Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam ma boltban, vettem ezt/azt.Pusztán kíváncsiságból ránéztem a kristálycukor árára.313Ft volt.......

Nem is olyan régen még 170-210ft-ért lehetett venni.Valakik megint nagy lóvét húznak le a dologból. <_<

A cég ahol melózok, ugye nagy tételben szokott venni, átlag havi 48 tonnát.Úgy csak 160ft környéke szokott lenni.Az is tökéletesen látszik, mikor a Szerb cukrot egy Szlovák kamion hozza Lengyelországból, és magyar szállítóval, hogy nagyon komoly összefonódások vannak.

Hiába, ami nagy üzlet.....

Csak hát gusztustalan.. :D

Link to comment
Megosztás:

Az arborétumnál, nagy ellenőrzés van... a STOP táblát kamerázzák 1 fehér skoda favoritból... <_<

Aki megy ki heténynek, és nem állt meg, azt az arborétumi kápolna bejáratánál, már vagy 10 rendőr várja...

Pénteken ez Timinek 3e.ft-ba került.Normális volt a rendőr, 20e.ft-os ez a kérdés amúgy.....

Éppen 4. volt a sorban.Volt olyan akit telefonálásért szedtek ki, pedig a kórház magasságában letette....szóval az a xar messzire ellát.

Link to comment
Megosztás:

Pénteken ez Timinek 3e.ft-ba került.Normális volt a rendőr, 20e.ft-os ez a kérdés amúgy.....

Éppen 4. volt a sorban.Volt olyan akit telefonálásért szedtek ki, pedig a kórház magasságában letette....szóval az a xar messzire ellát.

Tegnap Turcit is levámolták valahol egy tízessel.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Turcit is levámolták valahol egy tízessel.

Úgy tűnik, fogy a pééze a fakabátoknak.Néztem a csekket amit tegnap befizettem.Tulajdonos a Bács Kiskun megyei rendőrkapitányság.

Résen kell lennünk, és figyelni minden autóra ami az út mellett áll.No meg lehetőség szerint betartani a szabályokat.

Link to comment
Megosztás:

Ő mit vétett? Vagy a sötétítés miatt? <_<

Nem a sötétítés volt a gond azzal nem is foglalkoztak!Hanem egy védett útra fordultam ki és csak lassítottam vissza kérdeztem és ez lett az eredménye!Hozzá teszem Lajosmizsén volt ahol tudni való hogy nem szeretik a kecskemétieket!Nekem velük ez a tapasztalatom volt már korábban is velük afférom!

Link to comment
Megosztás:

Nem a sötétítés volt a gond azzal nem is foglalkoztak!Hanem egy védett útra fordultam ki és csak lassítottam vissza kérdeztem és ez lett az eredménye!Hozzá teszem Lajosmizsén volt ahol tudni való hogy nem szeretik a kecskemétieket!Nekem velük ez a tapasztalatom volt már korábban is velük afférom!

Faca! <_<

Az nem gáz, mikor a sötétített Passat a telibe piroson jön át az Izsáki úton befelé a Hullám vendéglőnél, miközben a Hetényiről kanyarodik az autósor szintén az Izsákira befelé, aztán ráadásként átmegy a kis TESCO-nál lévő telibe piros lámpán is..

Répaszopó ez mind.Szemét sünök! :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Sirály! :D :D :)

Az ötlet kiváló, a megvalósítás az amatőr videotechnika miatt közepes, kicsit "pörgősebbre" kellett volna vágni, esetleg régi néma filmes stílusban feldolgozni a témát.

Amúgy nekem átjött a produkció, gratula a készítőknek! <_<

Link to comment
Megosztás:

Dani hívott egyeztetés ügyben pár napja de megkértem Bazsit hívja föl és egyeztessenek mert ők a szakik.

Ez meg is történt.

Nem tudom... <_<

Vasárnap beszéltem Wess Cartárssal, mondta, hogy csinálja,és ha van valami üzen, de nekem eddig nem jelzett...

Csak kíváncsiskodtam, semmi több. :D

Link to comment
Megosztás:

LINK :D :D :D

Amúgy reggel korzakocsi kis híján teherautóhűtőmaszkdísz lett.

Mindszentin jövök melóhely felé a Halasi út irányából.A gumis műhely előtt járok, mikor látom, hogy szemből egy autó megáll, majd kiteszi az irányjelzőét balra.Lassítok, mondom tuti keresztbe veri előttem, én meg tuti bele szállok a kopott nyári gumákkal még ha 30-al megyek is.Mögötte a B Corsás is alig-alig tud megállni.De a mögöttük jövő teherautó nem tudott megállni, így kirántotta a kormányt balra, hogy ne tolja össze a 2 auót.Na, itt jöttem szembe neki én.Csak azt láttam, hogy a pofámba világít a teherautó mindkét lámpája.Kormány jobbra, és hálát adtam a teremtőnek, hogy ott olyan széles az út, hogy elfért 2 autó meg egy teherautó.Igaz, az árokparton egyensúlyoztam.Olyan volt az egész mint egy lassított Need For Speed manőver... :)

Én nem értem a sok birkát.Ha fokozottan sz@r az út, miért nem tart nagyobb követési távolságot és megy sokkal óvatosabban?

Én azt tettem és mindenki mögött meg tudtam állni amikor kellett, a kopott nyárik ellenére is.A másik, ha nem tudok megállni, akkor nem a szembeforgalomba rántom a kormányt hanem az árok felé ahol magamon kívül nem teszek kárt senkiben.

Az ilyen hogy vezethet teherautót???? (.......ez a moderált rész helye) <_< :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.