Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ennyi autó hogy fog elférni valami parkoló is kellene... :D B) :D

%7Boption%7Dhttp://img0.tar.hu/udi/img/26144269.jpg[/]

még is csak nálam kell, hogy legyen :lol:

beton keverő van otthon, némi sóder is de ami kell azt hozatok hozzá, már csak egy kis meleg és pár lapátoló kell :D

Jancsi kályha is akad...

http://www.ezermester.hu/forum/viewtopic.php?f=8&t=273

itt meg az anyagok:

http://www.fruhwald.hu/4fooldal.htm

vagy?

Link to comment
Megosztás:

Megvan a termo.Olyan mint a gyári, (beszállító szerint) csak sokkal olcsóbb volt! :D

Én meg megkérdeztem az ékszíj árát a Corsára, mert elég viseletes ami rajta van, keresztbe van repedve.Szóval 900ft- kedvesség! B) Komoly! :D Ha ezt tudom, már régen vettem volna rá újat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megvan a termo.Olyan mint a gyári, (beszállító szerint) csak sokkal olcsóbb volt! :D

OK, köszi, este rendezzük...

Megjött a fűtés csap is, szvl, lehet hebrákolni...

Viszont, nem tudom, hogy mennyire érek majd rá, mert itthon egyre gyorsabban telnek az események, bármikor mehetünk a kórházba... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont, nem tudom, hogy mennyire érek majd rá, mert itthon egyre gyorsabban telnek az események, bármikor mehetünk a kórházba... :lol:

Majd ha beindulnak a 2 perces fájások! B) Addig no para. Most jön egy front, ilyenkor bármi lehet.Ha meg menni kell, akkor menni kell.Viszont addig mi ráérünk Omegát eszelni míg ti/Móni szültök. Aztán mikor meg tökrészeg leszel, akkor neked úgy is mind1! :D

Link to comment
Megosztás:

OK, köszi, este rendezzük...

Megjött a fűtés csap is, szvl, lehet hebrákolni...

Viszont, nem tudom, hogy mennyire érek majd rá, mert itthon egyre gyorsabban telnek az események, bármikor mehetünk a kórházba... :lol:

Hajrá-Hajrá!!! :D B)

Majd ha beindulnak a 2 perces fájások! :P Addig no para. Most jön egy front, ilyenkor bármi lehet.Ha meg menni kell, akkor menni kell.Viszont addig mi ráérünk Omegát eszelni míg ti/Móni szültök. Aztán mikor meg tökrészeg leszel, akkor neked úgy is mind1! :D

1.-Jaja, reggelre itt lesz... :D

2.- :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Losi, Udi!

Vasárnapra a fűtött garázs lebeszélve... :lol:

Okés!

Akkor reggel korán átmennék Udiért, aztán időben elkezdenénk a dolgot, mert bár a fűtés/termosztát nem nagy ügy, addig a villanyászat lényegesen időigényesebb játék lesz.Bár Udit ismerve sztem nem fog sokat molyolni a dologgal. :D

Link to comment
Megosztás:

Okés!

Akkor reggel korán átmennék Udiért, aztán időben elkezdenénk a dolgot, mert bár a fűtés/termosztát nem nagy ügy, addig a villanyászat lényegesen időigényesebb játék lesz.Bár Udit ismerve sztem nem fog sokat molyolni a dologgal. :lol:

OK! Akkor vasárnap mikor? fél 9-re értek ide kb?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.