Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nálunk is ez volt a munka. (autómosás) :D

Turci, kitartást neked! Én a csokiról próbálok leszokni, az sem könnyű. :D

Köszi!Stratégiát váltottam!Nem szívesen mondom el mert sokan ki nevetnek érte!De úgy tűnik ez hatásos!Csokiról minek?Bajod nem lesz tőle!Ámbár a bőrötökkel kezdhet valamit!Már látom is egy hosszú combú szőke csoki barna csaj jön vadkertre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma beugrottam a bontóba, és hoztam egy bontott AC-t.Kicsit babrálni kellett vele, de végül szépen a helyére ment.A legtöbbet azzal mókoltam, hogy a gumigyűrűbe vissza tudjam pattintani az üza.tank tetején.Szépen muzsikál, sokkal csendesebb mint az amit kivettem.Mondjuk azóta "búgott" mióta megvettem, és még a gyári volt benne.Amúgy a tank belül olyan patyolat tiszta, hogy enni lehet a belsejéből. :D Az E85 jótékony hatása! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma beugrottam a bontóba, és hoztam egy bontott AC-t.Kicsit babrálni kellett vele, de végül szépen a helyére ment.A legtöbbet azzal mókoltam, hogy a gumigyűrűbe vissza tudjam pattintani az üza.tank tetején.Szépen muzsikál, sokkal csendesebb mint az amit kivettem.Mondjuk azóta "búgott" mióta megvettem, és még a gyári volt benne.Amúgy a tank belül olyan patyolat tiszta, hogy enni lehet a belsejéből. :D Az E85 jótékony hatása! ;)

Én meg a hugommal rohantam az ügyeletre, mert a fej háziorvos nem úgy dolgozik ahogy kellene. :D :lol: :D

Még egy húzása van, utána bemegyek megkérdezni tőle, mennyire baszná meg a jóédesanyját. :) ;) :D

A 40fokos láz és a véres köpet nem vicc....

Link to comment
Megosztás:

Én meg a hugommal rohantam az ügyeletre, mert a ######fej háziorvos nem úgy dolgozik ahogy kellene. :D :lol: :D

Még egy húzása van, utána bemegyek megkérdezni tőle, mennyire baszná meg a jóédesanyját. :) ;) :D

A 40fokos láz és a véres köpet nem vicc....

Jobbulást! :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg a hugommal rohantam az ügyeletre, mert a ######fej háziorvos nem úgy dolgozik ahogy kellene. :D :lol: :D

Még egy húzása van, utána bemegyek megkérdezni tőle, mennyire baszná meg a jóédesanyját. :) ;) :D

A 40fokos láz és a véres köpet nem vicc....

Lehet, érdemes lenne háziorvost váltani..... ;) Ha már ennyire alapos....

Nálam min2 lány EÜ.szabin van.Nem múlik a köhögésük. :D

Link to comment
Megosztás:

Azazmiaz? :D

Jobban vagy már, hogy bírod a füstmentes napokat? Lassan eltelik egy hét is... :lol:

Alakul de a jótól messze van!Megszenvedek én ezzel megint!Ma pl volt hogy két nyalóka volt a pofiba mert annyira cigiztem volna!De mondogatom a nem gyújtok rá nem gyújtok rá mondatot meg van a csupa -csupsz!No meg nagy akarat!Ez a New York Times oldala érdemes megnézni!A képek közepén van egy nyíl amit lehet húzogatni és meg lehet nézni hogy az adott terület milyen volt a Tsunami előtt valamint után!Japán

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Az van, hogy lassan összeköltözünk asszonnyal, viszont eléggé két véglet vagyunk rokonok szempontjából.

A mi családunk nem olyan nagy, meg nem is tartja túl sűrűn a kapcsolatot, viszont barátnőméknél mindig van valami rokon (unokatesó, nagymama, stb.) akikhez mennek szülinapot/névnapot/karácsonyt/mikulást... stb. ünnepelni.

Na, mármost felmerült témának, hogy ebben ezután nekem is illene részt vennem, viszont én úgy gondolom, hogy nem.

Amire én hajlandó lennék az max. 1-2 közelebbi pl. mama születésnap, ilyesmiben való részvétel (bár ezt is már kompromisszumnak élem meg részemről). Tudom kicsit szubjektív a téma.

A kérdés: Én vagyok túl antiszociális vagy nem csak szerintem túlzás ha nekem is benne kell lennem mindenféle rokoni eseményben?

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

A kérdés: Én vagyok túl antiszociális vagy nem csak szerintem túlzás ha nekem is benne kell lennem mindenféle rokoni eseményben?

Amihez nincs kedved, azt ne csináld.Megúszod némi puffogással.De inkább puffogjon a fehérnép, mint sem te érezd magad rosszul.Szerintem.Én így csinálom.Csak oda megyek el, ahová kedvem van. Viszont ha szívesen látnak, és van/lesz társaságod, akkor menj.Vagy vigyél olvasnivalót.Viccen kívül mondom.

Link to comment
Megosztás:

Igazából ezt neked kell tudni, sokféle ember típus van. Alkalmazkodsz és jópofát vágsz hozzá tekintettel a barátnődre vagy ha erőltetettnek érzed a dolgot és nincs hozzá semmi kedved akkor inkább el se menj. Próbáld megtalálni az egyensúlyt! <_<

Link to comment
Megosztás:

Akkor be kell szereznem egy laptopot? <_<

Nálunk nem volt szokás sosem annyira ez a rokon-látogatósdi, azért voltam kiváncsi, hogy más, tőlünk "normálisabb" családoknál ez hogy megy. De örülök, hogy ezek szerint nem vagyok annyira antiszociális. Valamennyit akkor engedek, de megalkudni -főleg a saját káromra biztos, hogy nem fogok, mert hosszútávon én nem viselem az ilyesmit jól (rövidtávon sem).

Amúgy úgy érzem idáig jól csináltam, nincs a fejemre nőve, de elnyomva sem a csajéé :angry: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy úgy érzem idáig jól csináltam, nincs a fejemre nőve, de elnyomva sem a csajéé :angry: :P :P

Meg kell találni az egyensúlyt.Igaz, hogy nála van amire neked szükséged van, de azt sem kell elfelejteni hagyni, hogy nálad meg az ami neki.persze kaphat mástól is, de nem olyat! <_<

Viccet félre téve, amit Udi is írt.Meg kell találni az ésszerű kompromisszumot. :P

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

felveszed a széles vigyort, jól bekajálsz mindent, aztán leülsz egy fotelba a laptoppal és a "nagyon fontos céges levelekre válaszolsz"

mert ugye a munkahely fontos ezt mindenki megérti <_<

de a legjobb ezután jön mikor hazaértek az asszonnyal, nagyon magadévá teszed mert boldog lesz mert elmentél vele :angry: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Losi , pont keres egy ismerős ilyet, majd ha lesz róla linked (hasznaltauto), akkor elküldöm neki. :D

Tomi: :P :P :P :P

Egyébként én sem mindig szeretek a Petiék rokonaihoz járni, de úgy oldjuk meg, hogy én lebeszélem őt, hogy menjünk, szóval akkor ketten nem megyünk! ;) ;) Illetve fordítva is igaz. Engem is lefáraszt, ha jópofizni kell órákon keresztül meg hallgatni a szokásos kérdéseket: "mikor lesz már gyerek?" <_< :angry:

Link to comment
Megosztás:

Losi , pont keres egy ismerős ilyet, majd ha lesz róla linked (hasznaltauto), akkor elküldöm neki. :P

Egyelőre nem szeretném hirdetni, de ha van konkrét érdeklődés, emailben szívesen küldök friss fotókat és leírást. :P

meg hallgatni a szokásos kérdéseket: "mikor lesz már gyerek?" <_< :angry:

Tényleg!Mikor lesz már baba? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.