Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszi az infót!

Megérzésem szerint az utastérből a tűzfalon át jövő kábelkötegnél lesz hiba. Omegánál a szélvédő előtti műanyagnál

egy kis szakaszon szabadon vannak a kábelek. :lol:

Kérdés, van-e köze ezek után esetleg a repedt szélvédőnek, és egy kis beázásnak ehhez a gázpedál problémához.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés, van-e köze ezek után esetleg a repedt szélvédőnek, és egy kis beázásnak ehhez a gázpedál problémához.

Hát, a szélvédőnek csak a külső üvege van megrepedve...

Bazsi szerint alul a motor alatti vezeték kötegnél lehet a probléma, ahol a fűtéscsapról ráfolyhatott a fagyálló...

Link to comment
Megosztás:

Szélvédőnek nincs köze hozzá majd látni fogod, hogy mire gondoltam még falevelek is beesnek oda és persze víz is éri rendesen, teljesen szabadon van a köteg. Amit Bazsi mondott az a másik kritikus hely de gázpedál kábelkötege nem ott van, biztonság kedvéért mindegyik köteget átvizsgáljuk.

Link to comment
Megosztás:

OK! Akkor vasárnap mikor? fél 9-re értek ide kb?

Egyelőre ezt tervezem.De akkor legkésőbb 7kor indulnom kell Udiért.Ha Ő is benne van a dologban, akkor jöhet a mehet.

Részemről ok, úgyis kb. 7:25 körül fogsz ideérni. :lol:

Ha netán életet tudtok bele lehelni,legalább annyira, hogy járóképes legyen, a céges műhelyben van hely, szerszám ,meleg stb.

Akna sajna nincs.

Link to comment
Megosztás:

Ha netán életet tudtok bele lehelni,legalább annyira, hogy járóképes legyen, a céges műhelyben van hely, szerszám ,meleg stb.

Akna sajna nincs.

A fűtött garázs okés lesz, szerszámot viszünk amit vinni kell.Ha van kedved okoskodni, gyere te is.Hát ha kiugrik az a műszerfal! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hova kell menni? :lol:

Anyámék garázsa a nyíri úton... Tudod hol van?

Ezúton ragadom meg az alkalmat, akinek van kedve jöhet, elférünk... B)

Ha netán életet tudtok bele lehelni,legalább annyira, hogy járóképes legyen, a céges műhelyben van hely, szerszám ,meleg stb.

Akna sajna nincs.

Az amúgy merre van? :D

Link to comment
Megosztás:

A műszaki rész nem lesz gond szerintem. Az elektronikai szakasz fogja majd a hozzáértőknek feladni a leckét. :D

Délelőtt levittem az aksit, beindítottam... volt gáz reagálás... mondom megyek 1 kört... B)

Ment is, igaz, D-ben nem, csak manuálisan... utána leállítottam, fél óra múlva,beindult,de megint nem reagált a gázra, csak alapjáraton pötyögött... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki esélyes lesz az automata váltó csatija is, alul van és könnyű leütni.

A croowa készleted majd hozzuk el légyszi, mert torx-ra szükség lesz a termosztátnál.A fűtéscsapot még nem láttam, hogy ahhoz esetleg mi kellhet majd.

Reggel lehet korábban érek majd oda, mert amit ékszíjat kaptam a Corsához, nem lett jó így elég merész dolog lenne vele nekiindulni.Szóval sanszosan a Vectrával mejek, és kb. 7-re érek oda terveim szerint.Aztán goo vissza Kmét, anyukának vektor lead, innentől pedig a Corsával már városban elvagyok.Ha el is szakad a szíj esetleg, akksival még haza érek.Vagy a legközelebbi autósboltba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A croowa készleted majd hozzuk el légyszi, mert torx-ra szükség lesz a termosztátnál.A fűtéscsapot még nem láttam, hogy ahhoz esetleg mi kellhet majd.

Reggel lehet korábban érek majd oda, mert amit ékszíjat kaptam a Corsához, nem lett jó így elég merész dolog lenne vele nekiindulni.Szóval sanszosan a Vectrával mejek, és kb. 7-re érek oda terveim szerint.Aztán goo vissza Kmét, anyukának vektor lead, innentől pedig a Corsával már városban elvagyok.Ha el is szakad a szíj esetleg, akksival még haza érek.Vagy a legközelebbi autósboltba! :lol:

Ha indultok a corsával már ide, csörgess meg, hogy lemenjek beindítani a gépet... :D

Link to comment
Megosztás:

Mondtad neki, hogy tékitendgó :D

Jaja! :D

Ez olyan, mintha a csajom adtam volna kölcsön, de muszáj a gyerkőc miatt, hogy legyen náluk kocsi, én meg hétközben nem nagyon használom. :D

Másrészt, kurv@ kiváncsi vagyok Bazsi mit talál a motor és váltó közötti kötegen/ben, mert valszeg az baszaxik...mocskos rohadt autómata váltó! B)

Gázpedált átmértük az ECU-ig, pedál kint volt...nem vagyok róla meggyőződve, hogy az a gyári pedálja, szerintem cserélték már, érdekes kék pöttyök vannak rajta, mintha bontós rakta volna rá. :lol: Gyári cuccra ilyen jelölést nem raknak...

Ha a balos kormányösszekötőt kicseréljük Bazsival és az elektromos gond meglesz, no problem.A szélvédőre szarni kell, majd műszaki előtt cserélve lesz, addig elmegy ez így.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.