szakadt porvédőt csak úgy tudod leszedni, ha kiugrasztod a helyéről a dugattyút.

Klafa. :S

Amúgy is cserélni kellett volna a fékolajat, mert ilyen KVzacc feelingje volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Volt ma szerencsém Sharan hátsó féket szakérteni, lévén sógor jelezte, hogy mint ha szaga lenne....

A móka a szokásos, porvédő kiszakadt, dugattyú megszorult picit, de.....belső kézifékes.Tehát nem külön dobfék van rögzítő féknek, hanem a fékmunkahenger mozog ilyen racsnis megoldással.Kifelé ugye ment a dugattyú, de vissza felé már a kosz ill. ennek a remekben szabott megoldásnak köszönhetően nem tudott.Ami még szép, hogy a szakadt porvédőt csak úgy tudod leszedni, ha kiugrasztod a helyéről a dugattyút.

Klafa. :S

Amúgy is cserélni kellett volna a fékolajat, mert ilyen KVzacc feelingje volt! B)

Én ma olyan corsásat alkottam, hogy még magamat is vállonveregettem utána röhögve! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.