Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy Astra F Caravan, mondjuk Mélykéké sztem jobb választás lenne.Fenntarthatóbb.Meg ha kell, megy mint az állat! :)

:D :D :D :lol:

el akarnám vinni leméretni, de Lali azt mondta, hogy Bkalászra ne vigyem, ahova meg hordják Csepelre, ott éppen szerelés alatt van a pad....tehát nincs kedvük éppen lemérni :D <_< :D :D

eladó lesz a b2 2.2 ? mennyiért ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

hümm, nem tudom :D

akkor kérjünk egy leírást a jelenlegi állapotáról a kocsinak Csabitól és ahhoz árat

részemről persze akkor, akkor ha Csabit érdekli a kombi <_<

Szegeny auto, mint egy rossz baratno, vegigjarja a tarsasagot :D

Epp tegnap nosztalgiaztam az Omega forumban, Flowanak volt egy olyan megjegyzese, hogy egyszer mindenki Omegat vesz... ;p

Link to comment
Megosztás:

Szegeny auto, mint egy rossz baratno, vegigjarja a tarsasagot :D

Epp tegnap nosztalgiaztam az Omega forumban, Flowanak volt egy olyan megjegyzese, hogy egyszer mindenki Omegat vesz... ;p

ne érzelgősködj már, ez nem egy Honty Hanna matiné a nyuggerklubban <_< :D :D :)

mert azt tényleg baromi jó lenne, ha semmit nem tudnál róla ugye ?

még él ? :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

kinek van még b2 2.2es nálatok ? :D

Jaja, ez igaz...

Hm, mikor is emlitettem, hogy visszavennem? Mondjuk akkor meg uzemkepes volt, asszem ...

Hát, már akkor sem volt igazán probléma mentes... :D

hümm, nem tudom :)

akkor kérjünk egy leírást a jelenlegi állapotáról a kocsinak Csabitól és ahhoz árat

részemről persze akkor, akkor ha Csabit érdekli a kombi :D

A jelenlegi állapot: repedt szélvédő, nincs benne ECU! és így nem műxik... ( fűtéscsap, termosztát, bal oldali kormány-összekötő kicserélve)

Nem gondolkoztam még rajta, hogy eladjam... ebben az állapotában, nem sokért tudnám eladni, ha meg megcsináltatom, akkor meg miért is adnám el? <_<

De majd még azért gondolkodok rajta...

A GSi Corsa is eladó újra... :D

Link to comment
Megosztás:

mi lesz az új kocsi ? megvan már ? :D

Még összefelé rakják szvsz.Leugrottak róla a hengerfejek.

ha meg megcsináltatom, akkor meg miért is adnám el? <_<

Esetleg azért, hogy a fenntarthatóbb, városibb autót vegyél magadnak.....izé......a családnak..... :)

Itt jön a képbe Mélykék aki érdeklődik az Omega után, és feláldozná a Caravant is az ügy érdekében......

Szerintem megfontolandó lehetne a dolog....szerintem......

Amúgy meg ha meglesz az új ECU, nem lesz azzal semmi gond.A szélvédő dolog meg lehetne az alku tárgya. :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg azért, hogy a fenntarthatóbb, városibb autót vegyél magadnak.....izé......a családnak..... :D

Itt jön a képbe Mélykék aki érdeklődik az Omega után, és feláldozná a Caravant is az ügy érdekében......

Szerintem megfontolandó lehetne a dolog....szerintem......

Amúgy meg ha meglesz az új ECU, nem lesz azzal semmi gond.A szélvédő dolog meg lehetne az alku tárgya. :D

Persze, megfontolandó, ez így igaz, de tudod, nem szeretnék rossz autót eladni...

Szerintem nem lenne itt az omegával sem baj, ha meg van csinálva...

De majd meglátjuk mi is lesz... <_<

Link to comment
Megosztás:

Persze, megfontolandó, ez így igaz, de tudod, nem szeretnék rossz autót eladni...

Szerintem nem lenne itt az omegával sem baj, ha meg van csinálva...

De majd meglátjuk mi is lesz... <_<

Gabo nem tudom hogyan vélekedik, de engem nem zavarnak a leírt hibák, az autónak így is van értéke :D

HA érdekel a kombi :D

Link to comment
Megosztás:

Gabo nem tudom hogyan vélekedik, de engem nem zavarnak a leírt hibák, az autónak így is van értéke <_<

HA érdekel a kombi :D

Minden hiba megoldhato, es nemcsak penz kerdese... az esetek egy reszeben, vmi kis szar hiba miatt van a nagy szivas. Tominal is volt ilyen "pedal" hiba? Amugy erteke igy is van termeszetesen.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mi volt a baja? ugyanez? Mondjuk esetleg az Omega forumra is irhatnal hatha van vkinek vmilyen otlete. Amugy tech miit mondott? Mi a kehe?

Igen, már akkor is szórakozott...

Omega fórumra azért nem írtam,(eddig) mert (olvasni szoktam), van 1-2 emberke, aki szereti leosztani a fórumozókat, ha esetleg olyat kérdeznek, amiről volt már szó, és nekem nincs annyi időm, hogy az egészet végig visszaolvassam... <_<

Opcom-ra lett feltéve:

Van, hogy felsorol rengeteg hibát,(AGR, Váltó, stb) , de kulcs ki, és újra indít, akkor meg semmit... szvl, össze-vissza.

így most az lett megállapítva, hogy ECU probláma... de erről, J0hnny, Udi, vagy Bazsi tudna többet mondani... :D

Link to comment
Megosztás:

Miért is döntöttem annó a vekinél, mikor családi autót kerestem?

Aránylag jól felszerelt extrákkal, 2.0 16v-nem egy ritka moci és annyira nem eget verők az alkatrész árak.

Nekem kinézetre is nagyon tetszik, talán még biztonságosnak is mondható. Lehet vele haladni azért ha kell.

Ettől függetlenül én is fosok, hogy egyszer elindul a lavina, de úgy vagyok vele hogy amíg nem kerül annyiba a javíttatás, mint egy havi törlesztő+kamat, addig marad a tanyába.

Ne hasonlítsuk össze az X20XEV-t és a X22XE/Z32SE mocikat.

Utóbbi kettő jóval kevesebb számban készült, mint a 2000-es moci.

Nekem ha most lenne család, én is azt vennék, mint te vagy G astrát azzal a mocival. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.