Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok!Lesz egy ilyen.Ha valaki lát benne fantáziát, jöhetne.Mielőtt még valaki szörnyülködne, Flórával tavaly végig sétáltuk a 20km-es szakaszt.Idén is ez a cél.

Átlag kondival is teljesíthető, szép helyeken megy keresztül.

Petőfi Túra 2011

Megvolt, jó volt.Elfáradtam, a bakancs kikészítette a lábam, de jót sétáltunk és a 8 éves lányom is végig bírta.Annyival egészült ki, hogy a rajt/cél állomásra is gyalog mentünk otthonról így 24km körül gyalogoltunk.

Sok volt a "látnivaló" <_< Gepárd Aleandró mi? :angry: Bakker mik voltak......csak lestem! :P

Link to comment
Megosztás:

Korzinak elég gáz hangja volt, és bár a legutóbbi tankolás szerint 8.5L-t evett városban, a hétvégén letekertem vele 240km-t hosszútávon. (Kiskőrös2X oda/vissza)Tisztulás végett.

Az eredmény, normál autókázás közepette 5.8L/100km lett.Nem is rossz egy majd 27 éves, kőkorszaki 1.2-s OHC motortól....szerintem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Korzinak elég gáz hangja volt, és bár a legutóbbi tankolás szerint 8.5L-t evett városban, a hétvégén letekertem vele 240km-t hosszútávon. (Kiskőrös2X oda/vissza)Tisztulás végett.

Az eredmény, normál autókázás közepette 5.8L/100km lett.Nem is rossz egy majd 27 éves, kőkorszaki 1.2-s OHC motortól....szerintem. B)

Losi! A tiédben milyen váltó van gyárilag?

Apuéknak nemrég óta van egy 91-es C12NZ és 4-es váltó van benne (még) :D

Link to comment
Megosztás:

ne tudd meg hányszor raktam vissza 3.ba B)

Én először nem hittem el, hogy 5 gangos a dolog, gondoltam ez is F10 mint a régin és a gomb valami átverés.Kísérlet képen kipróbáltam óvatos kuplunggal és rá kellett döbbennem, ez tényleg 5 gangos.

Amúgy állóból csak egyesben lehet indulni, gurulásból elég a kettő, 40 felett lehet tolni a 3.-at,, és ez igaz vissza felé 30km/-ig.Városban 50km/h, kényelmes 4.

Az 5. pedig inkább 80km/h környékén, mert elég hosszú.

Link to comment
Megosztás:

Én először nem hittem el, hogy 5 gangos a dolog, gondoltam ez is F10 mint a régin és a gomb valami átverés.Kísérlet képen kipróbáltam óvatos kuplunggal és rá kellett döbbennem, ez tényleg 5 gangos.

Amúgy állóból csak egyesben lehet indulni, gurulásból elég a kettő, 40 felett lehet tolni a 3.-at,, és ez igaz vissza felé 30km/-ig.Városban 50km/h, kényelmes 4.

Az 5. pedig inkább 80km/h környékén, mert elég hosszú.

Nekem is a városon kívüli közlekedés gázos vele. Városban nem gond, bár ott is néha raknám az ötöt, de városon kívül 90-nél forog kb. 4000-et B)

Azért mentem már vele 120-at is :D :) :(

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, hogy újra jó az omi! :) B)

ECU csere megoldotta a problémát... :D

Mostmár csak a E85 kütyüt kell beállítani, és akkor talán ne is lesz hibakódom... :)

Meg kell egy friss faca akksi, amit nem cserélgetsz benne! :)

Ma egész nap munkaidőben B Corsát reparáltam! :)

A kollegám vett egy C12NZ-t és idegbajt kapott, amikor 10 perc alatt a komplett belsejét kicsontoztam 4 izzó miatt. :(

Jó kis masina amúgy, mentem vele. 220E-ért ilyet adnak.

Link to comment
Megosztás:

Meg kell egy friss faca akksi, amit nem cserélgetsz benne! :)

Ma egész nap munkaidőben B Corsát reparáltam! B)

A kollegám vett egy C12NZ-t és idegbajt kapott, amikor 10 perc alatt a komplett belsejét kicsontoztam 4 izzó miatt. :D

Jó kis masina amúgy, mentem vele. 220E-ért ilyet adnak.

Jó kis C12NZ... Nosztalgiával gondolok rá. Imádtam azt a kis autót.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,tudnátok ajánlani egy műhelyt/szerelőt Kecskeméten,ahol fékerőt/fékhatást mérnek,és végre kiderítenék,miért ilyen gatya a fékem??Megbízható szaki kellene:)

Garaczi Gábor: 30/302-91-15 olcsó baráti családias műhely

Deák Árpi: 20/926-11-88 nem olcsó de barát viszont nagyon profi a műhely Lakiteleken

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma autósboltba, mert mára ígérték a külső hőfok jeladót.Szerencsémre beolcsósodott mire ideért, mert megkaptam 2200ft-ért.

Kíváncsiság kedvéért megkérdeztem, hogy a vektorba a szintjelzős kiegyenlítő tartály hogyért van.Miután meghallottam az 5800ft-os árat, megkértem Hederics Urat, hogy kb. azonnal rendeljen is.

Ilyen tizenezer forintokkal riogattak korábban. B)

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma autósboltba, mert mára ígérték a külső hőfok jeladót.Szerencsémre beolcsósodott mire ideért, mert megkaptam 2200ft-ért.

Kíváncsiság kedvéért megkérdeztem, hogy a vektorba a szintjelzős kiegyenlítő tartály hogyért van.Miután meghallottam az 5800ft-os árat, megkértem Hederics Urat, hogy kb. azonnal rendeljen is.

Ilyen tizenezer forintokkal riogattak korábban. B)

Corsába kellene új kiegyenlítő, olyan ronda a régi, de nem mertem még rákérdezni az árára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.